در کمپین «پنجِ طلا»، به عدد وزنتان، گرمِ طلا ببرید

شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۰
مطالعه 3 دقیقه
در کمپین «پنجِ طلا»، شرکت آسان پرداخت برای کاربرانی که از کد دستوری #5*733* برای خرید شارژ و اینترنت همراه استفاده کنند، جایزه خلاقانه‌ای در نظر گرفته است.

کاربرانی که تا ۷ اسفند ۱۳۹۹ برای خرید شارژ و اینترنت از هر کدام از اپراتورهای تلفن همراه از کد دستوری #5*733* استفاده کنند، در قرعه‌کشی کمپین «پنجِ طلا» شرکت داده می‌شوند. برنده قرعه‌کشی در هر دوره، به عدد وزن خود، گرمِ طلا برنده می‌شود. این قرعه‌کشی تابه‌حال دو دوره برگزار شده است.

ماجرای «۵ طلایی»

خرید شارژ موبایل و اینترنت همراه برای بسیاری از ما ایرانی‌ها به یکی از کارهای روزمره تبدیل شده است. خوشبختانه راه‌های متعددی برای خرید شارژ و اینترنت وجود دارد که یکی از آن‌ها استفاده از کد USSD یا همان کد دستوری است. استفاده از این کدها به برنامه خاصی نیاز ندارد و ساده و سریع است. برای شرکت در قرعه‌کشی «پنجِ طلا»، کافی است یک عدد 5 به کد دستوری همیشگی اضافه و از #5*733* استفاده کنید.

طلا، همیشه باارزش

به ‌علت محبوبیت #733*، کمپین «پنجِ طلا» طراحی و برای کاربرانی که از این کد برای خرید شارژ و اینترنت استفاده می‌کنند، جایزه ویژه‌ای در نظر گرفته شده است. کاربران می‌توانند تا ۷ اسفند ۱۳۹۹، به‌جای کد همیشگی، از #5*733* استفاده کنند تا در قرعه‌کشی کمپین شرکت داده شوند. برنده این کمپین به عدد وزن خود، گرم طلا دریافت می‌کند. علت انتخاب این جایزه رشد همیشگی ارزش طلا عنوان شده است. برخلاف پول نقد، ارزش طلا روزبه‌روز افزایش می‌یابد.

وزن بالاتر، طلای بیشتر

برای جذاب‌تر شدن کمپین و اضافه کردن کمی چاشنی طنز و انرژی مثبت، فاکتور وزن به جایزه اضافه شد. این روزها جهان به‌ سوی خلق تصویر مثبت از همه فرم‌های بدن انسان می‌رود و فعالان اجتماعی سعی دارند با افکار مخرب و فشار پنهان جوامع بر افراد برای لاغری و وزن کم مبارزه کنند. کمپین‌های زیادی در جهان، مردم را تشویق می‌کنند که خود و بدن خود را همان‌طور که هست دوست داشته باشند و بر شادی و سلامت روان خود بیشتر تمرکز کنند. کمپین «پنجِ طلا» فرصتی فراهم می‌آورد تا افراد به دور از فشارهای روانی جامعه و تبلیغات رسانه‌ها، با دوستانشان بر سر اینکه چه‌کسی جایزه بزرگ‌تری می‌برد، شوخی کنند.

شارژ و اینترنت بیشتر= شانس بیشتر

با خرید شارژ یا اینترنت از کد #5*733*، یک شانس برنده شدن در قرعه‌کشی «پنجِ طلا» به دست می‌آورید. بنابراین برای افزایش شانس برنده شدن در قرعه‌کشی، کافی است شارژ و اینترنت بیشتری از #5*733* بخرید.

خدمات #733*

کد دستوری #733* از سال ۱۳۹۱ توسط شرکت آسان پرداخت که یکی از بزرگ‌ترین ارائه‌کنندگان خدمات پرداخت دیجیتال در ایران است، فعال شد و به‌سرعت طرفداران زیادی پیدا کرد. این روش آسان و سریع، برای استفاده از ضروری‌ترین خدمات پرداخت مانند خرید شارژ و اینترنت از اپراتورهای موبایل، پرداخت قبض، گرفتن موجودی کیف پول آپ و... مناسب است.

برای میان‌بر زدن به هر کدام از این خدمات می‌توان بعد از عدد 733 یک ستاره و عدد میان‌بر را وارد کرد؛ برای مثال:

  • 2#*733* برای خرید شارژ
  • 3#*733* برای پرداخت قبض
  • 6#*733* برای خرید بسته اینترنت
  • 7#*733* برای کمک نقدی به موسسات خیریه
  • 8#*733* برای خرید بیمه
  • و کد #5*733* برای شرکت در کمپین پرهیجان «پنجِ طلا»!
  • پس اگر نمی‌خواهید شانس برنده شدن طلا، آن‌هم به عدد وزن خودتان را از دست بدهید، هرچه زودتر از #5*733* شارژ و اینترنت بخرید.
مطالب مشابه

نظرات

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود