خرید موبایل در یک حراجی بردبرد با کالاکشن

دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۰
مطالعه 2 دقیقه
کالاکشن از برترین مدل برگزاری حراجی در کشور برخوردار است که ضمن حفظ جذابیت حراجی برای شرکت‌کنندگان، با قوانین و مقررات جاری کشور مطابق و تأییدشده مرکز توسعه تجارت الکترونیکی است.
تبلیغات

در کالاکشن کلیه شرکت‌کنندگان اعم از کاربر برنده و سایر کاربران، پیروز رقابت خواهند بود؛ چراکه کاربرانی که موفق نشدند نیز چیزی را از دست نخواهند داد. همه‌گیری کرونا، افزایش تحریم‌ها، افزایش نرخ ارز همه‌وهمه دست‌به‌دست هم دادند تا لوازم دیجیتال روزبه‌روز گران‌تر شوند. افزایش قیمت‌ها باعث شد تا قدرت خرید مردم برای تهیه لوازم دیجیتال کم شود. حالا خیلی‌ها مجبورند برای تهیه گوشی موبایل دلخواهشان از دیگر هزینه‌های خود چشم‌پوشی کنند یا از خرید گوشی جدید صرف‌نظر کنند. این روزها کسی که ماه‌ها برای خرید کنسول رؤیایی‌اش پس‌‌انداز کرده، احتمالا با ماه‌ها پس‌انداز دیگر هم نمی‌تواند آن را تهیه کند.

چاره چیست؟ به‌نظر می‌رسد، منصرف‌شدن آخرین راه است!

در ایران کسب‌وکارهای آنلاین و قانونی و دارای مجوزی وجود دارند که با عنوان حراجی آنلاین فعالیت می‌کنند. با این روش، همه کسانی که قصد دارند محصولات دیجیتال بخرند، می‌توانند ازطریق حراجی‌های آنلاین خرید خود را حتی تا ۵۰ درصد کمتر از قیمت بازار انجام دهند. یکی از این مجموعه‌های معتبر که به‌صورت کاملا قانونی در حوزه حراجی آنلاین مشغول به فعالیت است، کالاکشن است. درادامه، حراجی آنلاین کالاکشن را بررسی می‌کنیم تا سازوکار آن را برایتان روشن کنیم که مطابق با قوانین کشور است.

فروشگاه کالاکسیون

۱. محصولات

محصولات دیجیتال شامل موبایل، کنسول بازی، هارد، پاوربانک و... که همگی اورجینال هستند و گارانتی رسمی دارند. گوشی‌های موبایل نیز از کد رجیستری بهره می‌برند. محصولات دیجیتال در هر دسته از میان محصولات محبوب و پرطرفدار بازار انتخاب می‌شوند.

۲. نحوه شرکت

در ابتدا هر کاربر باید در سایت ثبت‌نام کند. برای شرکت در حراجی به خرید اعتبار نیاز است که این اعتبار را می‌تواند از سایت خرید. هر شرکت‌کننده به نسبت اعتبار خریدشده، فرصت ثبت پیشنهاد قیمت در هر حراجی را خواهد داشت.

برنده حراجی کسی خواهد بود که بیشترین قیمت را در این حراجی اعلام کند و برنده خواهد توانست محصول حراجی را با مبلغی معادل ۴۰ تا ۵۰ درصد کمتر از قیمت بازار بخرد. سایر شرکت‌کنندگان می‌‌توانند محصول حراجی را بخرند و به‌اندازه اعتباری که در حراجی صرف کرده‌اند، برای خرید همان کالا تخفیف بگیرند.

در این نوع حراجی، کسی متضرر نمی‌شود و چیزی را از دست نمی‌دهد؛ بنابراین، به همه کسانی که قصد دارند لوازم الکترونیکی و دیجیتال بخرند، توصیه می‌شود در حراجی‌های کالاکشن شرکت کنند تا از فرصت خرید محصولات مدنظرشان با قیمتی مناسب بهره‌مند شوند.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات