تست کرونا در منزل با مَشوِرپ

تست کرونا در منزل با مَشوِرپ

استفاده از خدمات پزشکی آنلاین مَشوِرپ به کاهش حضور افراد در مراکز درمانی کمک می‌کند.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

پزشکان توصیه اکید می‌کنند که در این روزها و با اوج گرفتن موج سوم کرونا، در خانه بمانیم و کمتر به مراکز درمانی مراجعه کنیم. بیمارستان‌ها با تعداد بسیار زیادی بیمار کرونایی بدحال مواجه هستند و کمبود تخت‌های بیمارستانی و فشار روی کادر درمان باعث شده است تأکید بر قرنطینه خانگی باشد. همچنین محیط مراکز درمانی به دلیل حجم زیاد ویروس در آن، می‌تواند خطرناک باشد. در این شرایط، تنها با یک مراجعه بی‌دلیل به بیمارستان می‌توان درگیر بیماری شد.

پزشکان توصیه می‌کنند در صورت داشتن هر نوع علائم سرماخوردگی یا آنفولانزا، فرض را بر کرونا قرار دهیدو دو هفته خود را در خانه قرنطینه کنید. در این میان افرادی که قصد دارند تست کرونا انجام دهند، همیشه با این نگرانی مواجه‌اند که مراجعه به آزمایشگاه‌ها و مراکز درمانی، آن‌ها را در معرض ویروس کرونا قرار ندهد. در چنین شرایطی چه باید کرد؟

استفاده از خدمات درمانی آنلاین

بهترین راه برای دسترسی به خدمات پزشکی و سلامت در روزهای اوج بیماری کرونا، استفاده از خدمات پزشکی آنلاین است. با استفاده از اپلیکیشن و وب‌سایت مَشوِرپ می‌توانید بدون حضور در مراکز بیمارستانی، از خدمات پزشکی، مشاوره با پزشکان و متخصصان و همچنین انجام تست کرونا بهره‌مند شوید.

هزینه تست کرونا

هزینه تست PCR در اغلب مراکز خصوصی حدود ۶۰۰ هزار تومان و هزینه آزمایش آنتی بادی حدود ۱۵۰ هزار تومان است. مجموع این دو آزمایش با رقمی حدود ۷۵۰ هزار تومان انجام می‌شود.

تست کرونا در محل با مَشوِرپ

هزینه تست کرونا در منزل با استفاده از اپلیکیشن و وب‌سایت مَشوِرپ و همچنین اپلیکیشن آپ، ۱۰۰  هزار تومان از تعرفه سایر آزمایشگاه‌های خصوصی ارزان‌تر است.

اگر در این روزها ترجیح می‌دهید در خانه بمانید و به مراکز درمانی مراجعه نکنید، با مراجعه به وب‌سایت یا اپلیکشن  مَشوِرپ یا اپلیکیشن آپ می‌توانید تنها با چند کلیک درخواست آزمایش کرونای خود را ثبت کنید تا همکاران مَشوِرپ با حضور در محل و با رعایت تمام پروتکل‌های بهداشتی، آزمایش شما را انجام دهند. جواب تست نهایتا ۲۴ تا ۳۰ ساعت بعد از نمونه‌گیری آماده می‌شود و ازطریق وب‌سایت و اپلیکیشن در اختیارتان قرار می‌گیرد.

در حال ‌حاضر شهروندان تهران، قم، مشهد و شیراز به خدمات آزمایش در محل مَشوِرپ دسترسی دارند. درکنار قیمت مناسب این تست، بهره‌مندی از آخرین استانداردهای نمونه‌گیری در منزل و ارائه خدمات ویژه به مسافران پروازهای خارجی از جمله مزیت‌های رقابتی این تست به حساب می‌آید.

همچنین آزمایش‌ گروهی برای سازمان‌ها و شرکت‌ها با تخفیف و شرایط ویژه در محل سازمان شما انجام می‌شود.

برای بررسی و تحلیل نتیجه آزمایش کرونای خود می‌توانید به‌طور رایگان با پزشکان مَشوِرپ تماس بگیرید و از توصیه‌های آن‌ها استفاده کنید.

با رعایت فاصله اجتماعی، استفاده از ماسک و عدم حضور در فضاهای پرجمعیت، از همه‎گیری بیشتر ویروس کرونا جلوگیری کنیم.

منبع mashverapp
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده