خرید و فروش انواع بیسیم واکی تاکی مجاز در سایت ott

خرید و فروش انواع بیسیم واکی تاکی مجاز در سایت ott

Ott عرضه کننده بیسیم و واکی تاکی مجاز دارای پروانه واردات، خرید و فروش بیسیم، واکی تاکی و تجهیزات رادیویی و مخابراتی از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی است.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

 Ott ارائه دهنده خدمات پس از فروش، تعمیرات و کلیه لوازم جانبی و انواع مختلف هندزفری بادیگاردی بیسیم و واکی تاکی مجاز در ایران است.

  • بیسیم واکی تاکی مجاز :

Ott بزرگ‌ترین عرضه کننده انواع بیسیم و واکی تاکی مجاز دارای مجوز از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی بوده که تهیه و استفاده از این واکی تاکی‌های مجاز برای عموم آزاد است و بنا به مزیت و امکانات مختلف، دارای مدل‌های متنوع از قبیل بیسیم واکی تاکی مجاز طنین Tanin GP23 ،GP89 یا بیسیم واکی تاکی مجاز کاوش KAVOSH T816 یا بیسیم واکی تاکی مجاز TB LPD320 ،LPD328 و ... است.

لازم به‌ ذکر است استفاده از تجهیزات رادیویی بی‌سیم فاقد مجوز از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ممنوع است.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و معرفی و مقایسه انواع بیسیم و واکی تاکی مجاز و قیمت بیسیم مجاز و واکی تاکی مجاز به فروشگاه اینترنتی بیسیم به وب سایت www.ott.ir مراجعه یا جهت ارتباط با کارشناسان فنی شرکت با دفتر مرکزی Ott تماس حاصل فرمایید.

معرفی انواع بیسیم واکی تاکی مجاز و مقایسه مشخصات فنی و فیزیکی آن‌ها نسبت به انواع بیسیم واکی تاکی غیر مجاز می‌توان به امکاناتی از قبیل: داشتن مجوز از سازمان تنظیم مقررات بعنوان تنها مرجع صادرکننده مجوز بیسیم واکی تاکی در ایران – دارای ضمانت و خدمات پس از فروش – مجهز بودن به باتری لیتیومی – دارای استاندارد IP مقاومت در برابر گردوغبار، ضربه و رطوبت و دارا بودن برخی امکانات منحصربفرد در برخی مدل‌ها از قبیل مجهز بودن به چراغ قوه و رادیو و قابلیت شارژ با کابل USB اشاره کرد.

  • بیسیم واکی تاکی موتورولا MOTOROLA:

Ott بزرگ‌ترین عرضه کننده انواع بیسیم واکی تاکی مجاز موتورولا MOTROLA باند فرکانس UHF ،VHF که دارای مجوز از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی بوده که تهیه و استفاده از این واکی تاکی های مجاز نیازمند اخذ مجوز از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی است و دارای مدل‌های مختلفی از قبیل بیسیم واکی تاکی موتورولا MOTOROLA در مدل‌های GP ،XIR و ... به‌صورت مدهای دیجیتال و آنالوگ است.

سایت ott

لازم به‌ذکر است تنها دارندگان مجوز از سازمان تنظیم مقررات می‌توانند از بیسیم واکی تاکی موتورولا یادشده استفاده کنند.

فروشگاه اینترنتی بیسیم واکی تاکی مجاز:

Ott بزرگ‌ترین عرضه کننده انواع بیسیم و واکی تاکی مجاز خواهشمند است برای مقایسه و خرید اینترنتی بیسیم واکی تاکی مجاز از فروشگاه اینترنتی بیسیم واکی تاکی بازدید کنید. فروشگاه اینترنتی Ott برای یک خرید امن دارای نماد اعتماد الکترونیک دو ستاره و درگاه پرداخت بانک ملت است.

سایت ott

امروزه باتوجه‌ به توسعه روز افزون عصر ارتباطات تمامی امور اداری و اجرایی در کلیه اماکن تولیدی، صنعتی، عمرانی و ... برای پیشبرد اهداف خود نیازمند برقراری ارتباط بین کلیه پرسنل مدیریتی، اداری و اجرایی هستند که این امر تنها با استفاده از بیسیم های واکی تاکی یا همان بیسیم دستی محقق می‌شود که می‌توان آن‌ها را در دو دسته بیسیم واکی تاکی مجاز و بیسیم واکی تاکی حرفه‌ای تقسیم‌بندی کرد.

لازم به‌ذکر است کلیه واکی تاکی‌های مجاز دارای مجوز از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی است.

خواهشمند است برای خرید یا دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره با کارشناسان فنی دفتر مرکزی Ott بزرگ‌ترین عرضه کننده انواع بیسیم و واکی تاکی مجاز در ایران ازطریق شماره تماس های ذیل یا بازدید از وب سایت Ott با ما در ارتباط باشید.

Website: www.ott.ir

Phone Number: 021-66384022

E_mail: info@ott.ir

Instagram: @Ott.Co

منبع سایت ott
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده