مجله اینترنتی اُکالا را زیر ذره بین ببینید!

مجله اینترنتی اُکالا را زیر ذره بین ببینید!

با همه‌گیر شدن فضای دیجیتال و به‌دنبال آن استقبال افراد از مجله‌های اینترنتی، انتخاب یک مجله خوب در هر زمینه‌ای اهمیت بیشتری پیدا می‌کند!

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

امروز قصد داریم تا یکی از پربازدیدترین مجله های اینترنتی به‌نام مجله اکالا را که در سال ۹۶ کار خود را شروع کرده ولی توانسته بازدید زیادی بگیرد به شما عزیزان معرفی کنیم. علاوه بر معرفی، برای اعتمادسازی شما نیز همان‌طور که خود این مجله روند تحریریه و تولید محتوای خود را شرح داده است، آن را بیان می‌کنیم! تا شما با اطلاع کامل از روند تولید محتوای این مجله بتوانید جهت عمل به توصیه‌های این مجله اقدام کنید. در بخش زیر توضیحات خود سایت را دراین‌باره ببینید.

مجله اکالا :در راستای تأسیس بلاگ اکالا در پاییز سال ۹۷ و به‌دنبال آن، تلاش بی‌پایان تولیدکنندگان محتوای این مجموعه، اکنون که مجله اینترنتی اکالا به یکی از پربازدیدترین مجله‌های اینترنتی در زمینه‌ی آشپزی، اطلاعات و اخبار بازار، مقالات زیبایی و پزشکی تبدیل شده است، وظیفه‌ی خود می‌دانیم که در روند تولید محتوای خود محتاط‌تر باشیم و با اطمینان بیشتری عمل کنیم.

جهت کسب رضایتمندی هرچه بیشتر مخاطبانمان قصد داریم تا با شفاف‌سازی در خصوص منابع اصلی به‌کاررفته جهت تولید محتوا و ترجمه، نحوه‌ی بررسی صحت مقالات و ارزش‌گذاری آن‌ها و سایر موارد مرتبط، موجبات اعتماد هرچه بیشتر شما عزیزان را فراهم کنیم.

ازآنجاکه درعصر حاضر اطلاعات به‌صورت گسترده در دسترس همگان وجود دارد و ایجاد تمایز بین مطالب واقعی و دروغین امری دشوار تلقی می‌شود، مجله اینترنتی اکالا برآن است تا با بررسی هرچه تمام‌تر منابع اطلاعات و ایجاد اطمینان از صحت آن، محتوا و مطالب حاصل را در اختیار شما قرار دهد.

ما درمجله اینترنتی اکالا به شما کمک می‌کنیم تا ارتباط بین سلامتی و سبک زندگی بهتر را برقرار کنید. ما می‌دانیم که این مسیر برای هر کس متفاوت است. بنابراین ما اینجا در خدمت تمام کسانی هستیم که در زمینه‌های مختلف به‌دنبال پیشرفت هستند. ما در تمامی این مسیر کنار شما هستیم.

روند تولید محتوا در اکالا بلاگ چگونه است؟

تیم‌های تحریریه ما در قسمت آشپزی، پزشکی، زیبایی و سلامت متعهد هستند با حفظ بالاترین استانداردهای روزنامه نگاری، تعهد اخلاقی، تولید محتوا و... تجربیات و دانسته‌های خود را به اشتراک بگذارند. ما تلاش می‌کنیم راهنمایی‌هایی همه‌جانبه و بی‌طرفانه ارائه دهیم. مطالب و دستورهای آشپزی برگرفته از تجربیات آشپزان ایرانی باتجربه است و به منظور تنوع مطالب در مجله آشپزی اکالا، از سایت‌های آشپزی معتبر انگلیسی زبان نیز کمک گرفته شده است.

اطلاعات مربوط به خواص مواد غذایی و مرتبط با بحث سلامتی و پزشکی نیز زیر نظر پزشکان متخصص و با بهره‌گیری از معتبرترین سایت‌هایی که زیر نظر مؤسسه ملی سلامت امریکا هستند، انجام می‌شود. این اطلاعات در مجله اکالا در بخش دانستنی‌ها منتشر می‌شوند؛ در این قسمت علاوه بر موارد ذکر شده می‌توانید اطلاعات به‌روز مانند رویدادهایی مثل ولنتاین و... را نیز مشاهده کنید.

از تیم خبره ما بیشتر بدانید 

محتوای اکالا بلاگ توسط نویسندگان، ویراستاران، آشپزان، پزشکان و سایر همکاران واجد شرایط ایجاد و بررسی می‌شود. تلاش تیم ما برآن است تا موضوعات و اصطلاحات پیچیده را به شکلی ساده و قابل فهم برای عموم بیان کنیم. اکالا بلاگ توانایی، تبحر و صداقت تمامی نویسندگان را می‌سنجد و از این طریق اسباب آسودگی مخاطبان خود را فراهم می‌کند.

ما خالقان محتوای خود را از نظر تخصص در موضوعات مختلف بررسی می‌کنیم و به آموزش مستمر و به‌روز ماندن دانش آن‌ها اهمیت بالایی می‌دهیم.

منابع و  استنادهای ما

ما درخصوص افزایش اعتبار مقالات مرتبط با سلامتی و موضوعات پزشکی مجله اکالا به نقدها، مؤسسات تحقیقاتی و دانشگاهی داخلی و خارجی، سازمان‌های دولتی و انجمن‌های پزشکی متکی هستیم.

در تحریر هر یک از مقالات مربوط به موضوعات ذکر شده، تحقیقات کاملی انجام شده و بررسی منابع از نظر به روز بودن، اعتبار و هدفمندی انجام شده است. منابع اولیه، از جمله منابع مطالعات، منابع علمی و آمارهای به کار رفته در هر مقاله ذکر شده‌اند و می‌توانید در بخش منابع در انتهای مقالات ما آن‌ها را بیابید.

از نظرات شما استقبال می‌شود

ما مصمم هستیم که بهترین تجربه و اطلاعات را به شما ارائه دهیم. ما می‌خواهیم نظرات شما را بشنویم تا بتوانیم بهتر عمل کنیم. از طرفی فقط در صورتی می‌توانیم انتظار داشته باشیم قابل اعتماد شما باشیم که شما را محوریت اصلی تمام کارهای خود قرار دهیم. به همین دلیل در تمامی مراحل از شنیدن نظرات شما استقبال می‌کنیم.

اگر هرگونه پرسش یا صحبتی در مورد صحت یا قابلیت استفاده‌ی محتوای ما دارید یا احساس می‌کنید که اطلاعات یک مقاله به‌روز نیست، می‌توانید با مراجعه به این صفحه به‌راحتی این موضوع را به­ ما اطلاع دهید.

در نهایت امیدواریم که به این مجله مراجعه کنید و بتوانید متناسب با نیاز خود از آن استفاده کنید.

منبع اکالا
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده