با واسط کالا، هرچه می‌خواهید را به زبان بیاورید، تا فراهم شود 

با واسط کالا، هرچه می‌خواهید را به زبان بیاورید، تا فراهم شود 

واسط کالا با ایجاد شرایطی توانسته موانعی که هر کسی در بازار   مسئله فروش با آن رو‌به‌رو می‌شود را رفع کند تا کالای مد نظر خود را بی واسطه در معرض دید هزاران نفر قرار دهند.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

 روزبه‌روز شاهد افزایش فضای رقابتی در عرصه بازارهای اینترنتی کشور هستیم، که موجب  ارائه امکانات و دسترسی های فراوانی و از طرفی گسترده شدن  این گونه معاملات در سطح کشور شده است.

اما همیشه تفاوت‌های زیادی میان بازارهای اینترنتی وجود داشته که یکی را بهتر و دیگری را در رده‌ی پایین‌تر از آن قرار داده است، و مخاطبی که به‌دنبال بهترین بازار با دسترسی سریع‌تر و امکانات بیشتر است. به راستی بهترین بازار اینترنتی کشور برای رفع نیازمندی‌ها و خرید و فروش کالای نو و دست دوم چیست؟

واسط کالا معیارهایی را دراختیار شما قرار می‌دهیم تا بوسیله آن بتوانید بهترین بازار اینترنتی را انتخاب کنید.

منوی اصلی  ساده؟ یا منوی پیچیده با رابط کاربری ساده؟

اولین مسئله‌ای که هر فرد در برخورد  اول با یک برنامه برای او پیش می‌آید، این است که طرز کار با آن برنامه چگونه است؟ در چه مدت می‌توان تمام امکانات یک برنامه را شناخت؟ مسلما برنامه‌ای خوب است که شامل امکانات دقیق و بسیار برای خصوصی سازی باشد تا با فرد منطبق شود. در بازارهای اینترنتی برای خصوصی سازی فضای برنامه باتوجه به خصوصیات فردی شما و علایق و سلیقه های شما فیلترهای زیادی وجود دارد که برخی از بازارهای اینترنتی به دلیل فیلترهای بیش از حد، منوی اصلی شلوغ و نوار ابزارهای زیاد کار را برای مخاطب بسیار سخت و پیچیده کرده است. اما برنامه‌هایی مانند واسط کالا از طریق طراحی منوی ساده و عنوان بندی هر دسته توانسته تا حد فراوانی سختی کار را کم کند  و با سرچ هوشمند و صوتی، شلوغی منوی اصلی را تا حد فراوانی کاهش داده است.

کالای مد نظر خود را به زبان بیاورید!

برنامه‌های کمی وجود دارد که از طریق سرچ صوتی توانسته نتایج مطلوب و رضایت مندی را رقم بزند که برنامه‌های فراوانی از این امکان استفاده کرده تا سرعت رسیدن به نتیجه دلخواه را برای مخاطب افزایش دهد. در میان بازارهای اینترنتی واسط کالا این امکان را برای مخاطب خود بوجود آورده تا از طریق سرچ صوتی بتوانید بهترین نتیجه را در اسرع وقت بدست بیاورید.

همچنین این اپلیکیشن از طریق این امکان کمک زیادی به افراد بزرگسال و معلول کرده که نمی‌توانند درست بنویسند یا تایپ کنند.

تنوع کالا؟ یا دسته‌بندی کوتاه و مختصر؟

به دلیل تنوع کالا و نیازهای متفاوت مردم و افزایش کالاهای مختلف و دست دوم، همیشه در بازارهای اینترنتی (مخصوصا بازار اینترنتی رفسنجان) شاهد، دسته‌بندی نامتناسب و کوتاه یا دسته‌بندی غیر مرتبط و طولانی بوده‌ایم. یکی از معیارهای یک بازار اینترنتی خوب انتخاب زیر عنوان های درست و مرتبط با دسته‌بندی است که در عین سادگی یک مسئله مهم است، چرا که دسته‌بندی نادرست مخاطب را سردرگم  و کلافه می‌کند و باعث می‌شود کالای مورد نظر خودش را با معطلی زیاد پیدا کند و شاید هم در آخر نتیجه دلخواه را کسب نکند. بازار اینترنتی خوب بازاری است که هم دسته‌بندی کوتاه و مختصر داشته باشد و هم از طریق زیر عنوان ها بتواند انواع کالا را در دسته های مختلف عنوان بندی کند. واسط کالا این امکان را به بهترین شکل توانسته ارائه کند و بهترین نتیجه را در میان بازارهای اینترنتی دیگر کسب کند.

واسط کالا

واسط کالا چیست؟

بازار اینترنتی؟ بانک و مرجع کالاهای دست دوم؟ محلی برای کسب درآمد؟ برنامه‌ای برای هر قشری با هر سرمایه‌ای؟ شاید کمتر برنامه وجود داشته باشد که پاسخگوی همه ی این ویژگی‌ها  به‌صورت کامل باشد،  اما گروهی به‌نام واسط کالا با تیمی خلاق و ایده پپرداز توانسته این امر را محقق کند.

امکانات؟ یا فقط خدمات؟

واسط کالا  توانسته  امکانات فراوانی را با رابط کاربری ساده به مردم ایران ارائه کند، تنوع کالا از جمله خودرو، املاک، وسایل الکترونیکی در دسته های مختلف، خدمات، خرید حیوانات خانگی، لباس، زیور آلات و... سرچ صوتی، عنوان بندی کامل و جذاب، منوی اصلی ساده، اختصاص اپراتو مخصوص برای شما، شخصی‌سازی برنامه، نشان کردن کالاهای مورد نیاز، اطلاعات کامل فروشنده، امکان چت با فروشنده، ثبت آگهی رایگان، ثبت آگهی ویژه، دریافت هدیه اعتباری با دعوت از دوستان و... فضایی امن و محلی برای برپایی کسب‌و‌کار پر درآمد، فروش وسایل غیر ضروری و چندین امکان دیگر که به بهترین شکل در اختیار شما قرار داده شده است، و یک بازار اینترنتی منحصر بفرد را بوجود آورده تا بتوانیم نیازمندی های خود را در اسرع وقت بدست بیاوریم.

واسط کالا

چرا به بازار اینترنتی نیاز داریم؟

این بازارها  واسطه ها را کامل قطع کرده است، و رفت آمد را از بین برده است همچنین سرعت دسترسی به کالا، خانه، ماشین را بسیار آسان کرده است. در بازار پر سروصدا و گران خرید خودرو و کم شدن توان خرید خانواده های ایرانی، بازار خرید ماشین دست دوم بسیار پرطرفدار شده، ولی مسلما جستجوی خودرو دست دوم به‌صورت میدانی  فرایند طولانی وطاقت فرسایی را به‌دنبال دارد درحالیکه درچنین بازارهایی می‌توانید خودروی مورد نظر خود را راحت‌تر و در چند دقیقه پیدا کنید. در اصل لزوم این چنین بازارها،  افزایش سرعت و صرف زمان کمتر و هزینه کمتر برای پیدا کردن کالای مد نظر خود است.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده