توسعه شعبه‌های خودرو۴۵ در سراسر ایران

توسعه شعبه‌های خودرو۴۵ در سراسر ایران

 استارتاپ خودرو۴۵ به‌عنوان اولین شرکت فروش فوری خودروی کارکرده کارشناسی‌شده در تهران، در مسیر توسعه و افزایش شعب خود گام برداشته است.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

خودرو۴۵ قصد دارد در راستای گسترش خدمات به مشتریان، شعب خود را در سراسر کشور توسعه بدهد و نقش مؤثری در ایجاد تعادل و شفاف‌سازی بازار خودروهای کارکرده داشته باشد.

این استارتاپ در طول چند سال گذشته با وجود شفاف نبودن بازار خرید و فروش خودروهای کارکرده، به سریع‌ترین پلتفرم بازار معامله این خودرو‌ها تبدیل شده و امنیت و شفافیت همواره در رأس ارزش‌های این استارتاپ قرار داشته است.

در مسیر توسعه شعبه‌ها

خودرو۴۵ در حال‌ حاضر با ۵ شعبه در تهران فعال است و در نظر دارد به‌زودی خدمات خود را به کرج، اهواز، خرم‌آباد، مشهد، اصفهان، تبریز، شیراز، کرمانشاه، قم، رشت، آمل، اراک، اردبیل، ارومیه، بابل، بوشهر، همدان، زنجان، کرمان، سمنان، قزوین، گرگان، یزد، گیلان، خراسان رضوی و فارس گسترش دهد.

خودرو۴۵ در تمام فرایند خرید و فروش و نقل و انتقال خودرو در کنار خریداران و فروشندگان است تا با اطمینان کامل معامله صورت گیرد و در این مسیر مسئولیت تمام موارد پیش آمده را می‌پذیرد. هم‌اکنون بیش‌از ۱۲۰ نیروی جوان در این استارتاپ درحال فعالیت هستند و این شرکت در نظر دارد تا ۳ سال آینده مراکز تخصصی خود در زمینه کارشناسی خودرو را در سراسر کشور توسعه دهد که میزان اشتغال‌زایی آن‌ها را به بیش‌از ۱۰۰۰ نیروی انسانی خواهد رساند.

با خودرو۴۵ بیشتر آشنا شوید

خودرو۴۵ در زمینه فروش فوری خودروی کارکرده فعال است و این کار را در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می‌دهد. افراد برای فروش خودروهای کارکرده خود تنها کافی است یک بار به مراکز خودرو۴۵ مراجعه کنند تا معامله‌ای آسان، دقیق و ایمن را تجربه کنند.

این استارتاپ براساس اطلاعات دقیق، بهترین قیمت را برای خودروهای کارشناسی‌شده پیشنهاد می‌دهد. انجام کارشناسی خودرونیز توسط متخصصان شعب و در سریع‌ترین زمان ممکن صورت می‌گیرد. پس از توافق و تأیید قیمت خودرو از طرف مالک، نقل و انتقال سند و پرداخت آنی وجه خودرو انجام می‌شود و معامله به پایان می‌رسد.

خودرو۴۵ مرجعی مطمئن در زمینه فروش خودروهای کارکرده در کشور است که با استفاده از به‌روزترین تکنولوژی‌های دنیا، فرایند فروش خودرو را بسیار سریع، امن‌ و شفاف انجام می‌دهد.

لیست شعبه‌های خودرو۴۵ در تهران

خودرو ۴۵

 

منبع خودرو۴۵
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده