اناردونی یکی از پایدارترین اپ استورهای ایرانی

اناردونی یکی از پایدارترین اپ استورهای ایرانی

اناردونی یکی از مطمئن‌ترین اپ استورهای ایرانی است که به کاربران آیفون خدمت‌رسانی می‌کند.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

 همان‌طورکه شاید خیلی از شما عزیزان بدانید، مدتی است کاربران آیفون‌ برای نصب اپلیکیشن‌های ایرانی موردنیازشان به مشکل برخورده‌اند. راهکار سابق برای دورزدن تحریم‌های اپل که خطر بسیار زیادی نیز داشت، استفاده از پروفایل‌های اینترپرایز بود. اینترپرایز با وجود خطر بسیارش، تنها برای مدت کوتاهی پاسخ‌گوی نیاز کاربران بود.

روشی که در‌حال‌حاضر استفاده می‌شود، استفاده از اکانت‌های ادهاک است که هزینه‌ای به‌مراتب بیشتری از روش اینترپرایز برای استور دارد و برای استفاده از آن، کاربر باید هزینه‌ی ثبت هر دستگاه خود را جداگانه پرداخت کند. اگر مایل‌اید بیشتر با نحوه‌ی کارکرد این روش آشنا شوید و پاسخ بسیاری از سؤالاتتان را دریافت کنید، توصیه می‌کنیم این مطلب را مطالعه کنید.

شما ازطریق اناردونی می‌توانید به بسیاری از اپلیکیشن‌های بانکی و اپلیکیشن‌های ایرانی پرطرفدار و حتی اپلیکیشن‌های هک‌شده‌ی متنوع دسترسی داشته باشید. درادامه، برخی از مزیت‌های استفاده از جامع‌ترین اپ استور ایرانی، یعنی اناردونی را برای‌تان آورده‌ایم:

 ۱. مبتنی‌بر بستر ادهاک

۲. امکان استفاده از خدمات اناردونی حتی در خارج از ایران

۳. تنوع بسیار زیاد اپلیکیشن‌ها 

۴. قابلیت ساین برنامه‌ی دلخواه شما

۵. قابلیت Sign as service (تولید لینک دانلود مستقیم برای اپلیکیشن شما) 

۶. پشتیبانی حرفه‌ای

۷. بررسی اپ‌های درخواستی کاربران و انتشار آن‌ها

توسعه‌دهندگان

اناردونی علاوه‌بر قابلیت‌های بسیاری که برای کاربران مهیا کرده است، پنلی مخصوص توسعه‌دهندگان نیز دارد که به آن‌ها امکان مدیریت اپلیکیشن‌هایشان را می‌دهد. توسعه‌دهندگان می‌توانند ازطریق این پنل، میزان دانلود تجمیعی به‌تفکیک ورژن، تعداد دانلود‌های یکتا، مشاهده‌ی کاربران جدید در هفته یا ماه یا سال گذشته به‌صورت نمودار و اطلاعات متنوع دیگر مربوط به اپلیکیشن خود را مشاهده کنند.

در‌کنار آنالیزهای پیشرفته‌ی اپلیکیشن، توسعه‌دهندگان ازطریق API می‌توانند از امکاناتی نظیر سیستم ورژن کنترل و زیرساخت خرید درون‌برنامه‌ای را در اپلیکیشن‌های خود پیاده‌سازی کنند. شایان ذکر است اپلیکیشن‌ها در اناردونی کاملا رایگان منتشر می‌شوند.

پنل توسعه‌دهندگان اناردونی

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده