خدمات در محل شما با پلاک

خدمات در محل شما با پلاک

شرکت پلاک، مجموعه‌ای متشکل از افراد کاردان و دل‌سوز است. این گروه، با ارائه یک اپلیکیشن کارآمد تلاش می‌کند تا خدمات موردنیاز و اساسی مشتریان را به‌سادگی و سریع‌ترین شکل ممکن ارائه دهد.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

این روزها، عبارت خدمات در محل شما با پلاک، بیش‌ازپیش شنیده می‌شود.

کیفیت عالی، قیمت مناسب، همکاری با کارشناسانی حرفه‌ای و ضمانت بازگشت وجه از بزرگ‌ترین ویژگی‌هایی هستند که این کسب‌و‌کار خدماتی را از رقیبان خود متمایز می‌کند.

زندگی در شهرهای بزرگ با دغدغه‌های روزافزون و مشغله فراوان همه اعضای خانواده همراه است. امروزه، کم‌تر کسی وقت آن را دارد که همه امور روزمره و البته ضروری را به‌صورت بی‌کم و کاست و به‌موقع انجام دهد. درگیر و دار این هیاهو، نظافت منزل یکی از مهم‌ترین کارهایی است که با وجود سادگی ظاهری، اغلب، مشکل‌ساز می‌شود.

در دنیای کنونی، بیشتر زنان و مردان، دوشادوش یکدیگر به فعالیت‌های حرفه‌ای مشغول هستند. این همه تکاپو، توان و زمان کافی برای انجام کارهایی نظیر تمیز کردن خانه را باقی نمی‌گذارد. این جا است که فعالیت گروه‌هایی نظیر پلاک ارزش پیدا می‌کند.

مزایای استفاده از خدمات نظافت منزل پلاک

این شرکت با ارائه خدمات نظافت منزل در پلاک شما، خانه و پناهگاه عاطفی شما را درخشان و چشم‌نواز می‌کند.

احتمالاً، پیش‌تر هم از کمک برخی افراد برای تمیز کردن خانه و محل کار خود استفاده کرده‌اید. بااین‌حال، عضویت در اپلیکیشن پلاک این امکان را فراهم می‌کند تا بتوانید از خدمات افرادی تعلیم دیده و مورد اطمینان بهره‌مند شوید.

چند نمونه از مهم‌ترین مزایای استفاده از خدمات نظافت منزل در پلاک شما عبارت‌اند از:

 • انجام خدمات توسط افراد کارآزموده و مورد اعتماد
 • قیمت‌گذاری شفاف و روشن
 • تضمین کیفیت خدمات

شرایط و ویژگیها

بی‌تردید، برای شروع هر کاری لازم است با شرایط و ویژگی‌های آن آشنایی پیدا کرد. دریافت خدمات در محل شما با پلاک هم از این قاعده مستثنا نیست.

باتوجه‌به موارد زیر، با اطمینان خاطر بیش‌تری می‌توانید از خدمات نظافت منزل پلاک استفاده کنید:

شما میتوانید از همکاری پلاکیاران ما در ساعات پایانی شب هم استفاده کنید:

منظور این است که می‌توانید درخواست خود را برای ساعت ۲۱ به بعد تنظیم کنید. در این صورت، هزینه رفت‌و‌آمد پلاک‌یار تا سقف ۳۰ هزار تومان بر عهده مشتری خواهد بود.

موضوع این است که در ساعات انتهایی روز، این افراد امکان استفاده از وسایل نقلیه عمومی را نداشته یا به سختی می‌توانند از آن استفاده کنند.

همراهی شما یا یکی دیگر از اعضای خانواده الزامی است:

برای اطمینان بیشتر از روند انجام امور و برای جلوگیری از مشکلات احتمالی، حضور همراه در محل الزامی است. واقعیت این است که مدیریت و نظارت بر انجام خدمات امر مهمی است و بر کیفیت کار تأثیر می‌گذارد. بنابراین، لازم است فردی درکنار همکاران ما حاضر باشد و علاوه بر نظارت دقیق به پرسش‌های احتمالی آن‌ها پاسخ دهد.

برای بهرهمندی از خدمات پلاکیار خانم، حضور یک خانم در محل خدمات الزامی است:

به خاطر داشته باشید که حضور پلاک‌یاران خانم مستلزم همراهی یک خانم از طرف مشتری است. همکاران ما برای ارائه بهترین خدمات نظافت منزل در پلاک شما حاضر می‌شوند.

طبیعی است که انجام کارها به بهترین نحو ممکن، نیازمند اطمینان خاطر و احساس آرامش متقابل است. بنابراین، لازم است یک خانم از طرف مشتری، پلاک‌یار خانم را همراهی کند. خانم‌ها یکدیگر را بهتر درک می‌کنند!

انتخاب گزینه مربوط به حیوانات خانگی را فراموش نکنید:

اگر از حیوانات خانگی نگه‌داری می‌کنید، به خاطر داشته باشید که باید گزینه مربوط به آن را در هنگام ثبت سفارش انتخاب کنید.

حیوانات خانگی بهترین دوستان انسان هستند. امروزه، بسیاری از خانواده‌ها از این موجودات زیبا و دوست داشتنی نگه‌داری می‌کنند. بااین‌حال، بسیاری از افراد ممکن است به واسطه برخی باورهای اعتقادی، حساسیت یا ترس، از این موجودات دوست داشتنی دوری کنند.

به‌علاوه، پاکیزه کردن محیط حیوانات خانگی هم نیازمند تبحر ویژه‌ای است. بنابراین، تیم نظافت خانه پلاک، از شما تقاضا می‌کنند در صورت نگه‌داری از حیوانات خانگی انتخاب گزینه مربوط را فراموش نکنید.

شستشوی دیوارها و پنجرههای بزرگ، تنها به وسیله آقایان پلاکیار انجام میشود:

شستشو و پاکیزه کردن دیوارها و پنجره‌های بزرگ کاری است که توان فیزیکی بالایی را می‌طلبد. تفاوت ساختار بدنی آقایان و خانم‌ها انکار ناپذیر است.

برای کسب بهترین نتیجه و جلوگیری از برخی مشکلات احتمالی، تیم پلاک، تنها آقایان را مسئول انجام این قبیل امور می‌داند.

تمیز کردن بخش خارجی پنجرهها را به گروه خدمات و تعمیرات خانگی پلاک بسپارید:

نظافت قسمت‌های خارجی پنجره‌ها کاری خطرآفرین به حساب می‌آید. این شرکت، علاوه بر ایجاد اطمینان خاطر و آرامش برای مشتری، وظیفه تأمین امنیت و سلامت همکاران بخش نظافت خانه در پلاک را نیز برعهده دارد.

بنابراین، خواهشمندیم در صورت تمایل برای پاکیزه کردن این چنین بخش‌هایی از همکاری گروه شستشوی نما در خدمات و تعمیرات خانگی بهره ببرید.

این گروه، با دارا بودن تخصص و ابزارهای کافی می‌تواند توقعات شما را به بهترین نحو برآورده سازد.

نظافت مشاعات، تنها به وسیله پلاکیاران آقا انجام میگیرد:

بخش‌های مشترک ساختمان‌های مسکونی، اداری و تجاری محل رفت‌و‌آمد افراد مختلف است. بسیاری از خانم‌ها به دلایل گوناگون با این موضوع راحت نیستند.

درعین‌حال، پاکیزه کردن این بخش‌ها به‌طور معمول، کاری است که نیاز به قدرت بدنی بیش‌تری دارد. بنابراین، به خاطر داشته باشید که تیم پلاک، تمیز کردن بخش‌های عمومی ساختمان و مشاعات آن را تنها به پلاک‌یاران آقا واگذار می‌کند.

برای جابهجا کردن وسایل سنگین و حجیم و همچنین برای انتقال نخالههای ساختمانی از خدمات کارگران حمل بار اتوبار پلاک استفاده کنید:

هر یک از همکاران پلاک برای ارائه خدمات خاصی آموزش دیده‌اند. بنابراین لازم است کار را به کاردان بسپارید!

کارگران حمل بار پلاک، بهترین گزینه برای انتقال و جابه‌جایی اشیاء سنگین و حجیم به‌شمار می‌روند. به خاطر داشته باشید که انجام این کار، تنها بر عهده افراد یاد شده خواهد بود.

بنابراین، برای جابه‌جا کردن اقلام سنگین و نخاله‌های ساختمانی از همکاری خدمات اتوبار پلاک استفاده کنید.

پلاک

نظافت ساعتی

در مواردی، نظافت خانه در پلاک شما تنها نیازمند صرف زمانی کوتاه است. گاهی هم ممکن است حجم کار زیاد باشد و به زمان بیش‌تری نیاز داشته باشید.

همین امر، ما را بر آن داشته تا خدمات نظافت منزل در پلاک شما را به‌صورت ساعتی ارائه دهیم. به این ترتیب، شما می‌توانید به‌سادگی و با اطمینان خاطر بیش‌تری، بنا به صلاح‌دید خود، ساعات مورد نیاز برای دریافت خدمات را انتخاب کنید.

برای برخورداری از خدمات خانه در پلاک خود به‌صورت ساعتی، لازم است به نکات زیر توجه کنید:

 • خواهش می‌کنیم تعداد ساعت مورد نیاز برای دریافت خدمات را به نسبت حجم کار و با دقت کافی تعیین کنید. البته، در صورت لزوم می‌توانید تعداد ساعات دریافت خدمات را افزایش داده و بابت هر ساعت اضافه کاری، وجه تعیین شده را پرداخت کنید.
 • قیمت خدمات ارائه شده به وسیله هر یک از پلاک‌یاران ممکن است با دیگری متفاوت باشد. این تفاوت، ناشی از امتیازهای اخذ شده از سوی کاربران است.
 • منظور این است که رضایت کاربران پیشین از عملکرد پلاک‌یار و اختصاص امتیاز بالاتر به‌معنای تبحر بیشتر پلاک‌یار بوده و در بالا بردن دستمزد وی تأثیرگذار است.
 • این امر، موجب بالا بردن انگیزه در پلاک‌یاران و ایجاد فضایی برنده-برنده می‌شود. اطمینان داشته باشید که درنظرگرفتن چنین تمهیداتی به نفع هر دو طرف خواهد بود.
 • به خاطر داشته باشید که تهیه لوازم مصرفی مورد نیاز برای نظافت به عهده مشتری است. پلاک‌یاران حاضر در محل، باید تجهیزات کافی برای نظافت خانه در پلاک شما را به‌همراه داشته باشند.
 • بااین‌حال در صورت لزوم، پلاک‌یار می‌تواند مواد مصرفی مورد نیاز را به سفارش مشتری خریداری کرده و با ارائه فاکتور، وجه آن را دریافت کند.

شرح خدمات

خدمات در محل شما با پلاک عبارتی است که به بهترین نحو بیان کننده تلاش ما برای آرامش خاطر شما است. با خدمات منزل در پلاک می‌توانید محل زندگی و کار خود را تمیز و درخشان کنید.

شما می‌توانید با خیال راحت، تمیز کردن دیوارها، پنجره‌ها، تمامی سطوح و قسمت‌های منزل و محل کار و حتی شستشوی ظروف خود را نیز به ما بسپارید.

هزینه خدمات نظافت منزل در پلاک شما

هزینه برخورداری از خدمات نظافتی پلاک به قرار زیر است:

هزینه نظافت ساعتی آقایان:

 • نظافت ۴ ساعته با پلاک‌یار آقا، از ۹۸ هزار تومان
 • نظافت ۵ ساعته با پلاک‌یار آقا، از ۱۱۵ هزار تومان
 • نظافت ۶ ساعته با پلاک‌یار آقا، از ۱۳۰ هزار تومان
 • نظافت ۷ ساعته با پلاک‌یار آقا، از ۱۴۵ هزار تومان
 • نظافت ۸ ساعته با پلاک‌یار آقا، از ۱۵۵ هزار تومان

هزینه نظافت ساعتی خانمها:

 • نظافت ۴ ساعته با پلاک‌یار خانم، از ۱۰۲ هزار تومان
 • نظافت ۵ ساعته با پلاک‌یار خانم، از ۱۲۰ هزار تومان
 • نظافت ۶ ساعته با پلاک‌یار خانم، از ۱۳۵ هزار تومان
 • نظافت ۷ ساعته با پلاک‌یار خانم، ۱۵۰ هزار تومان
 • نظافت ۸ ساعته با پلاک‌یار خانم، ۱۶۰ هزار تومان

نکته:

قیمت هر ساعت اضافه کار، ۱۵ هزار تومان برآورد شده است. شما می‌توانید برای اطلاعات بیشتر به آدرس https://www.pelak.com/ مراجعه کنید.

سخن آخر

در نهایت، توصیه می‌کنیم روند خدمات در محل با پلاک را تجربه کنید. تیم مدیریتی و کارشناسان نظافت خانه در پلاک، پیوسته تلاش می‌کنند تا آرامش، اطمینان خاطر و البته پاکیزگی را به محل زندگی و کار شما هدیه دهند. اعتماد و همراهی شما موجب افتخار ما است.


منبع پلاک

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید