تخفیف ۵۰ درصدی بیت دیفندر در بلک فرایدی از ایدکو

تخفیف ۵۰ درصدی بیت دیفندر در بلک فرایدی از ایدکو

شرکت ایدکو، توزیع‌کننده‌ی آنلاین محصولات امنیتی در ایران و خاورمیانه، در کمپینی ۴ روزه تحت عنوان «بلک فرایدی تا سایبر ماندی» با تخفیف ویژه ۵۰ درصدی محصولات بیت‌دیفندر ازطریق وب‌سایت رسمی فروش محصولات بیت‌دیفندر درکنار مشتریان خواهد بود.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

به گزارش روابط عمومی ایدکو، این شرکت از روز جمعه ۷ آذرماه تا دوشنبه ۱۰ آذرماه فرصت استثنایی دریافت تخفیف ۵۰% روی محصولات بیت‌دیفندر را دراختیار همه علاقه‌مندان و فعالان فضای آنلاین قرار داده است. کلیه محصولات زیر با تخفیف ۵۰% هم‌‌اکنون دراختیار شما است:

  • Bitdefender Total Security
  • Bitdefender Antivirus Plus
  • Bitdefender Internet Security

    بیت دیفندر

افزایش تراکنش­‌های مالی در فضای آنلاین و فعالیت­‌های مالی مختلف درکنار اطلاعاتی که افراد و شرکت‌ها روی کامپیوتر دارند، لزوم استفاده از نرم­‌افزارهای امنیتی مطمئن و اورجینال را در سال‌های گذشته به‌شدت افزایش داده است. ازاین‌روی شرکت ایدکو هرساله در جمعه سیاه، با تخفیف‌های ویژه‌ای به استقبال این روز می‌رود و شما می‌توانید محصولات اورجینال بیت‌دیفندر را با قیمت غیر قابل تکرار ازطریق وب‌سایت رسمی فروش محصولات بیت‌دیفندر در آدرس www.irbitdefender.com تهیه کنید و به‌علاوه از پشتیبانی شرکت ایدکو بهره‌مند شوید.

برای بهره‌مندی از این تخفیف از لینک زیر اقدام کنید:

دریافت تخفیف ۵۰% بلک فرایدی

کسپرسکی

 

Black Friday حراج استثنایی است که روز ۲۳ نوامبر (هفتم آذرماه) در سراسر جهان برپا می‌شود. بلک فرایدی مهم‌ترین اتفاق در حوزه خرده‌فروشی جهان است که در بسیاری از کشورهای جهان از جمله فرانسه، آلمان، انگلستان، هند، چین، مکزیک برگزار می‌شود و ایدکو قصد دارد این حراج استثنایی را با تخفیف‌ ویژه ۵۰ درصدی برای محصولات بیت‌دیفندر اجرا کند تا مردم ایران با سهولت بیشتری به بهترین محصولات امنیتی اورجینال دسترسی داشته باشند.

طبق این گزارش محصولات بیت دینفدر که تاکنون مورد استقبال مشتریان ایرانی بوده ‌است همانند معمول از وب‌سایت رسمی یا فروشگاه‎های آنلاین همه نمایندگان قابل دریافت است. علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت بیت‌دیفندر و ازطریق این مجموعه محصولات مدنظر خود را خریداری کنند و از جدیدترین فناوری‌های روز حوزه امنیت اطلاعات بهره گیرند. 

منبع ایدکو

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید