رونمایی محصول جدید لباسشویی پاکشوما

رونمایی محصول جدید لباسشویی پاکشوما

سه‌شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۹، گروه صنعتی پاکشوما برای اولین‌بار در ایران به‌شکل مجازی (Online)، جدیدترین محصول لباسشویی خودکار خود را در محل موزه‌ی پاکشوما رونمایی کرد.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

در این مراسم مطابق با کنفرانس‌های خبری قبلی، گروه صنعتی پاکشوما، مهرداد نیکزاد، مدیر ارشد بازاریابی برندهای این گروه بزرگ صنعتی، به کنفرانس‌ها و تبلیغات رسانه‌ای قبلی پاکشوما اشاره کرد که از شعار لیاقت شما بیشتر از این‌هاست شروع شد. سپس در مرحله‌ی رمزگشایی، شعار طراحان ما لیاقت شما را درک می‌کنند و با معرفی اولین ماشین ظرفشویی کاملا ساخت ایران (ژوزفین به‌احترام نام مخترع این محصول)، با شعار همه ظرف حریف ادامه پیدا کرد. درپایان، نیکزاد جدیدترین ماشین لباسشویی خودکار در سری لوکس میان‌رده H Series را با شعار حکایت همچنان پاکیست معرفی کرد.

مهرداد نیکزاد عنوان کرد که گروه پاکشوما (پاکشوما، مایدیا، کندی، زیرووات و کرال) بیشترین سهم بازار انواع ماشین لباسشویی‌های خودکار و نیمه‌خودکار را در ایران دارد (۵۵ درصد سهم بازار) و سالانه درمجموع ۸۰۰،۰۰۰ دستگاه از این گروه محصول را تولید و عرضه می‌کند. افزون‌براین، مدیر ارشد بازاریابی برندهای گروه پاکشوما افزود واحد بازاریابی برای اولین‌بار در ایران شاخص وفاداری و نرخ خالص ترویج کنندگان NPS محصولات این گروه را با انجام پیمایش‌های کمّی دقیق از پنل‌های مصرف‌کنندگان در سطح گسترده اندازه‌گیری کرده است که از بازه‌ی ۱ تا ۱۰، رقم ۹ محاسبه شده است. شاخص NPS نُه بیانگر قدرت برند و سرمایه‌ی اجتماعی برند پاکشوما است که برندهای مطرح دنیا نیز سالانه این شاخص را به‌شکل شفاف اعلام می‌کنند. پاکشوما نیز برای اولین‌بار در ایران رقم این شاخص را به همگان اعلام می‌کند.

پاکشوما

سخنران بعدی مهندس کسایی، مدیر محصول گروه پاکشوما بود که سری‌های مختلف ماشین لباسشویی خودکار برند پاکشوما را معرفی کرد. کسایی عنوان کرد پاکشوما در چهار رده‌ی محصولی U Series ، L Series ،K Series و H Series انواع متنوع و مختلف ماشین لباسشویی خودکار را عرضه می‌کند.

  • سری U مدرن‌ترین طراحی و پیشرفته‌ترین قابلیت‌ها را دارد و از موتور کم مصرف اینورتر بهره می‌گیرد.
  • سری L در سه نوع طرح پنل و ۲۱ برنامه‌ی متنوع شست‌وشو و درِ عریض طراحی کروم استفاده می‌کند.
  • سری K پرفروش‌ترین سری لباسشویی‌های خودکار بازار ایران است و دو نوع صفحه‌نمایش لمسی و مکانیکی دارد و در ظرفیت‌های هفت و هشت و نُه کیلوگرمی عرضه می‌شود.
  • سری H جدیدترین سری پاکشوما در رده‌ی لوکس میان‌رده محسوب می‌شود که طراحی اروپایی دارد و از ۲۰ برنامه‌ی شست‌وشوی مختلف بهره‌مند است و در ظرفیت‌های شش و هفت کیلوگرمی و طراحی درِ عریض همراه‌با روکش کروم از امروز به بازار عرضه می‌شود.

پاکشوما

مهرداد نیکزاد پس از مهندس کسایی مجددا سخنانش را ادامه داد و گفت برنامه‌های شست‌وشوی لباس‌های حساس و ابریشمی‌ و لباس‌های کوچک، برنامه‌ی شست‌وشو در شب، شست‌وشو با تأخیر و ۱۵ دقیقه‌ای در همه‌ی لباسشویی‌های پاکشوما جزو ویژگی‌های همیشگی است و دیگر مزیتی رقابتی نیست.

همچنین، نیکزاد در‌ادامه‌ی کنفرانس عنوان کرد که پاکشوما همکاری جدیدی، با دیجی کالا، بزرگ‌ترین فروشگاه اینترنتی ایران، آغاز کرده و از دو هفته‌ی دیگر تبلیغات مشترک این دو برند، یعنی بزرگ‌ترین تولید‌کننده‌ی لوازم‌خانگی و بزرگ‌ترین فروشگاه اینترنتی، در سراسر ایران آغاز می‌شود. افزون‌براین، نیکزاد وعده داد در هفته‌های آتی، یکی از محصولات لوازم‌خانگی جدیدی که تاکنون برند پاکشوما نداشته است، در کنفرانس خبری دیگری رونمایی می‌شود.

یک ایران، یک پاکشوما


منبع پاکشوما

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید