تعمیر به صرفه گوشی آیفون در دلتوس

تعمیر به صرفه گوشی آیفون در دلتوس

سؤال مهم کاربران امروزی این است که تعمیرات موبایل به‌صرفه‌تر است یا خرید آن؟ ما در دلتوس می‌خواهیم به این سؤال جواب دهیم؛ پس با ما همراه باشید.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

خراب‌‌شدن و بروز نارسایی برای هر تلفن‌همراهی، اتفاقی کاملا عادی‌ است و گوشی‌های آیفون (iPhone) اپل که با هربار معرفی محصول جدید بازار و دنیای تکنولوژی را به‌شدت تحت‌تأثیر خود قرار می‌دهند، از این قاعده مستثنی نیستند. به‌همین‌دلیل، تعمیرات موبایل آیفون یکی‌ از‌ دلایل مهم مراجعه‌ی کاربران به مراکز تعمیرات تخصصی موبایل است.

بسیاری از کسانی که از گوشی‌های آیفون استفاده می‌کنند، بر این‌ عقیده هستند که با بروز برخی از نارسایی‌ها در‌ این گوشی، بهتر است موبایل آیفون‌ جدید بخرند و به گزینه‌ی تعمیر روی نیاورند. البته درحال‌حاضر، باتوجه‌به سرعت افزایش هزینه‌های ‌خرید گوشی آیفون‌ این فلسفه به‌خودی‌خود رد شده است. اگر شما هم مانند بسیاری دیگر بر سر دوراهی خرید یا تعمیرات آیفون مانده‌اید، تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید و پاسخ خود را دریافت کنید.

تعمیرات گوشی آیفون

این روزها که هزینه‌ی خرید گوشی آیفون و لوازم‌ جانبی و متعلقات آن تقریبا روزانه و حتی ساعتی افزایش پیدا می‌کند، براساس منطق بهترین‌‌ انتخاب بین خرید یا تعمیرات، گزینه‌ی دوم‌ است. برخلاف تصور برخی از عموم، اکثر خرابی‌ها و مشکلات گوشی آیفون فقط با مراجعه به مرکز تعمیرات معتبر و تخصصی و حرفه‌ای آیفون برطرف می‌شود. درواقع، بسیاری از افراد فکر می‌کنند که به‌دلیل وجود تحریم‌‌ها، امکان تعمیرات گوشی آیفون در ایران‌ وجود ندارد و درصورت هرگونه خرابی، باید به نزدیک‌ترین کشور خارجی برای تعمیر آن مراجعه کنند و این از نظر بسیاری از افراد، فرایندی طولانی و رد شده است. این در حالی است که می‌‌توان با کمی تحقیق، بهترین مراکز تعمیرات و موبایل مجهز به دستگاه‌های پیشرفته و قطعات روز را پیدا کرد و تعمیر گوشی آیفون‌ خود را به آن‌ها سپرد. وجود تعمیرکاران حرفه‌ای مسلط به دانش روز درکنار محیطی کاملا تخصصی و حرفه‌ای، تضمین‌ مناسبی برای تعمیر دستگاه تلفن اپل شما است.

اگر این سؤال در ذهن شما نقش بسته است که چنین مرکزی با چنین اعتبار و استانداردی را از کجا باید پیدا کرد، باید در جواب به شما بگوییم که ما در دلتوس این افتخار را داریم تا در مرکزی کاملا حرفه‌ای و با بهره‌مندی از بهترین تجهیزات روز دنیا و علم متخصص‌ترین تعمیرکاران گوشی آیفون و دیگر وسایل الکترونیکی همچون آیپد و مک‌بوک و لپ‌تاپ، تعمیرات شما را تقبل کنیم و سپس همراه‌با گارانتی پس از تعمیر، به شما تحویل دهیم و درنهایت، حس خوب اطمینان پس از تعمیرات را با ما تجربه کنید.

دلتوس

شما می‌توانید مطمئن باشید که درصورت مراجعه به مراکز تعمیرات حرفه‌ای اپل، در ابتدا صورت وضعیت گوشی تلفن‌همراه شما را کارشناسان حرفه‌ای بررسی خواهند کرد و سپس درصورت تأیید واحد فنی، به‌طور کامل دراختیار شما قرار داده خواهد شد. جالب است بدانید که اگر بین خرید گوشی اپل یا تعمیرات‌ گوشی آیفون‌ مانده‌اید، نظر کارشناس زبده‌ی تعمیرات کمک بسیار خوبی برای شما است؛ زیرا صادقانه هرگونه مشکل حل‌نشدنی موجود در گوشی شما را به اطلاعتان‌ خواهند رساند و در‌نهایت با شک‌‌و‌تردید کمتری خرید یا تعمیر را انتخاب خواهید کرد.

آیا خرید گوشی جدید آیفون ازلحاظ اقتصادی به‌صرفه است؟

حقیقت این است که تصمیم به خرید گوشی جدید آن‌ هم ساخت اپل که قیمتی بسیار بیشتر از دیگر گوشی‌های موجود در بازار دارد، کار اصلا ساده‌ای نیست و برای اجرایی‌کردن این‌ تصمیم، به صرف هزینه‌های بسیار زیادی نیاز است که واقعا هرکسی از عهده‌ی آن بر نمی‌آید.‌ واقعیت دیگر این‌ است که همان‌طورکه قبلا هم‌ اشاره کردیم، بیشتر نارسایی‌های موجود در هر‌ موبایل، با تعمیر آن بر‌طرف می‌شوند و دیگر به خرید گوشی جدید نیازی نیست. البته برخی از‌‌ کاربران بیشتر‌ تب‌و‌تاب همگامی با تغییرات جهانی‌ بازار گوشی‌های موبایل آیفون‌ را دارند و تمایلشان بیشتر بر این است‌ که همیشه آخرین‌ مدل ارائه‌شده از گوشی‌های اپل را بخرند. این دسته از افراد به همسویی با ترِند جهانی علاقه‌مند هستند‌ و تقریبا موضوع بحث ما نیستند؛ ولی اگر گوشی شما خراب شده، بهترین کار این است که ابتدا برای تعمیرات گوشی آیفون‌ اقدام‌ کنید و بعد از آن درصورتی‌که تعمیرات مؤثر نبود، تصمیم بگیرید‌ گوشی جدید بخرید؛ زیرا صادقانه بگوییم در وضعیت اقتصادی فعلی هزینه‌های‌ خرید گوشی آیفون‌ جدید، گزینه‌ی تعمیرات موبایل‌های آیفون بهترین جایگزین برای خرید است.

دلتوس

درصورت وجود این مشکلات، خرید گوشی آیفون جدید منطقی تر است!

با اینکه گزینه‌ی تعمیرات گوشی آیفون انتخابی مقرون‌به‌صرفه‌تر است، گاهی راه دیگری جز خرید گوشی جدید باقی نمی‌ماند. اگر سیستم‌‌عامل iOS شما دیگر قابلیت ارتقا را ندارد، قطعا این‌ مسئله شما را دچار مشکل خواهد کرد؛ زیرا همان‌طورکه می‌دانید، باید برای استفاده از برنامه‌های نصب‌شده در گوشی و ارتقای آن‌‌ها، از سیستم‌‌عامل به‌روز بهره‌مند باشید. حال تصور کنید که دیگر گوشی شما به مثلا iOS 14 ارتقا پیدا نمی‌کند. این امر حاکی از آن است که بسیاری از برنامه‌ها نصب و دیگر به‌روزرسانی نمی‌شوند. در چنین وضعیتی، این‌ گوشی تنها از نظر برقراری تماس ارزشمند است و عملا برای کاربران امروزی که بیشتر امور روزانه خود را با گوشی انجام‌ می‌دهند، دیگر ارزشی نخواهد داشت. از دیگر دلایلی که تعمیرات گوشی آیفون جواب‌گو نیست، تعویض چیپ اصلی است که برای عوض‌کردن آن حتما باید به نمایندگی‌های رسمی اپل در خارج از کشور مراجعه کرد که در این مواقع، افراد اکثرا گزینه خرید گوشی آیفون جدید و به‌روز‌تر را به تعمیرات آن ترجیح می‌دهند.

در این مطلب، سعی کردیم تمامی دلایلی را بررسی کنیم که هر کاربری بر سر دوراهی انتخاب خرید موبایل آیفون جدید یا تعمیرات گوشی آیفون با آن مواجه می‌شود. اگر مشکلاتی همچون شکستگی صفحه‌نمایش آیفون، بالانیامدن تصویر آیفون، به‌روزرسانی iOS، خرابی بیس‌باند، پریدن آنتن آیفون، خرابی اسپیکر و باند آیفون، مایعات خوردگی آیفون، قفل‌شدن اپل آیدی و... برای شما به‌وجود آمد، حتما برای رفع آن با هزینه‌ای بسیار کم و مقایسه‌نشدنی با هزینه‌ی خرید گوشی آیفون جدید، گزینه‌ی تعمیر موبایل را در مرکز معتبر و حرفه‌ای انتخاب کنید؛ اما اگر گوشی شما خیلی قدیمی است و دیگر قابلیت ارتقا ندارد و تعمیرکاران حاذق موبایل آیفون نیز از آن قطع امید کرده‌اند، به پرداخت هزینه‌ای هنگفت و خرید موبایل جدید فکر کنید‌.

منبع دلتوس
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده