اینترنت مصرفی در چارخونه رایگان شد

اینترنت مصرفی در چارخونه رایگان شد

چارخونه بازار سرگرمی و محتوای دیجیتال است که دسترسی سریع و آسان و امن به بیش از ۱۸۵ هزار برنامه، بازی، موسیقی، فیلم و سریال و انیمیشن، کتاب، روزنامه و مجله را در گوشی‌های اندرویدی برای کاربران فراهم می‌کند.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

به‌گزارش مجله‌ی چارخونه،‌ از دو سال پیش و هم‌زمان با ارائه‌ی طرح‌های تشویقی ترافیک نیم‌بها برای سایت‌های داخلی، ترافیک مصرفی تمامی کاربران در چارخونه نیم‌بها محاسبه می‌شد؛ اما اکنون و در آستانه‌ی سال جدید، چارخونه طرحی ویژه و هیجان انگیز برای کاربران ایرانسلی خود دارد.

براساس طرح جدید چارخونه، از‌این‌پس اینترنت مصرفی کاربران ایرانسل در بخش‌های دانلود برنامه، بازی، موسیقی، کتاب و مجله و روزنامه و ویدئوهای کوتاه راویتو کاملا رایگان است. این یعنی کاربران برای استفاده از محتوای هرکدام از این بخش‌ها در چارخونه، دیگر هزینه‌ای برای پهنای باند دریافتی به اپراتور پرداخت نمی‌کنند و از حجم بسته‌ی اینترنتی آن‌ها کاسته نمی‌شود.

براساس طرح جدید چارخونه، طرفداران بخش بازی اگر از اینترنت ایرانسل استفاده کنند، برای دریافت بازی‌های دیتادار که عموما بسیار حجیم هستند، از حجم بسته‌های اینترنت آن‌ها کم نمی‌شود و کاملا رایگان تمامی بازی‌ها را می‌توانند دریافت کنند.

کاربران بخش راویتو هم از این به‌بعد، می‌توانند بدون داشتن دغدغه‌ی کاهش حجم مصرفی اینترنت خود، ویدئوهای کوتاه یا انیمیشن‌های جذاب کانال‌های سوری‌لند و دیرین‌دیرین و صدها محتوای دیگر را بدون پرداخت وجهی به تماشا بنشینند. گفتنی است اینترنت مصرفی کاربران غیرایرانسلی چارخونه برای تماشای فیلم و سریال همچنان مانند قبل نیم‌بها محاسبه می‌شود.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده