شرایط ویژه اسنپ‌ برای خرید بلیط هواپیما با بهترین قیمت

شرایط ویژه اسنپ‌ برای خرید بلیط هواپیما با بهترین قیمت

نتایج تحقیقات گروه اسنپ درباره‌ی بازار گردشگری در ایران می‌گوید هزینه‌ی سفر به دغدغه‌ی اصلی گردشگران تبدیل شده است.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

درحالی‌که دغدغه‌های اقتصادی انجام سفرهای ضروری را برای بسیاری از مردم به مشکلی جدی تبدیل کرده است، اسنپ شرایطی به‌وجود آورده که از‌این‌پس کاربرانش بتوانند بلیت هواپیما را ازطریق این سوپراپلیکیشن ارزان‌تر از سایر تأمین‌کننده‌ها تهیه کنند.

با گذشت هفت ماه از شیوع کرونا در ایران، حالا دیگر بسیاری از مردم می‌دانند که برای انجام کارهای ضروری‌ چگونه باید از خودشان محافظت کنند و رعایت پروتکل‌های بهداشتی تا چه حد در ابتلانشدن به ویروس کرونا مؤثر است. بااین‌حال، همچنان به‌نظر می‌رسد که تغییراتی در رویکرد مردم به انجام سفر شاهد هستیم. طبق تازه‌ترین بررسی‌های تیم بازاریابی اسنپ‌تریپ، بیشترین دغدغه‌ی افراد برای انجام سفر در دوران کرونا مشکلات اقتصادی بوده است و نگرانی از رعایت نشدن پروتکل‌های بهداشتی پس از دغدغه اقتصادی در جایگاه‌ بعدی قرار دارد. تحقیقات بازار اسنپ‌تریپ نشان می‌دهد که کاربران در شرایط شیوع کرونا از یک سو برای سفرهای خود اقامت در هتل‌ها را بیش از اقامتگاه‌ و ویلا ترجیح می‌دهند و از سوی دیگر مردم از سفر با هواپیما بیشتر از سفر با قطار و اتوبوس استقبال می‌کنند.

این روزها بسیاری از افراد به‌منظور کار، درمان، تحصیل یا سایر موارد ضروری ناچار هستند به سفر بروند. اسنپ‌ تلاش می‌کند با اقداماتی جدید بر‌پایه‌ی نتایج تحقیقاتش در بازار گردشگری، خدماتی را مطابق با نیاز و اولویت‌های مردم برای سفر در دوران کرونا ارائه دهد و به افراد در انجام سفرهای مقرون‌به‌صرفه کمک کند.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید