نوآوری درخشان در رونمایی رسمی از مای هلو

نوآوری درخشان در رونمایی رسمی از مای هلو

چهارشنبه مورخ ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ سامانه تجاری هوشمند با نام مای هلو (MyHoloo) توسط مدیران ارشد گروه شرکت‌های طرفه نگار و همچنین مدیران عامل برخی از استارتاپ‌های حاضر در این سامانه رونمایی شد.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

شرکت مهندسی نرم‌افزار هلو، چهارشنبه مورخ ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ سامانه تجاری هوشمند با نام مای هلو (MyHoloo) توسط مدیران ارشد گروه شرکت‌های طرفه نگار و همچنین مدیران عامل برخی از استارتاپ‌های حاضر در این سامانه رونمایی شد.

این مراسم با حضور مدیرعامل گروه شرکت‌های طرفه نگار، برخی بنیانگذاران استارتاپ‌های موجود در پلتفرم مای هلو و معاونت کارخانه تولید نرم‌افزار گروه با اجرای یکی از چهره‌های مطرح این روزهای فضای مجازی رونمایی شد. این برنامه قرار بود در سالن اجلاس برج میلاد برگزار شود اما با توجه به وضعیت کنونی جامعه و در جهت حفظ سلامت عمومی هموطنان، رونمایی از این محصول برای اولین‌بار در کشور به‌صورت کاملا آنلاین برگزار شد.

بخش پایانی نیز با حضور یک استند آپ کمدین مشهور و مراسم قرعه‌کشی مسابقات اینستاگرامی پی گرفته شد.

به‌نظر می‌رسد که رونمایی از این محصول نیز همانند خود محصول کاملا نوآورانه و خاص بود چرا که تمامی سازوکار یک رونمایی حرفه‌ای فراهم و در بستر رسانه‌های اجتماعی و مجازی به‌صورت زنده ازطریق اینستاگرام در صفحه Holooland برگزار شد.

شرکت هلو

مای هلو چیست و چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

شرکت مهندسی نرم‌افزار هلو، به پاس حمایت‌های قریب بر ۷۰۰ هزار کاربر خود خدمتی‌نوین را در بستر اینترنت روانه بازار کرد تا تمامی صاحبان کسب و کارها بتوانند به‌راحتی و در فضایی امن، با استفاده از رابط کابری هوشمند MyHoloo از خدمات مختلفی مانند خدمات مالی و حسابداری، امور بانکی، خرید و فروش عمده، خدمات وفادارسازی مشتریان، خدمات پرداخت آنلاین، ایجاد فروشگاه اینترنتی و غیره استفاده کنند.

با MyHoloo، سریع و راحت و در یک فضای یکپارچه به‌صورت آنلاین امکان استفاده از چت با کارشناسان و دریافت خدمات پشتیبانی، امکان دریافت گزارش‌ها و خدمات بیشمار دیگری برای کاربران مهیا شده است.

شرکت مهندسی نرم‌افزار هلو به مرور اخبار بسیاری در رابطه با این رابط کاربری هوشمند منتشر خواهد کرد.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت holoo.co.ir مراجعه کنند.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید