پیام‌رسان حقوقی بنیاد وکلا

پیام‌رسان حقوقی بنیاد وکلا

سایت حقوقی بنیاد وکلا با هدف ارائه خدمات حقوقی باکیفیت به مردم توسط وکلا و مشاوران متخصص به‌وجود آمده است؛ به‌صورتی‌که هیچ شخصی در هیچ شهر و روستایی در کشور عزیزمان ایران به‌دلیل دسترسی‌نداستن به وکلای مجرب، از مشاوره‌های حقوقی مؤثر بی بهره نماند و حقوقش پایمال نشود.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

خدمات این سامانه حقوقی به‌صورت آنلاین و تلفنی و حضوری است و می‌توان به‌راحتی از مشاوره حقوقی تخصصی بنیاد وکلا بهره‌مند شد.

پیام‌رسان حقوقی بنیاد وکلا چیست؟

یکی از خدمات ارائه‌شده‌ی این سایت، ایجاد پنل پیام‌رسان حقوقی بنیاد وکلا است. با استفاده از این پیام‌رسان، می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن به‌صورت آنلاین به یکی از وکلای بنیاد وکلا متصل شوید و راهکارهای لازم را دریافت کنید و مراحل بعدیِ موضوع حقوقی خود را شخصا یا با استفاده از تیم حقوقی بنیاد وکلا ادامه دهید. وکلای عضو سایت بنیاد وکلا از اقصی نقاط ایران با تخصص‌ها و حوزه‌های کاری متنوع هستند و هرروزه تعداد زیادی از آن‌ها در پیام‌رسان این سامانه به‌صورت آنلاین حضور دارند؛ بنابراین، هرگز در صف انتظار برای دریافت مشاوره نخواهید بود.

بنیاد وکلا

خدمات پیام‌رسان حقوقی بنیاد وکلا

چنانچه وارد قسمت پیام‌رسان بنیاد وکلا شوید، با گزینه‌های مختلفی رو‌به‌رو می شوید که خدمات این سامانه را به شما نمایش می‌دهد. درادامه به معرفی این گزینه‌ها می‌پردازیم:

امکان گفت‌وگوی مستقیم با وکلا در هر زمان

شما می‌توانید در تمامی روزهای هفته و هرساعت از شبانه‌روز با وکلای متخصص بنیاد وکلا ارتباط برقرار کنید. این اطمینان به شما داده می‌شود که در اسرع وقت به پیام شما پاسخ داده می‌شود و به‌هیچ‌عنوان در انتظار جواب نخواهید بود. کافی است روی گزینه «شروع گفت‌وگو با متخصص» کلیک کنید تا به یکی از وکلا و مشاوران آنلاین بنیاد وکلا متصل شوید.

امکان برقراری تماس صوتی و تصویری

امکان گفت‌وگوی صوتی و تصویری در این قسمت برای کاربر گنجانده شده است. می‌توانید پیام خود را به‌صورت صوت نیز در قسمت چت وارد کنید.

امکان ارسال اسناد و تصاویر و مدارک

چنانچه لازم باشد عکس و اسناد و مدارکی را برای کارشناس حقوقی بنیاد وکلا ارسال کنید تا مشاوره بهتر انجام شود، این قابلیت در قسمت چت مربوط به شما گنجانده شده است. هر عکس و سندی را می‌توانید با تمامی فرمت ها ارسال کنید، اعم از JPG ،DOC ،PDF و ZIP.

امکان جست‌وجو و انتخاب وکیل دلخواه

چنانچه به دریافت خدمات از وکیلی با تخصص ویژه، شهر خاص یا پایۀ حقوقی خاصی تمایل دارید، این امکان نیز برای شما مهیا شده است. در زمان مشاوره آنلاین نیازی به گرفتن خدمات از وکیل ساکن در شهر خاصی نیست؛ بااین‌حال چنانچه می‌خواهید خدمات حضوری از وکیل را بگیرید، می‌توانید وکیلی را انتخاب کنید که در شهر شما ساکن است.

حق مشاوره معقول

سایت حقوقی بنیاد وکلا برای رسیدن به اهداف خود، تعرفه‌های خدمات خود را به‌گونه‌ای تعریف کرده است تا افراد نیازمند به مشاوره حقوقی بتوانند با خاطری آسوده خدمات موردنیازشان را دریافت کنند.

امنیت پیام‌رسان حقوقی بنیاد وکلا

به‌دلیل حساسیت خاصی که در مشاوره های حقوقی وجود دارد و افراد در بسیاری از مواقع اسرار و شخصی‌ترین مسائل خود را مطرح می‌کنند، سایت بنیاد وکلا امنیت اطلاعات ردوبدل‌شده میان مشتری و وکیل را تضمین می‌کند.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده