رسپینا؛ لزوم استفاده مدارس و مؤسسات آموزشی از اینترنت اختصاصی برای آموزش آنلاین

رسپینا؛ لزوم استفاده مدارس و مؤسسات آموزشی از اینترنت اختصاصی برای آموزش آنلاین

با شروع فصل پاییز و بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها، بسیاری از دانش‌آموزان و دانشجویان به‌صورت مجازی در کلاس‌های آموزشی خود شرکت می‌کنند.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

با برگزاری کلاس‌ها به‌صورت آنلاین، نیاز مدارس و موسسات به اینترنتی پایدار و با سرعت آپلود و دانلود بالا، بیش‌ازپیش شده است، ولی معلمان و مسئولان آموزش‌های آنلاین بارها با مشکلاتی نظیر آپلود فایل‌های آموزشی و قطع و وصل‌شدن اتصال اینترنت در کلاس درس مواجه شده‌اند. در چنین شرایطی به‌دلیل فراهم نبودن امکانات و زیرساخت مناسب، با وجود تلاش‌های بی‌وقفه کادر آموزشی، کلاس‌های آنلاین از کیفیت مطلوبی برخوردار نیستند. در همین راستا، مسئولان آموزشی در تلاش هستند تا با انتخاب بهترین سرویس اینترنت، بستر لازم را برای برگزاری هرچه بهتر کلاس‌های آنلاین فراهم کنند.

شرکت رسپینا در راستای حل این مشکلات، در یک طرح ویژه، سرویس پهنای باند اختصاصی خود را با تخفیف به مدارس و مؤسسات آموزشی ارائه می‌کند. در این کمپین، اینترنت اختصاصی رسپینا با سرعت و حجم نامحدود، تا ۲۵٪ تخفیف به مدارس و مؤسسات آموزشی ارائه می‌شود و نصب و راه‌اندازی آن رایگان خواهد بود. ازآنجاکه آپلود و به‌اشتراک‌گذاری فایل‌های آموزشی صوتی و تصویری به اینترنتی با سرعت بالا و حجم نامحدود نیاز دارد، سرعت آپلود این سرویس کاملا باز بوده و مدارس و مؤسسات آموزشی می‌توانند بدون محدودیت در حجم و سرعت فایل‌های خود را به اشتراک بگذارند.

رسپینا همچنین راهکار تلفن VoIP خود با نام نکسفون را نیز با ۵۰٪ تخفیف به این مراکز آموزشی ارائه می‌کند. این سرویس تلفن سازمانی بدون وابستگی به خطوط تلفن و بر بستر اینترنت، تعرفه تماس‌ها را تا ۵۰٪ کاهش می‌دهد و در منزل یا هر مکان دیگری ازطریق تلفن همراه یا پنل تحت وب دردسترس خواهد بود. با استفاده از سرویس نکسفون، کلیه تماس‌های درون شبکه‌ای نیز رایگان خواهد بود.

رسپینا با دارا بودن بیش از ۴۶۰ پاپ‌سایت در سراسر کشور و با ۲۰ سال سابقه فعالیت، انتخاب بیش از ۸۰٪ بزرگ‌ترین سازمان‌ها در ایران است. رسپینا با پشتیبانی ۲۴ ساعته در تمام روزهای هفته و تضمین ۹۹.۵٪ پایداری سرویس، بهترین انتخاب برای سازمان‌ها و مراکزی است که به پهنای باند متقارن با سرعت و حجم نامحدود نیاز دارند.

برای کسب اطلاعات بیشتر، لطفا روی این لینک کلیک کنید یا با شماره 02191070000 تماس حاصل کنید.


منبع رسپینا

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید