فروشگاه ساز شیپور راه اندازی شد

فروشگاه ساز شیپور راه اندازی شد

باتوجه‌به شیوع کرونا در کشور و کاهش فروش خیلی از کسب و کارهای سنتی، ساخت فروشگاه اینترنتی می‌تواند حلقه مشتریان کسب و کارهای کوچک را افزایش دهد و انتخاب موثری برای افزایش درآمد باشد.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

شیپور مدت‌ها است در این مسیر  حرکت کرده و امکانات فراوانی را برای کسب و کارهای خرد و کلان ایجاد کرده است. کار با فروشگاه ساز رایگان که شیپور توسعه داده، بسیار آسان است. با وارد کردن شماره تماس و اطلاعات مربوط به دسته‌بندی فروشگاه فرایند ساخت فروشگاه آغاز شده و کارشناسان فروش شیپور که ۲۴ ساعته پشتیبانی انجام می‌دهند بلافاصله با شما تماس خواهند گرفت و فروشگاه شخصی شما را در شیپور راه اندازی می‌کنند.

فروشگاه ساز شیپور و یک هدیه بزرگ به شما

در صفحه فروشگاهی شیپور شما یک صفحه اختصاصی در اینترنت خواهید داشت. در این صفحه تنها آگهی‌های شما نمایش داده می‌شود. با اشتراک‌گذاری آدرس اختصاصی (URL) مشتریان جدید پیدا کنید و چهره‌ای حرفه‌ای‌تر از کسب و کارتان ارائه دهید.

فرض کنید اسم کسب‌وکار شما "رهام صنعت کارسان" است، در اینصورت آدرس صفحه کسب‌وکار شما در شیپور https://www.sheypoor.com/رهام-صنعت-کارسان می‌شود.

صفحه فروشگاه شما دارای بخش ویژه آگهی‌ها خواهد بود که به نمایش آگهی‌های مربوط به فروشگاه اختصاص یافته است. همچنین بخش درباره ما برای آشنایی بیشتر کاربران با فعالیت‌های کسب‌وکار و همچنین صفحه ویژه تماس که دربرگیرنده شماره تلفن، لینک وب‌سایت و همچنین آدرس شبکه‌های اجتماعی است. در صفحه فروشگاه شیپور، بنر و لوگوی اختصاصی فروشگاه نمایش داده می‌شود. با اضافه کردن بنر تبلیغاتی به صفحه فروشگاه معرفی بهتری از برند خواهد شد.

افزایش میزان بازدید با فروشگاه ساز

فروشگاه ساز شیپور می‌تواند در افزایش میزان بازدید از صفحه‌ تأثیرگذار باشد. افزایش بازدید از صفحه و قرار گرفتن در صدر آگهی‌ها امکاناتی است که فقط برای دارندگان فروشگاه در نظر گرفته شده است .این در حالی است که شما به‌عنوان صاحب فروشگاه می‌توانید آگهی خود را با استفاده از امکان "به‌روزرسانی" در صدر آگهی‌ها نگاه دارید و به مدت ۲۴ تا ۴۸ ساعت آگهی خود را ویترین و در پایین گروه‌های مرتبط قرار دهید.

فروشگاه ساز شیپور

برند سازی با فروشگاه ساز

برند سازی برای فروشگاه‌ از دیگر ویژگی‌های ساخت فروشگاه در شیپور است.

  • نمایش لوگو در نتایج جست‌وجو‌ها به شناخت بیشتر کاربران کمک خواهد کرد. این مسئله اعتبار فروشگاه را نیز افزایش خواهد داد.
  • مسئله بعدی اهمیت استفاده از واترمارک روی همه عکس‌ها است که می‌تواند به اطمینان بیشتر کاریران نسبت به محصولات شما بینجامد.
  • همچنین با نمایش آگهی درکنار دیگر آگهی‌های پیشنهادی، میزان بیشتری از کاربران با شما و فعالیتتان روبه‌رو می‌شوند.

خرید اینترنتی

چندی است که شیپور از قابلیت جدید خود به‌عنوان " خرید اینترنتی" رونمایی کرده است که می‌تواند تحولی در عرصه خرید و فروش آنلاین محسوب شود.

خرید اینترنتی، قابلیت جدید شیپور است که این امکان را به خریداران می‌دهد تا با خرید آنلاین محصول مدنظر، با خیالی آسوده و اطمینان خاطر کامل پول را پرداخت کنند. محصول در سریع‌ترین زمان ممکن در محل، تحویل خریدار شده و در صورت تأیید، پول به حساب فروشنده واریز می‌شود و در غیر اینصورت به حساب خریدار عودت خواهد شد.

بر همین اساس است که ساخت فروشگاه اینترنتی در شیپور می‌تواند به رونق کسب و کارهای کوچک و حتی خانگی و روستایی کمک کند. برای ورود به فروشگاه ساز می‌توانید اینجا کلیک کنید:

https://www.sheypoor.com/ساخت-فروشگاه

منبع شیپور

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید