رونمایی چهره جدید چارخونه

رونمایی چهره جدید چارخونه

چارخونه بازار سرگرمی و محتوای دیجیتالی است که امکان دسترسی به بیش از ۱۸۵ هزار برنامه، بازی، موسیقی، فیلم و سریال و کارتون، کتاب، روزنامه و مجله را برای کاربران گوشی‌های اندرویدی فراهم و نیازهای محتوایی آن‌ها را تأمین می‌کند.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

چارخونه این روزها تغییرات جدیدی کرده و می‌خواهد مسیر جذاب‌تری درکنار کاربرانش تجربه کند؛ تغییراتی که از بازطراحی برند و نشانه این برنامه پرطرفدار شروع شد و با ایجاد بخش جدید محتوای کاربرساز (راویتو)، بهبود رابط کاربری و توسعه‌ی زیرساخت‌های نرم‌افزاری ادامه یافت. در نگاه چارخونه، بهبود مستمر فرایندی همیشگی است.

در بخش نشانه‌ها و هویت بصری، سعی کردیم نمادهای اصلی برند را حفظ و فقط اِلِمان‌های اصلی برند را مطابق با سلیقه کاربران و نگاه این روزهای جهان بازسازی کنیم. پس رنگ‌های برند برای نمایش محتواهای متفاوت چارخونه از قبل هم رنگی‌تر شده است. گوشه‌های تیز نشانه نرم‌تر شدند تا حس دوستانه و صمیمیتی که مخاطب در چارخونه تجربه می‌کند، بیشتر نشان دهیم. چهار مربع که در نشانه نماد محتواهای متفاوت ما بودند، با الهام از فرم تصویری نشانه اپلیکیشن‌ها و برنامه‌ها توپر شدند و نشانه‌ی جدید چارخونه را ساختند.

چارخونه

(برای مشاهده روی تصویر کلیک کنید)

رابط کاربری نسخه‌ی چهارم چارخونه به‌سمت ساده‌شدن پیش رفته است. در رابط کاربری جدید، دسترسی به بخش‌های مختلف چارخونه راحت‌تر شده است. در صفحه‌ی اول، بخش «امروز» قرار گرفته که از محتواهای منتخب روز در تمام بخش‌های چارخونه انتخاب شده است.

بخش دوم نوار ابزار جدیدی است که در پایین صفحه قرار گفته و دسترسی شما به قسمت‌های «برنامه»، «بازی»، «سرگرمی» و «راویتو» را فراهم می‌کند. در بخش «سرگرمی»، شما به انبوهی از فیلم، موسیقی، کتاب و نشریات دسترسی خواهید داشت که ناشران مختلف در چارخونه عرضه کرده‌اند.

«راویتو»، زندگی به روایت توست! بخش جدیدی که برای عرضه محتواهای کاربرساز در چارخونه ایجاد شده است. هدف ما در راویتو توسعه‌ی تولید محتوای بومی در فضای مجازی است؛ بخشی که به‌زودی با اخبار هیجان انگیزی درباره‌ی آن با شما همراه خواهیم بود.

چارخونه

حالا با دانلود نسخه جدید چارخونه می‌توانید تجربه‌ای تازه و جذاب از دسترسی به نیازهایتان برای گوشی هوشمند داشته باشید. راستی بیان نظرات و انتقادات شما می‌تواند در به‌روزرسانی نسخه‌های بعدی و ایجاد حس کاربری لذت‌بخش‌تر به ما کمک کند.

منبع چارخونه
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده