مسابقه یلدایی کوین نیک و گیگابایت با جایزه دلاری

مسابقه یلدایی کوین نیک و گیگابایت با جایزه دلاری

به مناسبت شب یلدا، «کوین‌نیک مارکت» با همکاری «دفتر گیگابایت ایران» یک مسابقه بزرگ اینستاگرامی با جایزه ۱۰۰ دلاری و ماوس گیمینگ برگزار می‌کند.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

یلدای امسال با یلدای سال‌های قبل متفاوت است؛ اما هیچ چیزی از شور و شوق آن کم نخواهد کرد. امسال هم کوین‌نیک مارکت و گیگابایت ایران قصد دارند در بلندترین شب سال، با مسابقه اینستاگرامی یک دورهمی مجازی راه بیاندازند تا کنار هم یلدا را جشن بگیریم. این مسابقه از ۲۹ آذر تا پایان روز ۵ دی در پیج اینستاگرام کوین‌نیک انجام می‌شود و سؤال آن درباره‌ی تجهیزات استخراج ارز دیجیتال است.

برای شرکت در این مسابقه کافی‌ است پیج اینستاگرام کوین‌نیک (@coinnik) و گیگابایت ایران (@AORUS_Persian) را فالو کنید. کوین‌نیک مارکت یک صرافی بدون واسطه ارز دیجیتال است که با امنیت بالا، پشتیبانی ۲۴ ساعته و تراکنش‌های بدون کارمزد خود، توانسته نظر فعالان این حوزه را جلب کند و تبدیل به برندی خوش‌نام و مورد اطمینان شود. گیگابایت از ابتدا با هدف تولید سخت‌افزار کامپیوتر باکیفیت به میدان آمد و حالا در کشور ما، این شرکت را با مادربردهای قوی و پیشرفته‌اش می‌شناسند. البته گیگابایت سایر تجهیزات کامپیوتری را هم تولید می‌کند.

بعد از فالو هر ۲ پیج اینستاگرام کوین‌نیک مارکت و گیگابایت، جواب سؤال را در قسمت کامنت‌ پیج کوین‌نیک بنویسید و حداقل ۳ نفر از دوستانتان را زیر پست منشن کنید. قرعه‌کشی تنها بین افرادی انجام می‌شود که به سؤال مسابقه جواب درست داده‌اند و قوانین آن را رعایت کرده‌اند.

یک سؤال مسابقه این است: «کارت‌های گرافیک‌‌ کدام شرکت، کارایی بهینه‌تری (با نسیت کارایی به قیمت) برای استخراج ارز دیجیتال دارند؟» شما باید از بین گزینه‌های Nvidia ،AMD یا هر دو گزینه، یکی را انتخاب کنید. از بین افرادی که جواب درست نوشته‌اند، به یک نفر اعتبار ۵۰ دلاری برای خرید ارز دیجیتال در وب‌سایت کوین‌نیک مارکت، به یک نفر ماوس گیمینگ AORUS M3  گیگابایت و به ۱۰ نفر اعتبار ۵ دلاری برای خرید ارز دیجیتال در وب‌سایت کوین‌نیک مارکت به قید قرعه اهدا می‌شود.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده