کوئرا دومین نمایشگاه آنلاین کار در حوزه برنامه‌نویسی را برگزار می‌کند

چهارشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۰
مطالعه 2 دقیقه
نمایشگاه آنلاین Quera Career Days بستری برای ایجاد ارتباط بهینه بین شرکت‌های برتر حوزه IT با دانشجویان و فارغ‌التحصیلان برترین دانشگاه‌های کشور است.

در نمایشگاه آنلاین کار بیش از ۲۰ شرکت برتر این حوزه از جمله اسنپ، یکتانت، همکاران سیستم، والکس و متن اول آریا حضور خواهند داشت. تاکنون بیش از ۲۰۰۰ برنامه‌نویس برای شرکت در نمایشگاه آنلاین کار کوئرا ثبت نام کرده‌اند.

این رویداد بهترین موقعیت برای نیرو‌های برنامه‌نویس جوان است تا فرصت همکاری با شرکت‌های برتر حوزه‌ی IT را پیدا کنند و درعین‌حال، این امکان را برای شرکت‌ها فراهم می‌کند تا با برندینگ کارفرمایی و مهارت‌سنجی آسان، به جذب بهترین استعداد‌های برنامه‌نویسی کشور بپردازند.

در سایت کوئرا، به‌رایگان در این نمایشگاه ثبت نام کنید:

https://quera.ir/talent/fair

دوره‌ی اول این رویداد آنلاین با تمرکز بر فرصت‌های کارآموزی برنامه‌نویسی و با نام کارآموزشو در اردیبهشت‌ماه ۹۸ برگزار شد. در این رویداد ۷۰۰ کارجو به تبادل ۳۵۰۰ رزومه با ۱۵ شرکت حاضر در نمایشگاه پرداختند که در دوره جدید، حوزه مخاطبان رویداد محدود به کارآموزان نیست و برنامه‌نویسان جوان نیز فرصت حضور در این رویداد را دارند.

برگزاری نمایشگاه کار به‌صورت آنلاین

باتوجه‌به شیوع ویروس کرونا، برگزاری نمایشگاه آنلاین کار به برنامه‌نویس‌ها و شرکت‌ها کمک خواهد کرد تا با اطمینان خاطر و بدون نگرانی شغل مورد علاقه خود را پیدا کنند. امکانات مهارت‌سنجی آنلاین کوئرا هم به کمک شرکت‌ها خواهد آمد تا بدون نیاز به مصاحبه حضوری، مراحل اولیه فیلتر کارجویان را انجام دهند.

مهارت‌سنجی برنامه‌نویس‌ها در نمایشگاه کار کوئرا

کارجویان حاضر در این نمایشگاه با شرکت در آزمون آنلاین مهارت‌سنجی، توانایی‌ها و تجربه خود را به چالش خواهند کشید. با کمک سیستم داوری خودکار کوئرا، نتایج آزمون‌ها به رزومه شرکت‌کننده‌ها اضافه خواهد شد تا شرکت‌ها بتوانند بهترین انتخاب را از بین برترین استعدادهای برنامه‌نویسی ایران داشته باشند.

کوئرا چیست؟

کوئرا، جامعه برنامه‌نویسان ایران است که خدمات متنوعی مانند آموزش برنامه‌نویسی، مسابقات و فرصت‌های شغلی ویژه برنامه‌نویسان را ارائه می‌دهد. قسمت فرصت‌های شغلی کوئرا که با نام Quera Careers شناخته می‌شود، یکی از معتبرترین و پرطرفدارترین پلتفرم‌های استخدامی برای برنامه‌نویسان ایرانی است.

تمرکز کوئرا کریرز روی فرصت‌های شغلی برنامه‌نویسی باعث شده است امکان جست‌وجو و پیدا کردن شغل ایدئال برنامه‌نویسان به‌راحتی فراهم شود. شرکت‌های مطرح فناوری اطلاعات، در هر ماه صدها فرصت شغلی اختصاصی برنامه‌نویسی در این سامانه منتشر می‌کنند. حضور چندین هزار برنامه‌نویس متخصص و بااستعداد از سراسر ایران در کوئرا، از مهم‌ترین ویژگی‌های این سامانه است.

مطالب مشابه

نظرات