سایت خود را با ابزار آنلاین جت سئو تحلیل کنید

سایت خود را با ابزار آنلاین جت سئو تحلیل کنید

ابزارهای کمکی همیشه در دنیای دیجیتال مارکتینگ کاربردهای زیادی دارند و بسیاری از افراد به آن‌ها وابسته هستند.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

بسیاری از مدیران کسب‌و‌کارها یا وبمستران سایت‌های کوچک و بزرگ تلاش می‌کنند به کمک همین ابزارها، وضعیت سایت خود را به‌ویژه از نظر اصول سئو بررسی و مشکلات آن را برطرف کنند؛ اما همیشه نبود ابزار ایرانی کارآمد مشکل اصلی بوده است.

این روزها دیگر داشتن سایت اینترنتی موضوعی کاملا بدیهی است و تقریبا بیشتر کسب‌وکارهای سنتی هم می‌دانند بدون حضور در فضای آنلاین و داشتن سایت، سخت‌تر می‌توانند به موفقیت خود ادامه دهند.

راه‌اندازی وب‌سایت صرفا بالاآوردن چند صفحه در فضای اینترنت نیست و در وضعیت فعلی، رقابت شدیدی میان رقبا وجود دارد. امروزه، کوچک‌ترین خطا به این منجر می‌شود که رتبه‌ی خود را در نتایج موتورهای جست‌وجو، به‌ویژه گوگل، از دست بدهید و نه‌تنها هزینه‌ی شما از بین می‌رود؛ بلکه برای بازگرداندن رتبه‌ی قبلی باید دوباره هزینه کنید. به‌همین‌دلیل، سئو و تحلیل سایت اهمیت بسیار زیادی دارد. در این لینک، می‌توانید درباره‌ی ضرورت سئو برای کسب‌وکارهای دیجیتال بیشتر بخوانید:

 https://www.web24.ir/page/97/%D8%B3%D8%A6%D9%88-%D8%A8%D9%87%DB%8C%D9%86%D9%87-%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA

بسیاری از افراد برای تحلیل سایت خود یا سراغ سایت‌ها و ابزارهای خارجی رفته‌اند یا همچنان به‌دنبال ابزار کاربردی و حرفه‌ای می‌گردند. کاملا طبیعی است که پیش از هر اقدامی بخواهیم از مشکلات سایت خود باخبر و سپس روی برطرف‌کردن آن‌ها متمرکز شویم و سرمایه‌گذاری کنیم؛ چراکه تمام هدف ما این است تا بتوانیم بهترین تجربه را برای کاربران خود رقم بزنیم.

بااین‌همه، مشکل اینجا است که گاهی گزارش‌های این ابزارها دقیق نیست و تفسیر و فهمیدن آن‌ها مشکل است؛ به‌همین‌دلیل، سال‌ها است کاربران به‌دنبال ابزار آنالیز سایت ایرانی هستند تا بتواند هم‌پای نمونه‌های خارجی کار کند.

ابزار آنالیز سایت جت سئو؛ ایرانی و قدرتمند

وب ۲۴ و سئو ۲۴ با مدیریت رضا شیرازی مفرد ازجمله‌ شرکت‌های مطرح فعال درزمینه‌ی طراحی سایت، دیجیتال مارکتینگ، تولید محتوا، سئو حرفه‌ای و آموزش سئو هستند و سال‌ها است با سابقه‌ی درخشانشان توانسته‌اند با برندهای بزرگ و کوچک داخلی و خارجی زیادی سروکار داشته باشند.

اگر برای تحلیل سایت خود دنبال نمونه‌ی قدرتمند ایرانی هستید که به کمک هوش مصنوعی و یادگیری ماشین بتواند گزارشی کامل از وضعیت بخش‌های مختلف سایت به شما ارائه کند، این‌بار می‌توانید روی جت سئو حساب ویژه‌ای بازکنید.

ابزار آنالیز سایت جت سئو بهترین و قوی‌ترین ابزار تحلیل سایت در ایران است که گزارش طبقه‌بندی‌شده‌ی خود از بررسی‌ها را دراختیارتان می‌گذارد. نکته‌ی جذاب این است که ابزار یادشده به کمک کرالرهای مختلف با خزش در بخش‌های مختلف، گزارش نهایی را آماده و ارائه می‌کند.

متخصصان ایرانی تیم جت سئو که همه از افراد زبده در حوزه‌های هوش مصنوعی، سئو، یادگیری ماشین و... هستند، توانسته‌اند پس از ماه‌ها تلاش ابزاری برای شما آماده کنند که بخشی از مزایای آن در زیر آمده است:

  • بهبود کیفیت و عملکرد سایت
  • کمک به بهبود رتبه بهتر در موتورهای جست‌وجو
  • افزایش ترافیک سایت
  • رابط کاربری ساده، زیبا، کاربرپسند و حرفه‌ای
  • ارائه‌ی آمار و گزارش‌های دقیق و تحلیلی
  • تیم پشتیبانی حرفه‌ای
  • تجزیه‌و‌تحلیل رایگان

ابزار کاملا ایرانی و قدرتمند جت سئو به‌صورت هوشمند با استفاده از تکنولوژی‌های روز و متناسب با الگوریتم‌های گوگل سایت شما را تحلیل و گزارش‌های آماری دقیقی ارائه می‌کند. یکی از مزیت‌های مهم ابزار مذکور این است که در گزارش‌هایش به مشکلاتی اشاره می‌کند که حتی ممکن است از نظر وبمستران و متخصصان سئو دور مانده باشد.

شما می‌توانید همین حالا نتیجه‌ی تحلیل سایت خود را به‌رایگان دریافت کنید.

منبع وب ۲۴
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده