اپلیکیشن «کیش پی» با حمایت شرکت سایان کارت رونمایی شد

اپلیکیشن «کیش پی» با حمایت شرکت سایان کارت رونمایی شد

«کیش پی» سامانه‌ای است که با هدف ارائه خدمات رفاهی و عمومی به کیشوندان و مسافران، توسط شرکت تکنوتپ طراحی، توسعه و راه‌اندازی شده است.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

سامانه‌‌ی «کیش پی» توسط شرکت تکنوتپ، توسعه و راه‌اندازی شده است. امیر مسعود پورهاشم، مدیرعامل شرکت سایان کارت، در این خصوص اظهار داشت: «با توجه ‌به ادغام  بانک‌های مسلح در بانک سپه و ایجاد یک ظرفیت عظیم در حوزه مالی و پرداخت، شرکت سایان کارت، به‌عنوان تنها شرکت PSP آن بانک، با راه‌اندازی مرکز فین تک، اقدام به توسعه و حمایت از  ایده‌های نوآورانه و خلاقانه در حوزه‌های بانکی و پرداخت کرده است.»

وی در ادامه افزود:«یکی از محصولات این مرکز که امروز رونمایی شد، سامانه کیش پی است که در جزیره کیش آماده سرویس است. همچنین این سامانه طی یک سال گذشته به‌صورت آزمایشی در کیش عملیاتی بوده است.»

پورهاشم ضمن اشاره به فراهم شدن بستر استفاده مسافران و شهروندان کیش از این سامانه ازطریق تلفن همراه، در خصوص امکانات آن خاطرنشان کرد:«این اپلیکیشن خدماتی چون پرداخت قبوض، خرید بسته اینترنتی، پرداخت عوارض جاده‌ای، اجاره خودرو، خدمات بهداشتی و درمانی و نیز تهیه بلیط شناورهای اختصاصی کیش را روی بسترهای پرداختی و متفاوت ارائه می‌دهد.»

کیش پی

مدیرعامل سایان کارت ابراز امیدواری کرد با استفاده از این اپلیکیشن ضمن افزایش رفاه کیش وندان و مسافران، شاهد کاهش رفت‌و‌آمد غیر ضروری باشیم و گامی در راستای قطع زنجیره شیوع کرونا در این جزیره برداشته شود.

وی در پایان از طرح‌های توسعه این اپلیکیشن و اضافه کردن خدمات دیگر به آن در آینده نزدیک خبر دارد.

شرکت تکنوتپ با همکاری و بازاریابی شعبه مستقل کیش بانک انصار، در یک سال گذشته به‌صورت آزمایشی اپلیکیشن یا شده را عملیاتی کرده است.

شما می‌توانید اپلیکیشن کیش پی را از لینک دریافت کنید. 

منبع کیش پی
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده