فروش استخر بادی و استخر پیش ساخته اینتکس

پنج‌شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۰
مطالعه 10 دقیقه
در سایت اینتکس تهران عرضه اینترنتی محصولات بادی intex انجام می‌شود و این سایت نمایندگی فروش محصولات اینتکس در ایران است.
تبلیغات

یکی از تفریحات رایج در بین تمام سنین استفاده از استخر است. حال خیلی از افراد همواره سعی کرده‌اند که از استخرهای عمومی استفاده کنند، عده‌ای دیگر نیز با دارا بودن فضای کافی یا بهره‌مندی از خانه‌های ویلایی یا باغ سعی کرده‌اند تا استخر را به خانه بیاورند.

دسته دیگری از افراد هم هستند که قطعا فضای کمتری در اختیار دارند، اما همیشه دوست داشته‌اند که شرایط استفاده از یک استخر را در داخل منزل دراختیار داشته باشند. با درنظرگرفتن تمامی این موارد استخرهای بادی همواره یک پیشنهاد عالی برای افرادی است که قصد داشتن دارند تا در منزل استخر شخصی داشته باشند. در این آگهی شما می‌توانید با انواع استخرهای بادی و ویژگی‌های هر یک از این محصولات به‌صورت کلی آشنا شوید.

در بخش اول به استخرهای بادی کودک اشاره کرده و سپس به استخرهای بادی بزرگسال، ویژگی‌های مشترک این محصولات، جنس و کیفیت این استخرها اشاره خواهیم کرد پس با سایت تهران اینتکس همراه باشید.

استخر بادی کودک

یکی از محصولات پرفروش در بین استخرهای بادی که تنوع فوق‌العاده زیادی را هم دارا است، استخرهای بادی کودک است. این استخرها دارای انواع گوناگونی هستند که قطعا نظر هر فردی را به خود جلب خواهد کرد. شاید اولین مورد در خصوص این استخرها ساختار کلی این دسته از محصولات است. استخرهای بادی کودک معمولا در سه مدل گرد، مربعی و مستطیلی شکل طراحی و تولید شده‌اند. 

درکنار این ظاهر باید به ساختار اکثر این استخرها هم اشاره کنیم. معمولا این ساختار به‌صورت دو طبقه یا سه طبقه طراحی و تولید می‌شود. درواقع شرکت‌ها سعی کرده‌اند که محصولات را در دو یا سه سطح مختلف تولید کنند که این عامل باعث مقاومت بیشتر محصول و همچنین راه‌اندازی ساده‌تر این کالاها شده است. البته این ساختار خصوصیات دیگری هم دارد که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به‌راحتی فرد استفاده کننده از این محصول اشاره کرد.

دیگر خصوصیت مهمی که یک سری از استخرهای بادی کودک دارند، بهره‌مندی از کف بادی است. این بادی بودن بخش داخلی و کف استخر باعث شده است تا کودک شما در بهترین حالت ممکن از محصول استفاده کند که قطعا یکی از مهم‌ترین خصوصیات استخرهای بادی کودک به شمار می‌رود. درواقع باید به این مسئله اشاره کنیم که این بادی بودن از آسیب دیدن کودک در حین استفاده از محصول جلوگیری کرده و فضای نرم و راحتی را جهت نشستن، راه رفتن و بازی کردن کودک در داخل استخر برای او فراهم می‌کند.

اینتکس

امکانات استخر بادی کودک

همچنین یک سری دیگر از استخرهای بادی کودک نیز وجود دارد که دارای امکانات متفاوت و خاصی هستند. برای مثال این استخرها دارای سرسره در بخش داخلی خود هستند که باعث می‌شود کودک بتواند به‌راحتی از این سرسره استفاده کرده و در یک فضای ایده‌آل به تفریح بپردازد. همچنین شمار دیگری از استخرها نیز وجود دارند که دارای آبپاش هستند که قطعا یک وسیله بازی مهیج برای فرزند شما به شمار خواهد رفت. درکنار این موارد دارا بودن وسایل بازی بادی درکنار استخرها نیز گاها سبب می‌شود که کودک درکنار خود استخر، از این اسباب بازی‌ها هم استفاده کرده و نهایت لذت را تجربه کند.

در ارتباط با طرح بدنه استخرهای بادی کودک نیز می توانیم عنوان کنیم که این محصولات معمولا با جدیدترین مدل‌ها و همین طور جدیدترین انیمیشن‌ها و شخصیت‌های پر طرفدار دنیا طراحی و تولید می‌شوند. برای مثال شرکت‌های اینتکس و بست وی سعی کرده‌اند تا در تولید این استخرها همواره خلاقیت به خرج دهند و ساختار رویه این محصولات را به‌صورت شیک و مهیج برای کودکان طراحی کنند. 

استخر بادی بزرگسال

نوع دیگری از استخر هم وجود دارد که مختص سنین بزرگسال است. این استخرها درواقع از نظر نوع طراحی و ظاهر بسیار متفاوت هستند و مخصوص سنین بزرگسالان و استفاده‌های خانوادگی طراحی و تولید شده‌اند. برای مثال از نظر ابعاد معمولا استخرهای بادی بزرگسال دارای طول و عرض بزرگی هستند که یک فرد بزرگسال بتواند در این استخرها به‌راحتی قرار گرفته و حداقل پیاده‌روی کند.

دارا بودن نشیمنگاه

یک سری از استخرهای بادی وجود دارد که در داخل خود دارای نشیمنگاه‌های بادی است. این استخرها قطعا نوع خاصی از محصولات بادی هستند که در رقابت با نمونه‌های شبیه به خود از آن‌ها پیشی گرفته‌اند. درواقع شما در حین استفاده از این استخرها و در زمان‌هایی که قصد دارید به استراحت بپردازید می‌توانید از این نشیمنگاه‌ها استفاده کرده و در بهترین حالت ممکن روی آن‌ها بنشینید که قطعا مزیت بسیار مهم و خوبی برای بزرگسالان به شمار خواهد رفت.

دارا بودن پمپ باد

شیوه راه اندازی استخر بادی بزرگسال نیز یکی دیگر از مواردی است که همواره مهم خواهد بود و مشتریان با توجه به آن سعی می‌کنند تا بهترین انتخاب را داشته باشند. در همین خصوص نیز خیلی از استخرهای بادی بزرگسال نیز وجود دارد که درکنار بسته‌بندی آن‌ها شما می‌توانید پمپ باد را هم مشاهده کنید که قطعا با دارا بودن این پمپ باد راه اندازی محصول بادی شما راحت‌تر خواهد شد.

طراحی استخر بادی بزرگسال

استخرهای بادی بزرگسال برخلاف استخرهای بادی کودک معمولا دارای ظاهری ساده‌ هستند که افراد بزرگسال نیز این ویژگی را بیشتر می‌پسندند. برای مثال اغلب این محصولات به‌صورت کاملا ساده از نظر ظاهر و الگوی طراحی داخل به تولید رسیده‌اند و هیچ‌گونه طرح و نقشی را نمی‌توان روی آن دید. همچنین نوع بدنه نیز معمولا به‌صورت گرد یا مستطیلی شکل طراحی و عرضه شده است.

نقاط ضعف استخر بادی

تا به این جای کار با استخرهای بادی بزرگسال و استخر بادی کودک به‌صورت کامل آشنا شده‌اید. حال باید به این مسئله اشاره کنیم که این محصولات چه نقاط ضعف عمده‌ای دارند که باعث می‌شود تا مشتریان از این نقاط ضعف ابراز نارضایتی کنند. از جمله‌ی دلایل نارضایتی باید به آسیب دیدن استخرهای بادی اشاره کنیم که دلایل آن را توضیح می‌دهیم.  

عمق کم و ابعاد کوچک استخر بادی

معمولا استخرهای بادی دارای عمق کمی هستند که این عامل باعث می‌شود تا بزرگسالان خیلی برای شنا کردن نتوانند از این محصولات استفاده کنند. برای مثال در بازارهای امروز استخری با عمق بیشتر از یک متر در دسته محصولات بادی نمی توان یافت و این عامل یکی از بزرگ‌ترین ضعف‌های استخرهای بادی است. همچنین درکنار این عمق و ارتفاع باید به ابعاد خود استخر بادی هم اشاره کنیم. ابعاد استخرهای بادی معمولا بیشتر از سه متر نیست و همینموضوع باعث شده تا افراد برای خرید به سراغ استخرهای پیش ساخته یا ایزی ست روی آورند که هزینه‌ی بیشتری دارند. همچنین راه اندازی و استفاده از آن‌ها هم سخت‌تر خواهد بود.

امکان آسیب دیدن محصول

قطعا استخرهای بادی نسبت به دیگر نمونه‌‌های استخر از بدنه‌ای ضعیف‌تر برخوردارند که همین امر باعث شده تا مراقبت از این محصولات بیش‌ازپیش مهم به شمار رود. شما باید به این نکته توجه کنید که پس از نصب و راه اندازی استخر باید از ضربه زدن، پرت کردن اشیا به سمت این استخر و همچنین نزدیک کردن اشیا نوک تیز به بدنه این محصولات خودداری کنید تا استخر شما صحیح و سالم باقی بماند. سوراخ شدن استخر اگر معمولا ریز و جزئی باشد قابل ترمیم خواهد بود اما آسیب‌های جدی و بزرگ به این استخرها معمولا قابل جبران نیستند.

مهم‌ترین نقاط قوت استخر بادی

مهم ترین نقطه قوت این محصولات را می‌توان راحتی در راه‌اندازی، وزن کم، سادگی در استفاده، تنوع بالای ظاهر و همچنین قیمت ارزان نسبت به دیگر استخرها عنوان کرد. هر یک از این موارد قطعا بسیار مهم و اساسی خواهد بود و همین امر نیز باعث می‌شود تا شما همواره پیشنهادهای خوبی را در جهت خرید یک استخر بادی دراختیار داشته باشید.

جمع‌بندی

اگر شما هم جزو افرادی هستید که قصد خرید یک استخر بادی را دارید، پیشنهاد می‌کنیم قبل از هر چیز معیارهایی چون تعداد افراد استفاده کننده از استخر، فضای قرارگیری محصول، ارتفاع مورد نیاز استخر و همین‌طور هزینه‌ای که برای خرید یک استخر بادی کنار گذاشته‌اید را در نظر بگیرید. پس از درنظرگرفتن این موارد حال پیشنهاد می‌کنیم که استخرهای بادی موجود در سایت تهران اینتکس تنها نماینده رسمی محصولات بادی در ایران را هم مشاهده کرده و با مقایسه محصولات مختلف، یک استخر قابل قبول و کارا را برای خود خریداری کنید.

استخرهای پیش ساخته یکی از رایج‌ترین انتخاب‌های افراد گوناگون برای قرارگیری در داخل ویلا، حیاط خانه یا باغ است. این محصولات با توجه به ویژگی‌های منحصر به فردی که دارا هستند باعث شده تا به‌صورت کامل نیاز مشتریان را رفع کرده و بتوانید با خیال راحت از یک استخر با دوام بهره‌مند شوید. در همین خصوص نیز باید عنوان کنیم که استخرهای پیش ساخته دارای ابعاد گوناگون، امکانات و ویژگی‌های مختلف و همین طور گزینه‌های متعددی هستند که قبل از خرید بهتر است با تمامی این ویژگی‌ها و مدل‌ها آشنا شده و سپس خرید خود را انجام دهید.

در این متن سعی شد تا انواع استخر پیش ساخته را برای شما مقایسه کرده تا با اطمینان خاطر محصول را در سبد خرید خود جای دهید. در همین خصوص نیز در ابتدای این آگهی به بررسی جنس این محصولات پرداخته و سپس امکانات این محصولات و همین طور ابعاد این استخرهای پیش ساخته را با یکدیگر مقایسه خواهیم کرد.

استخر پیش ساخته اینتکس

برترین و شاید محبوب‌ترین نوع استخر پیش ساخته، استخر پیش ساخته شرکت اینتکس است که در تنوع بالا از نظر ساختار و همین طور ویژگی به بازار عرضه شده است. شاید به جرات بتوان عنوان کرد که بیشترین محبوبیت شرکت اینتکس برای تولید استخرهای پیش ساخته این کمپانی است که با کیفیت بالا و مدل‌های گوناگون به تولید رسیده است. در همین راستا نیز باید عنوان کنیم که از نظر ابعاد این کمپانی سعی کرده تا استخرهای پیش ساخته خود را در ابعاد دو متری، سه متری، چهار متری، پنج متری، هفت متری و ده متری روانه بازار کند. البته ابعاد بزرگتری از این استخر هم موجود است که در کشورهای اروپایی عرضه می‌شوند و می‌توان آن را خریداری کرد. این محصولات از نظر نوع ساختار نیز به‌صورت گرد، مربعی، مستطیلی، شش ضلعی و بیضی تولید و عرضه شده‌اند. از دیگر ویژگی‌های بارز این استخرها باید به بدنه فوق‌العاده مقاوم و ضخیم این استخرها اشاره کرد. این بدنه از نوع برزنتی با الیاف ابریشمی و سه لایه است که قطعا فوق‌العاده ضخیم بوده و به‌راحتی آسیب نخواهد دید. همچنین در صورتی که این بدنه دچار آسیب‌های جزئی گردد شما می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن با استفاده از برچسب های تعمیرات آن را ترمیم کرده و مجدد استفاده کنید. عدم تغییر رنگ و افت کیفیت در استفاده از این محصول در شرایط جوی و آب و هوایی گوناگون هم از دیگر خصوصیات خوب و جذاب این استخرهای پیش ساخته کمپانی اینتکس به شمار می‌رود.

استخر پیش ساخته بست وی

نوع دیگری از استخرهای پیش ساخته که قطعا اگر در رقابت با استخرهای پیش ساخته اینتکس از آن‌ها پیشی نگرفته باشد، حداقل هم رده آن است استخر پیش ساخته بست وی است. این کمپانی همواره در سالیان اخیر رقابت تنگاتنگی را با کمپانی اینتکس داشته و سعی کرده تا محصولات فوق‌العاده با کیفیت با امکانات عالی را به دست مشتریان خود برساند. همواره شرکت بست وی از نظر قیمت نیز محصولات خود را گاها ارزان‌تر از محصولات اینتکس به دست مشتریان می‌رساند. از نظر جنس استخرهای پیش ساخته بست وی نیز این شرکت با بهره‌گیری و علم به جنس محصولات اینتکس همان راه را در پیش گرفته است و از همان جنس برزنتی با الیاف ابریشمی در تولید محصولات خود استفاده می‌کند. علاوه بر این ها این محصولات معمولا از نظر امکانات جانبی موجود درکنار بسته‌بندی هم با شرکت اینتکس در رقابت است که قطعا در مورد این مسئله صحبت خواهیم کرد.

استخر پیش ساخته ایزی ست

نوع دیگری از استخرهای پیش ساخته نیز در بازار وجود دارد که از آن به‌عنوان استخر پیش ساخته ایزی ست یا استخرهای نصب آسان نام برده می‌شود. این محصولات معمولا از نظر کیفیت و ابعاد قابل مقایسه با مدل‌های قبلی نیستند و از نظر قیمت هم ارزان‌تر از دیگر مدل‌های استخر پیش ساخته هستند. در همین رابطه نیز باید عنوان کنیم که استخرهای ایزی ست معمولا از بدنه‌هایی از جنس PVC یا برزنتی و وینیل تولید شده‌اند که از این حیث مقاومت قابل قبولی دارند. نقطه ضعف بزرگ این محصولات بادی بودن بخش رویه و بالایی این استخرها است که سبب شده تا برای راه اندازی این محصول شما نیاز به یک عدد پمپ باد داشته باشید. پس از باد کردن این قسمت حال شما می‌توانید بخش داخلی این استخر را از آب پر کرده و از این محصول در بهترین حالت ممکن استفاده کنید. استخرهای ایزی ست در ابعاد دو و سه متری محبوب و پرفروش هستند که خب به دلیل سادگی در راه اندازی و همچنین جمع آوری سریع این محصولات شما می‌توانید از این استخرها در منزل و هر فضای دیگری استفاده کنید.

تا به این جای کار شما با مدل‌های مختلف استخر پیش ساخته آشنا شده‌اید. حال باید به این نکته هم اشاره کنیم که این دسته از محصولات معمولا دارای چه اقلامی درکنار خود هستند و هر یک از این اقلام همراه این محصول چه کارایی را دارا است.

خرید استخر پیش ساخته

در این متن سایت تهران اینتکس  سعی کرد تا به‌صورت کامل انواع استخر پیش ساخته را از نظر ابعاد، ساختار، امکانات و شیوه راه اندازی مورد بررسی قرار دهد. حال شما نیز با توجه به فضایی که دراختیار دارید و هزینه‌ای که برای خرید یک استخر کنار گذاشته اید می‌توانید این مدل‌ها را با یکدیگر مقایسه کرده و بهترین خرید را انجام دهید. جهت ثبت خرید خود نیز پیشنهاد می‌کنیم حتما به فروشگاه مرکزی اینتکس یعنی فروشگاه تهران اینتکس مراجعه کرده و تنوع بالای استخرهای پیش ساخته و قیمت‌های ارزان این محصولات را مشاهده کرده و سپس اقدام به خریدی عالی و ایده‌آل کنید

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات