آغاز فعالیت باشگاه مشتریان اسنپ

یک‌شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۵
مطالعه 2 دقیقه
فعالیت باشگاه مشتریان اسنپ با نام «اسنپ‌کلاب» شروع شد.
تبلیغات

در باشگاه مشتریان، کاربران با استفاده از سرویس‌های مختلف اسنپ، جوایز و تخفیف‌های ویژه‌ای دریافت می‌کنند. درحال‌حاضر، این قابلیت برای کاربران دارای سیستم‌عامل اندروید فعال شده است و برای استفاده از آن، باید آخرین نسخه‌ی اپلیکیشن اسنپ را نصب کنید. در اسنپ‌کلاب، کاربران با هربار استفاده از سرویس‌های درخواست خودرو و خرید شارژ و بسته‌ی اینترنت امتیاز کسب خواهند کرد و براساس این امتیازها، در سرویس‌های مختلف این اپلیکیشن تخفیف‌های متنوعی دریافت می‌کنند. با ثبت سفارش‌های بیشتر، امتیاز هر کاربر در اسنپ‌کلاب هم افزایش می‌یابد.

جوایز اسنپ‌کلاب چیست؟

در ابتدا، برای قدردانی از همراهی کاربران به هر فرد ۵۰۰ امتیاز اسنپ‌کلاب هدیه می‌دهیم و کاربران می‌توانند با خریدهای بیشتر، امتیاز خود را افزایش دهند. بدین‌صورت که با هر هزار تومانی که در سرویس‌های درخواست خودرو و خرید شارژ و بسته‌ی اینترنت هزینه می‌کنند، ۱۰ امتیاز اسنپ‌کلاب دریافت خواهند کرد. مجموع امتیازهای هر کاربر جوایز مختلفی در اسنپ‌کلاب به‌ارمغان می‌آورد. این جایزه‌ها به‌صورت کدهای تخفیف است که برای استفاده از سرویس‌های مختلف سوپراپلیکیشن اسنپ (درخواست خودرو، اسنپ‌باکس، اسنپ‌بایک، غذا، سوپرمارکت، پرواز، پزشک و مشاور، وانت و هتل) به کاربران تعلق می‌گیرد.

برای ورود به باشگاه مشتریان کافی است در همان اپلیکیشن اسنپ، سرویس «اسنپ‌کلاب» را انتخاب کنید. حالا در بخش جایزه‌ها می‌توانید فهرستی از هدیه‌های موجود را ببینید و درصورتی‌که امتیاز لازم برای استفاده از جایزه‌ی مدنظرتان را دارید، گزینه‌ی «دریافت» را انتخاب کنید. سپس کد تخفیف مرتبط به شما نمایش داده می‌شود. حالا با انتخاب گزینه‌ی «کپی کد» و گزینه‌ی «استفاده از کد» که در پایین صفحه قرار دارد، می‌توانید از تخفیف خود استفاده کنید. همچنین، کدهای تخفیف ارسال‌شده برای هر کاربر در بخش «جایزه‌های من» ذخیره می‌شود. بعد از دریافت جایزه، در قسمت «جایزه‌های من» می‌توانید مدت اعتبار هر کد تخفیف را نیز مشاهده کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره‌ی اسنپ‌کلاب و مرور قوانین آن بلاگ اسنپ را بخوانید.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات