در روزهای اوج کرونا، سیگنال بارِ احراز هویت را به دوش کشید!

در روزهای اوج کرونا، سیگنال بارِ احراز هویت را به دوش کشید!

از روزی که نرم‌افزار سیگنال را منتشر کرده‌ایم، حدود یک سال گذشته است و در این یک سالِ پر فراز و نشیب و پرحادثه، با ارائه خدماتِ رایگان و متنوع و به‌لطفِ حضور شما عزیزان، خانواده سیگنال را در سراسر ایران گسترش داده‌ایم.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

حالا تقریبا تمام کسانی که در بازار بورس فعال هستند و دستی بر آتش دارند، سیگنال را می‌شناسند.

اپلیکیشن سیگنال در عرصه بازارهای مالی، خدمات متعددی را در بالاترین درجه کیفیت به مخاطبانش ارائه می‌دهد. سیگنال با تهیه و تولید محتوای آموزشی و تحلیل‌های تخصصی و کارآمد، به‌عنوان بستری مناسب برای فعالان بازار بورس و سرمایه‌‌گذاران شناخته می‌شود.

این نرم‌افزار سیگنال بود که برای اولین‌بار در کشور قابلیت احراز هویت غیر حضوری سجام را راه اندازی کرد. با اجرایی‌شدن این قابلیت دیگر لازم نبود کسی شال و کلاه کند و  بابت دریافت یک کد بورسی ناقابل، در صفوفِ پر ازدحامِ دفاتر پیشخوان قرار بگیرد.

حالا بیش از دو میلیون نفر با کمک نرم‌افزار سیگنال در منازل خود احراز هویت شده‌اند و با خیال آسوده و بدون دغدغه درگیر شدن با بیماری کرونا، فعالیت خود را در بازار بورس آغاز کرده‌اند.

فکرش را بکنید، اگر قرار بود این جمعیت دو میلیون و پانصد هزار نفره به دفاترِ پیشخوان سرازیر می‌شدند و برای کامل شدن مراحلِ احراز هویت، نفری ۲۰ دقیقه زمان صرف می‌کردند. اگر این دو میلیون ۲۰ دقیقه را روی هم بگذاریم،  حدود ۸۰ سال طول خواهد کشید تا تمامی این دو میلیون و پانصد هزار نفر موفق به دریافت کد بورسی شوند.

همین تعداد اگر ازطریق تمام دفاتر پیشخوان تهران احراز هویت می‌شدند، این ۸۰ سال به ۸ ماه کاهش پیدا می‌کرد؛ اما سیگنال به مسیر این فرایند سرعت و سهولت بیشتری بخشید و کارِ این دو میلیون نفر را تنها در عرض ۴۵ روز راه انداخت.

حالا از اولین روزی که سیگنال فعالیت خود را آغاز کرده، بیش از سه میلیون نفر به عضویت خانوادهِ بزرگ سیگنال درآمده‌اند. ساده‌ترش را بگوییم، تعداد شهروندانِ نرم‌افزارِ سیگنال، از جمعیت ۱۹ استان کشور هم فراتر رفته است.

در این میان اگر جماعتِ کم‌کار، تازه‌کار یا اصطلاحا «آماتور» را ندیده بگیریم؛ ۲۰% از فعالان واقعی بازار به کمک نرم‌افزار سیگنال شناسایی و احراز هویت شده‌اند. آمار دیگری که اهمیت سیگنال را به اثبات می‌رساند، تعداد کد بورسی‌های صادر شده ازطریق این نرم‌‌افزار است. از اول امسال تاکنون، ۵۰% کدهای بورسی صادرشده ازطریق سیگنال صادر و ارائه شده‌اند.

سیگنال و گردانندگانِ دغدغه‌مند این اپلیکیشن، تمام نیرو و تلاششان را به میدان آورده‌اند تا با ارائه مفیدترین و به‌روزترین خدماتِ ممکن و اطلاعاتِ جامع و صحیح مالی، شما را با راحت‌ترین روشِ موجود راهی بازارِ داغِ بورس کنند. اپلیکیشنی که تمامی خدمات خود را به‌رایگان دراختیار شما گذاشته و برای بهره‌مندی از آن، تنها به یک گوشی سادهِ هوشمند نیاز خواهید داشت.

پس با سیگنال همراه باشید.

منبع سیگنال

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید