اپلیکیشن 360: دسترسی به محتوای آموزش مدارس و دانشگاه‌ها

 اپلیکیشن 360: دسترسی به محتوای آموزش مدارس و دانشگاه‌ها

شبکه آموزشی جدید «360 درجه» با هدف تکمیل چرخه‌ی آموزش و پرورش کشور از امروز به‌طور رسمی در دسترس کاربران ایرانی قرار گرفته است.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

 دکتر حمید شریف نیا مدیرعامل شرکت پرگان راه انداز این اپلیکیشن آموزشی، ضمن اعلام این خبر گفت: رویکردهای نوین آموزشی در دنیا بر مبنای توسعه فردی و مهارت‌آموزی شکل جدیدی به خود گرفته است و هم‌زمان با تجربه متفاوت جهانی در دوران شیوع ویروس کرونا ثابت کرد که برای تداوم فعالیت‌های آموزشی باید ابزارها و جایگزین‌های مناسبی تعبیه شود.

 این سامانه با رویکرد منحصربه‌فرد خود در یک چرخه 360 درجه‌ای در چهار بخش سنجش، آموزش، رویش و پرورش تلاش کرده است کلیه نیازها و گام‌های اساسی توسعه فردی را از شناخت تا مهارت‌آموزی و هدایت فردی مدنظر قرار دهد

وی ضمن اشاره به‌ضرورت جلب اطمینان خانواده‌­ها از روند پیشرفت تحصیلی دانش‌­آموزان افزود: طبق آمار یونسکو باتوجه به بحران پیش ­آمده بیش از 400 میلیون دانش­‌آموز در سراسر جهان از تحصیل بازمانده‌­اند و شیوع بیماری کرونا و تعطیلی مدارس و دانشگاه‌ها، مسئولیت خطیری بر عهده‌ی فعالان عرصه امور الکترونیکی قرار داد تا در کوتاه­ترین زمان برای تداوم فعالیت روزمره آموزشی دانش­‌آموزان و دانشجویان چاره­‌ای بیندیشند که به یاری خداوند با بهره­‌گیری از فناوری‌­های نوین ارتباطی در کمترین زمان ممکن سکوی یکپارچه یادگیری برخط در قالب نسخه رایگان اپلیکیشن 360 درجه در دسترس کاربران ایرانی در سراسر کشور قرار گرفته است.

کلیه محتوای آموزشی تمام دوره­‌های تحصیلی به تفکیک دروس در قالب ویدیوهای آموزشی به‌طور رایگان بارگذاری شده و دانش­ آموزان پس از نصب اپلیکیشن قادر خواهند بود از فیلم‌­های آموزشی محتوای درسی در سامانه استفاده کنند.

به گفته راه اندازان شبکه 360 درجه، طی هماهنگی‌های انجام شده با وزارت آموزش‌وپرورش تمام محتوای آموزشی مدارس مورد تأیید عالی‌ترین مرجع ارائه و نظارت بر محتوای درسی کشور، سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی قرارگرفته و از استانداردهای لازم برخوردار است.

لازم به یادآوری است دسترسی به کلیه خدمات چهارگانه اپلیکیشن «360 درجه» در این روزها به‌طور رایگان قابل‌استفاده است و در گام نخست برای سیستم‌عامل اندروید همسازی شده است. این اپلیکیشن در وبگاه www.360.page قابل بارگذاری است.

منبع 360 درجه

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید