سفارش آنلاین از سوپرمارکت‌های اسنپ‌فود؛ راهکاری برای روزهای خانه‌نشینی

پنج‌شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰
مطالعه 3 دقیقه
مشکلات روزهای اخیر باعث شده است بیش‌ازپیش از راهکارهای آنلاین کمک بگیریم. برای خرید مایحتاج روزانه، از خانه بیرون نروید و از سوپرمارکت‌ها آنلاین سفارش دهید.
تبلیغات

در روزهای اخیر، شیوع ویروس کرونا بسیاری از ما را خانه‌نشین کرده است. ازآنجاکه این ویروس از طریق سطوح منتقل می‌شود، قرارگرفتن در محیط‌های شلوغ یا دست‌زدن به سطوح مکان‌های عمومی خطرناک و ممکن است باعث ابتلای ما به ویروس کرونا شود.

حال که زمان بیشتری را در خانه می‌گذرانیم، مایحتاج روزانه یا مواد اولیه برای پخت‌و‌پز را چگونه سفارش دهیم؟ اگر ساکن تهران باشید، با سرویس سوپرمارکت‌های اسنپ فود آشنایی دارید. علاوه‌بر تهران، اسنپ فود سرویس سوپرمارکت‌ها را در شهرهای اصفهان و شیراز و مشهد نیز ارائه می‌کند.

سفارش آنلاین از سوپرمارکت های اسنپ فود چه مزایایی دارد؟

اولین و مهم‌ترین مزیت سفارش آنلاین از سوپرمارکت‌های اسنپ فود بیرون‌نرفتن از خانه است. این روزها هرچه کمتر از خانه بیرون بروید و کمتر در شرایط خطر قرار بگیرید، برای خودتان و اطرافیانتان بهتر است. با سفارش آنلاین، در تماس با سایر افراد قرار نمی‌گیرید و با پرداخت آنلاین وجه سفارش، به کارت بانکی یا اسکناس، مهم‌ترین سطوح انتقال ویروس کرونا، دست نمی‌زنید.

تحویل سفارش با رعایت استانداردهای بهداشتی

تمامی پیک‌های اکسپرس ماسک و دستکش دریافت کرده‌اند و موظف به استفاده از آن‌ها هستند. لباس و باکس پیک‌های اکسپرس هرروز ضدعفونی می‌شود تا خطر انتقال ویروس از بین برود.

اسنپ فود

تحویل در کمتر از ۳۰ دقیقه

کمتر از نیم ساعت پس از ثبت سفارش، سبد خرید خود را تحویل بگیرید.

محصولات تازه با گارانتی زمان مصرف

تمامی محصولاتی که از سوپرمارکت سفارش می‌دهید، تازه و تولید روز هستند. به‌عنوان مثال، میوه و سبزیجات سالم و تازه هستند و شیر تولید روز به شما تحویل داده می‌شود.

دسترسی راحت به تعداد بسیار زیاد اجناس

اسنپ فود بیش از ده‌هزار محصول منحصر‌به‌فرد سوپرمارکت ها را در دسته‌بندی‌های مشخصی مانند کنسرو و غذای آماده، میوه و سبزیجات تازه و... گروه‌بندی کرده است. با وجود امکاناتی مانند فیلتر و جست‌وجو و مرتب‌سازی، پیداکردن محصولات مدنظرتان بسیار راحت خواهد بود. اسنپ فود در تلاش است با معرفی سرویس سوپرمارکت‌ها و ارتقای استانداردهای بهداشتی اکسپرس، در روزهای سخت مانند این روزها درکنار شما باشد.

اسنپ فود
اسنپ فود
تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات