خدمات حمل و نقل را از ایران جرثقیل بخواهید

خدمات حمل و نقل را از ایران جرثقیل بخواهید

ایران جرثقیل با کمترین هزینه و خسارت احتمالی در وزن‌های ۳ الی ۱۶۰ تن در تمامی نقاط تهران، خدمات حمل ‌و ‌نقل ارائه می‌دهد.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

ایران جرثقیل افتخار دارد که خدمات جابه‌جایی و حمل‌و‌نقل شما را با کمترین هزینه و کمترین خسارات احتمالی در وزن‌های متفاوت ۳ الی ۱۶۰ تن در تمامی نقاط تهران، در کمترین زمان ممکن انجام دهد.

چرا حمل‌و‌نقل را به ایران جرثقیل بسپاریم

ایران جرثقیل از جمله‌ی شرکت‌هایی است که با در اختیار داشتن انواع جرثقیل‌، بالابر و خودروبر در مدل‌ها، تناژ و ارتفاع‌های مختلف و تجهیزاتی ایمن و به‌روز، برای کاربردهای مختلف، خدماتی نظیر حمل و جابه‌جایی انواع دستگاه‌های صنعتی، کانکس، جابه‌جایی انواع چیلرها در ارتفاعات و جابه‌جایی و حمل هرگونه وسیله یا کالا در وزن‌های ۳ الی ۱۶۰ تن را با کمترین قیمت ممکن و خسارت انجام می‌دهد.

برخی از خدمات ما

  • حمل و جابه‌جایی کانتینر و کانکس
  • بارگیری و تخلیه انواع کامیون و تریلی
  • نصب چیلر
  • تخلیه و حمل انواع دستگاه‌ها
  • حمل کالا با جک پالت
  • نصب و جابه‌جایی انواع تانکر
  • نصب تجهیزات ساختمانی
  • جابه‌جایی انواع خودرو
  • و انجام کلیه کارهای مربوط به جرثقیل، بالابر و خودروبر...

اجاره جرثقیل، بالابر و خودروبر با کمترین قیمت ممکن

ایران جرثقیل برای کسب رضایت هرچه بیشتر مشتریان عزیز هرگونه جابه‌جایی و حمل‌و‌نقل یا اجاره جرثقیل، اجاره بالابر و اجاره خودروبر را با پایین‌ترین قیمت و به سریع‌ترین شکل ممکن انجام می‌دهد.

زمینه‌های فعالیت ما

ایران جرثقیل با بیش از ۱۵ سال سابقه کار در عرصه‌های اجاره جرثقیل، اجاره بالابر و اجاره خودروبر و یدک‌کش به تمام مشتریان عزیز خدمت‌رسانی می‌کند. ایران جرثقیل دارای جرثقیل کفی، جرثقیل کارگاهی و جرثقیل بالابر است که تمامی نیازهای مشتریان عزیز در این زمینه‌ها به بهترین شکل ممکن برطرف می‌شود.

ایران چرثقیل

عقد قرارداد با شرکت‌ها

ایران جرثقیل آماده عقد هرگونه قرارداد ساعتی، روزانه، ماهانه یا سالانه با شرکت‌های خصوصی و دولتی، همراه‌ با تخفیف ویژه است.

ایران جرثقیل

ایران جرثقیل افتخار این را دارد که جابه‌جایی و حمل‌و‌نقل شما را با کمترین هزینه و کمترین خسارات احتمالی در وزن‌های متفاوت ۳ الی ۱۶۰ تن در تمامی نقاط تهران، با کمترین زمان ممکن انجام دهد. در صورتی که نیاز به اجاره جرثقیل سبک و سنگین، اجاره خودروبر یا اجاره بالابر دارید می‌توانید با کارشناسان ما در تماس باشید و با مشاوره نوع مناسب جرثقیل، خودروبر یا بالابر را برای اجاره انتخاب کنید.

حمل و جابه‌جایی خود را به ما بسپارید

برای راحت‌تر شدن اجاره جرثقیل، اجاره بالابر و اجاره خودروبر و تسریع در روند انجام کار، ما به‌صورت ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته آماده‌ایم. اگر حجم کاری شما کم است یا نیازی به اجاره ندارید، می‌توانید با یک تماس و مشاوره کارشناسان ما به‌راحتی جابه‌جایی و حمل خود را به ما بسپارید.

شماره تماس:

09122076287

09127150057

02133462435

وب‌سایت: iranjarsaghil.com

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده