خرید گوشی موبایل با ضمانت ۷ روز تست و تعویض دارسو

خرید گوشی موبایل با ضمانت ۷ روز تست و تعویض دارسو

‌ گاهی هنگام خرید گوشی موبایل به نسخه‌های گارانتی یا بدون گارانتی برمی‌خورید و این سؤال برای شما پیش می‌آید: کدام گزینه مناسب‌تر است؟

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

در هنگام خرید گوشی موبایل و برخورد با نسخه‌های دارای گارانتی یا بدون گارانتی؛ معمولا دو سؤال مطرح می‌شود:

  • کدام گزینه مناسب‌تر است؟
  • با پرداخت هزینه‌ی بیشتر، از چه خدماتی برای محصول خریداری‌شده بهره‌مند می‌شویم؟

برخی از افراد ضرب‌المثل «احتیاط شرط عقل است» را مورد نظر قرار می‌دهند و با خرید نسخه گارانتی گوشی، خیال خود را از بابت خدمات پس از فروش راحت می‌کنند تا در صورت بروز مشکل، به‌رایگان از امکانات و خدمات، شرکت گارانتی‌کننده بهره‌مند شوند. در مقابل، ترجیح برخی استفاده از نسخه بدون گارانتی است.

خرید گوشی موبایل با بهترین قیمت و ارسال آن در کمترین زمان و ارائه بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات، از اهداف مهم و اصلی فروشگاه اینترنتی دارسو است؛ از این‌رو، کلیه محصولات با تضمین قیمت و اصالت کالا به همراه ۷ روز تست و تعویض دارسو ارائه می‌شود. رضایت و لذت شما از همه‌چیز ارزشمندتر است.

darsoo-1

خرید گوشی با گارانتی یا بدون گارانتی

حال چرا مشتریان به‌هنگام خرید دستگاه مورد نظر با این چالش روبه‌رو هستند؟! ازآنجاکه هیچ نمایندگی رسمی از برندهای مختلف تولید‌کننده گوشی موبایل در ایران وجود ندارد، شرکت‌های متعددی به‌صورت واسطه، خدمات پس از فروش و به‌اصطلاح خدمات گارانتی گوشیدر مدت‌زمانی معین و تحت شرایط مشخص دارند و در واقع، عملکردی شبیه به شرکت‌های بیمه ارائه می‌دهند؛ اما به‌صورت کامل تمام شرایط آن‌ها را ندارند. مثلا برخی از مشتریان توقع دارند که شکستگی یا آبخوردگی نیز شامل خدمات گارانتی باشد؛ اما این‌ها تنها توسط بیمه جبران می‌شود.

درنهایت در صورت بروز مشکل، این اطمینان را خواهید داشت تا با مراجعه به شرکت‌های گارانتی به تعمیر دستگاه‌تان اقدام خواهد شد.

چرا گوشی با گارانتی در ایران تهیه کنیم

یکی از نکات مثبت گوشی موبایل با گارانتی، اطمینان از اصالت گوشی است که از راه‌های قانونی به ‌دست مشتریان رسیده باشد. در واقع این موضوعی است که به بحث ریجستری گوشی برمی‌گردد و چند سالی است که در کشورمان به‌صورت جدی انجام می‌شود.

در این صورت، اگر نمی‌خواهید با قطعی سرویس اپراتور سیم‌کارت خود روبه‌رو شوید، بهتر است خرید گوشی با نسخه گارانتی را جدی بگیرید.

از این رو با یک تیر چند نشان می‌زنید: از خدمات پس از فروش بهره‌مند هستید، از قانونی وارد شدن دستگاه خود اطمینان دارید و درنهایت با نصب سیم‌کارت خود با هیچ خطایی روبه‌رو نمی‌شوید.

بیشتر افراد به هر دلیلی به خرید گوشی با نسخه بدون گارانتی اقدام می‌کنند که موضوعی است که کاملا به اقبال مشتری بستگی دارد.

ممکن است گوشی در مدت‌زمان طولانی، بدون بروز هیچ مشکلی و سالم کار کند یا برعکس فرد را متحمل هزینه‌ و انرژی زیادی برای تعمیر دستگاه کند.

علاوه بر عدم پشتیبانی از خدمات پس از فروش، چون دستگاه بدون گارانتی از مبادی غیر قانونی وارد کشور شده است، شاید از حالت پلمپ خارج یا لوازم درون جعبه آن تغییر کرده باشد. پس بی‌دلیل نیست که قیمت محصولات به همراه گارانتی، کمی بیشتر از نسخه بدون گارانتی است.

darsoo-2

ضمانت ۷ روز تست و تعویض دارسو

در‌صورت ثبت سفارش طریق وب‌سایت فروشگاه، علاوه ‌بر تضمین اصالت و اطمینان از گارانتی گوشی، ۷ روز تست و تعویض دارسو را نیز در اختیار دارید و در صورت بروز هر‌گونه مشکلی، شرکت دستگاه معیوب را تعویض یا مبلغ آن را عودت خواهد داد.

با خرید از دارسو هم در زمان‌تان صرفه‌جویی می‌کنید و هم از بابت اصالت دستگاه، خیال‌تان راحت است. درصورت بروز مشکلی، به‌راحتی می‌توانید طی مدت زمان ۷ روزه، دستگاه خود را عودت بدهید.

نگران قیمت محصولات نیز نباشید؛ چون در فروشگاه اینترنتی دارسو، هیچ قیمت غیر واقعی وجود ندارد و همواره سعی ما، ارائه بهترین قیمت به مشتریان عزیز است.

تمامی محصولاتی که از فروشگاه اینترنتی دارسو تهیه می‌کنید، اصل هستند و در نوع خود جزو با کیفیت‌ترین‌ها محسوب می‌شوند. پس خیال‌تان راحت باشد.

منبع دارسو
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده