کانال‌های الکترونیک گروه پارسیان و سپرده‌گذاران مرکزی در سجام کلید خورد

سه‌شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۰
مطالعه 3 دقیقه
درنتیجه‌ی تلاش‌های بانک پارسیان، ثبت‌نام در سامانه‌ی سجام از طریق اپلیکیشن‌های آیگپ و تاپ به‌صورت رایگان و همچنین از طریق سایت تأمین سرمایه لوتوس و کارگزاری پارسیان فراهم شد.

بانک پارسیان با رونمایی از سیستم ارتباط‌های الکترونیک سپرده‌گذاری مرکزی تسویه وجوه و اوراق بهادار و بانک پارسیان در سجام روش‌های غیرحضوری و جدیدی را برای ثبت‌نام در این سیستم معرفی کرد. 

در این رویداد، کورش پرویزیان، مدیرعامل بانک پارسیان اظهار داشت:

پرویزیان با اعلام اینکه در ایران همیشه نهادهای پولی و مالی در شمار نهادهای e.KYC شفاف و با استانداردهای نسبتا مدرن هستند، گفت:

در این نشست، ضرغامی، معاون طرح و توسعه بانک پارسیان با اشاره به آمارهای رسمی در خصوص سهم گسترده معاملات بورس در کشور، ابراز داشت:

براساس اطلاعات ارائه شده توسط ضرغامی، اپلیکیشن تاپ به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین PSP های کشور با دارا بودن ۷.۵ میلیون کاربر فعال و سامانه پیام‌رسان آیگپ به‌عنوان پیام‌رسان چند منظوره و ایمن ملی، شرکت‌های کارگزاری و تأمین سرمایه لوتوس پارسیان و مجموعه بانک پارسیان، توانسته‌اند پیوندی مستحکم میان بازار پول و سرمایه ایجاد کنند.

معاون طرح و توسعه بانک پارسیان اعلام کرده که هدف بعدی، ورود به معاملات آتی بورس کالاست که این بانک به‌دنبال کسب مجوزهای لازم در این خصوص است.

ضرغامی افزود: در راستای ارائه محصولات و خدمات به روز و حرفه‌ای به مخاطبان، بسته اعتباری ویژه کارگزاران و خریداران بورس کالا با نام تجاری " آمادگار" تهیه شده و در سبد محصولات بانک به اجرا درآمده است.

حسین فهیمی ، مدیرعامل شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و توسعه وجوه در مورد سجام گفت:

مطالب مشابه

نظرات