رسپینا از ارائه اینترنت اختصاصی به موسسات آموزشی و مدارس با شرایط ویژه خبر داد

شنبه ۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۰
مطالعه 2 دقیقه
رسپینا در شرایط کنونی که به دلیل شیوع ویروس کرونا، مراکز و مؤسسات  آموزشی به برگزاری کلاس‌های آنلاین و آموزش مجازی روی آورده‌اند، به‌‌منظور رفع نیازهای این موسسات، از ارائه سرویس اینترنت اختصاصی خود با شرایط ویژه خبر داد.

در این طرح، سرویس اینترنت اختصاصی رسپینا با هزینه‌ای مقرون‌‌به‌صرفه و تخفیف تا ۲۵% به مدارس و مراکز آموزشی ارائه خواهد شد. همچنین سرعت آپلود این سرویس‌ها کاملا باز و نامحدود خواهد بود و هیچ محدودیت ترافیک و حجم نیز وجود نخواهد داشت تا مؤسسات آموزشی هیچ دغدغه‌ای بابت ارتباط تصویری و برگزاری کلاس‌های آنلاین نداشته باشند.

رسپینا همچنین به منظور سهولت در برقراری ارتباط، راهکار تلفن ثابت سازمانی خود با نام نکسفون را با تخفیف ۵۰% به مدارس و مراکز آموزشی ارائه می‌کند که علاوه بر نصب و راه‌اندازی رایگان، تعرفه‌ تماس آن نیز تا ۵۰٪ ارزان‌تر از تعرفه روش‌های سنتی است. این سرویس امکان دسترسی از منزل یا همه نقاط کشور را نیز دارد و بسیاری از نیازمندی‌های مؤسسات آموزشی را برطرف می‌کند.

سرویس پهنای باند اختصاصی رسپینا، خدمتی است که امکان دسترسی مدارس، دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزشی را به اینترنت پرظرفیت با سرعت بالا، تأخیر کم و کیفیت مطلوب فراهم می‌سازد. این سرویس کاملا اختصاصی بوده و کیفیت آن در تمامی ساعات شبانه‌روز تضمین می‌شود.

رسپینا هم‌اکنون با دارا بودن بیش از ۴۶۰ پاپ‌سایت مجهز در سراسر کشور بیشترین پهنای باند اختصاصی اینترنت در ایران را به سازمان‌های متعدد خصوصی و دولتی ارائه می‌کند و بیش از ۸۰٪ بزرگ‌ترین سازمان‌های کشور خدمات ارتباطی خود را به دلیل پایداری و سرعت سرویس از رسپینا تهیه می‌کنند.

لطفا برای دریافت اطلاعات بیشتر روی این لینک کلیک کنید یا با شماره ۰۲۱۹۱۰۷۰۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

مطالب مشابه

نظرات