تشخیص بیماری با هوش مصنوعی در درمانکده

تشخیص بیماری با هوش مصنوعی در درمانکده

اگر در روزهایی که نگرانی از شیوع ویروس کرونا جزو دغدغه‌های شما است و به‌‌دلیل این شرایط نیاز به مشاوره‌ی پزشکی دارید، ما در درمانکده به‌عنوان یک استارتاپ فعال در حوزه‌ی پزشکی می‌توانیم به شما کمک کنیم.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

درمانکده، استارتاپی است که با شعار «تا وقتی خوب نشده‌اید کنارتان هستیم» مشغول به فعالیت در حوزه سلامت است. عواملی که موجب موفقیت درمانکده شده‌اند علاوه بر عشق، پشتکار و ایده‌های جدید، اهمیت دادن به نظرات مراجعین، ارائه‌ی خدمات پشتیبانی تا خوب شدن حال بیمار است که جزو امتیاز‌های بارز آن به شمار می‌رود.

درمانکده از کجا شروع شد؟

محسن صدر مدیریت درمانکده مدتی بود که دچار بیماری از ناحیه‌ی چشم شده بود. برای معالجه به پزشکان متعددی مراجعه کرد و در نهایت یک پزشک ماهر موفق شد علت اصلی بیماری را تشخیص و با دارو او را معالجه کند. این پزشک از یک بانک اطلاعات رایانه‌ای برای سنجش میزان موفقیت روش درمانی استفاده می‌کرد. سختی یافتن این پزشک باعث شد تا موسس درمانکده ایده‌ی تأسیس این استارتاپ را در ذهن داشته باشد. درمانکده نرم‌افزار تحت وب و اپلیکیشنی است که بتواند پزشکان را با تخصص و محل مطب آن‌ها و زمان‌هایی که برای معاینه آزاد هستند به‌صورت خودکار به بیماران معرفی کند و بیماران بتوانند به‌راحتی نوبت دریافت کنند.

درمانکده

درمانکده در چه شرایطی است؟

ما در درمانکده سعی کرده‌ایم تا برخلاف سایر نرم‌افزارهای نوبت‌دهی که بیشتر به فکر جلب بیماران هستند، به آسایش و راحتی بیماران، تسهیل در یافتن خدمات درمانی مورد نیاز آن‌ها و پشتیبانی کامل از بیماران بیندیشیم تا آن‌ها با خاطری آسوده تنها به سلامتی و انجام دستورهای پزشکان فکر کنند و دغدغه‌های معمول بیماران مانند اینکه کدام پزشک تخصص بیشتری در مورد بیماری من دارد، این پزشک چگونه برخوردی با بیمارانش دارد و ... را نداشته باشد.

درمانکده

مزایای درمانکده که موجب موفقیت آن شده است کدام‌اند؟

 • ارائه اطلاعات نسبتا کامل در باره هر پزشک یا مرکز ارائه خدمات درمانی
 • ارائه نظرات کاربران خدمات درمانکده
 • معرفی بیمارستان‌ها، درمانگاه‌ها، داروخانه‌ها، مراکز تصویربرداری یا هر مرکز خدماتی که بیمار ممکن است به آن نیاز داشته باشد
 • ارائه اطلاعات پزشکی در مورد بیماری‌ها
 • ارائه اطلاعات مفید در مورد داروها
 • ارائه خدمات ازطریق وب سایت
 • ارائه خدمات ازطریق اپلیکیشن و گوشی‌های هوشمند
 • تشخیص بیماری با استفاده از الگوریتم هوش مصنوعی و علائم بیماری‌ها در بستر اپلیکیشن درمانکده
 • ارائه خدمات پشتیبانی مناسب به بیماران تا زمان بهبود آن‌ها
 • همکاری با بیش از ۱٫۰۰۰ پزشک متخصص و فوق تخصص
 • ارائه نوبت دهی آنلاین واقعی به بیماران
 • تشخیص بیماری با هوش مصنوعی از خدمات اپلیکیشن درمانکده

آیا مدیران درمانکده از جایگاه فعلی راضی هستند؟

در یک کلام خیر. ما در درمانکده باتوجه‌به نیازهای روزافزون بیماران، خدمات جدیدی را طراحی کرده‌ایم که در آینده نزدیک یک به یک آن‌ها را به اپلیکیشن و وب‌سایت خود اضافه می‌کنیم و گام‌های موثرتری را برای یاری و جلب رضایت بیماران برخواهند داشت. برای استفاده از این خدمات به وب سایت درمانکده سر بزنید و از اطلاعات و خدمات آن استفاده کنید. استفاده از مطالب و اکثر خدمات این استارتاپ کاملا رایگان است.

جهت دانلود و نصب اپلیکیشن درمانکده می‌توانید ازطریق گوگل پلی، اپلیکیشن بازار یا مستقیما ازطریق وب سایت درمانکده، اپلیکیشن درمانکده را دریافت و نصب کنید.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید