سرویس وانت در اسنپ راه‌اندازی شد

سرویس وانت در اسنپ راه‌اندازی شد

اسنپ که از حدود یک‌ سال پیش به سوپراپلیکیشن تبدیل شده است، با راه‌اندازی سرویس وانت آنلاین، گام دیگری برای برطرف‌کردن نیازهای کاربرانش برداشت.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

اسنپ امکان درخواست آنلاین وانت برای جابه‌جایی بارهای سنگین تا ۵۰۰ کیلوگرم را فراهم کرده است. در‌حال‌حاضر، سرویس وانت بار آنلاین اسنپ در شهرهای تهران، کرج، شیراز، مشهد، اصفهان و قم فعال شده است. کاربران می‌توانند برای درخواست وانت آنلاین به سوپراپ اسنپ بروند و گزینه‌ی «وانت» را انتخاب کنند. در این سرویس، امکان ثبت هم‌زمان چند درخواست یا انتخاب چند مسیر وجود دارد؛ بنابراین، اگر در طول روز مرسوله‌های زیادی ارسال می‌کنید، اسنپ می‌تواند گزینه‌ی مناسب و مقرون‌به‌صرفه‌ای باشد. برای مشاهده‌ی ویدئویی از آموزش استفاده از وانت آنلاین کلیک کنید.

وانت بار اسنپ؛ ارزان و سریع و مطمئن

کاربران راننده‌ی وانت اسنپ فرایندهای حساس احراز و تأیید صلاحیت را طی می‌کنند و ضمانت‌نامه‌ی حسن انجام کار دارند؛ بنابراین، می‌توانید با خیال راحت بسته‌های خود را به‌دست آن‌ها بسپارید. همچنین، امکان پیگیری لحظه‌ای مرسوله در سرویس وانت اسنپ وجود دارد و می‌توانید با اطمینان وضعیت مرسوله خود را رصد کنید. ناگفته نماند هنگام تحویل، گیرنده می‌تواند ابتدا از وضعیت و اصالت مرسوله فرستاده‌شده مطمئن شود و سپس آن را تحویل گیرد.

زمان سرویس‌دهی و اطلاعات پشتیبانی

در‌حال‌حاضر، از ساعت ۷ صبح تا ۱۲ شب می‌توانید در اسنپ درخواست وانت دهید و پشتیبانی ۲۴ ساعته پاسخ‌گوی کاربران خواهد بود. برای ارتباط با پشتیبانی وانت اسنپ می‌توانید با شماره تلفن ۰۲۱۹۶۶۴۲ تماس بگیرید. کاربران iOS نیز برای درخواست وانت می‌توانند از نسخه‌ی ماندگار وب‌اپلیکیشن اسنپ‌باکس استفاده کنند. در سرویس وانت مانند دیگر خدمات اسنپ، انتخاب نوع پرداخت به‌عهده‌ی سفارش‌دهنده است و می‌توانید وجه وانت را نقدی یا آنلاین پرداخت کنید.

منبع اسنپ
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده