جامیت شبکه اجتماعی پول ساز

جامیت شبکه اجتماعی پول ساز

بسیاری از مردم ساعات زیادی از روز را در شبکه‌های اجتماعی مختلف سپری می­‌کنند، مطالب مختلفی را می­‌خوانند و برای بقیه دوستانشان می­‌فرستند یا در صفحه شخصی خودشان باز نشر می­‌کنند، در صورتی که مطلب مدنظر مورد پسندشان بود آن‌ها را می­‌پسندند و نظر خودشان را در مورد مطلب مدنظر می‌­نویسند.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

در شبکه اجتماعی جامیت (Jameet Social Network) شما می‌­توانید با انجام فعالیت­‌های روزمره‌تان (Your Daily Activities) از قبیل:

 • لایک مطالب
 • نظردادن
 • باز نشر مطالب
 • ارسال مطالب مورد پسندتان
 • معرفی جامیت به دیگران

جامیت (Jameet Social Network) یک شبکه اجتماعی نوظهور است که در آن می‌توانید کسب درآمد کنید. برای اینکار نیاز به هیچ کار سخت یا پیچیده‌ای ندارید بلکه تنها کافیست مانند هرشبکه اجتماعی دیگر، مطالب را لایک کنید، نظر بدهید، مطالب دیگران را بازنشر کنید، مطبی جدید بنویسید یا جامیت را به دیگران معرفی کنید. به همین سادگی صاحب درآمد خواهید شد که در بخش "درآمد من" قابل مشاهده خواهد بود.

جامیت(Jameet) درکنار اینکه تمام ویژگی­‌های یک شبکه اجتماعی (Social Network) را رایگان دراختیار شما قرار می‌دهد، امکانات بیشتری (New Features) را هم به شما عرضه می­‌کند،  امکانات دیگری را نیز برای شما در نظر گرفته است که از بین آن‌ها می‌توان به نمایش افراد نزدیک، خرید یا فروش کالا، پخش ویدیو زنده، بازی و ... اشاره کرد. فهرست کامل ویژگی‌های جذاب جامیت را می‌توانید در زیر مشاهده کنید:

 1. نمایش افراد نزدیک (Nearby People)
 2. خرید و فروش کالا (Buy And Sell Products)
 3. ارسال تصاویر زنده (Live Video)
 4. اهدای کمک نقدی بلاعوض (Funding)
 5. بازی کنید و جایزه بگیرید (Play Games & Win Prizes)
 6. کسب درآمد (Earn Money)
 7. تماس صوتی و تصویری (Voice And Video Call)
 8. ایجاد گروه با اعضای نامحدود (Group With Unlimited Members)

با جامیت بینید و دیده شوید 

نصب اپلیکیشن جامیت 

منبع جامیت
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده