جشنواره زمستانی پکیج‌های پرتخفیف پارس پک؛ تا ۲۲۰ درصد تخفیف

جشنواره زمستانی پکیج‌های پرتخفیف پارس پک؛ تا ۲۲۰ درصد تخفیف

هاست، سرور، دامنه، SSL ،CDN و... ازجمله سرویس‌های مورد‌نیاز هر کسب‌وکار حوزه‌ی تجارت الکترونیک است.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

در دنیا و ایران سرویس‌دهنده‌های مختلفی در این حوزه خدمت ارائه می‌کنند که پارس پک، اولین ارائه‌دهنده‌ی سرویس‌های رایانش ابری در ایران، نیز یکی از آن‌ها است.

در جشنواره زمستانی پکیج‌های پُرتخفیف پارس پک، تخفیف‌های متنوعی روی انواع سرویس‌های هاست، سرور، دامنه، SSL و CDN برای کسب‌وکارهای مختلف در نظر گرفته شده است که درادامه معرفی می‌شود.

پکیج نوپا

این پکیج مناسب کسب‌وکارهای کوچک است که به‌تازگی فعالیت خود را شروع کرده‌اند. در این پکیج، فقط با پرداخت ۸,۷۵۰ تومان به‌جای ۲۴,۵۰۰ تومان می‌توان از خدمات ثبت دامنه یک‌ساله با ۱۰۰ درصد تخفیف و هاست یک‌ماهه با ۵۰ درصد تخفیف و SSL و CDN رایگان استفاده کرد.

پکیج ویژه

پارس پک

پکیج ویژه مناسب کسب‌وکارهایی است که برنامه‌ریزی آینده‌نگرانه‌تری دارند. در این پکیج یک‌ساله، علاوه‌بر دامنه با ۱۰۰ درصد تخفیف و CDN رایگان، SSL‌های Domain Validation با ۵۰ درصد تخفیف درکنار هاست یک‌ساله با ۷۰ درصد تخفیف ارائه می‌شود. این پکیج را با ۲۲۰ درصد تخفیف و فقط با پرداخت ۱۳۳ هزار تومان به‌جای ۳۵۷ هزار تومان می‌تواند خرید. برای سفارش این پکیج روی این لینک کلیک کنید.

پکیج استاندارد

کسب‌وکارهایی که مدت زمان بیشتری از فعالیت‌شان گذشته است، می‌توانند این پکیج را انتخاب کنند. این پکیج نیز مانند پکیج نوپا دامنه‌ی یک‌ساله با ۱۰۰ درصد تخفیف و SSL و CDN رایگان دارد. درکنار آن‌ها، ۳۰ درصد تخفیف روی خدمت سرور ابری یک‌ماهه با مشخصاتی همچون فضای ذخیره‌سازی ۵۰ گیگابایت SSD و رم با ظرفیت چهار گیگابایت و دو هسته CPU قابل‌سفارش است.

پکیج پیشرفته

پارس پک

در پکیج یک‌ساله‌ی پیشرفته، سرور ابری درکنار SSL از نوع Domain Validation و دامنه و CDN در نظر گرفته شده است. پکیج پیشرفته با ۲۰۰ درصد تخفیف مناسب کسب‌وکارهای در حال رشدی است که برنامه‌ریزی بلند‌مدت دارند. در این پکیج، دامنه با ۱۰۰ درصد تخفیف و سرور ابری با ۳۰ درصد تخفیف و SSL با ۷۰ درصد تخفیف درکنار CDN رایگان عرضه می‌شود و این پکیج را می‌توانید با مبلغ ۱,۶۲۴,۵۶۰ تومان به‌جای ۲,۴۰۷,۸۰۰ تومان تهیه کنید.

پکیج حرفه‌ای

درنهایت در پکیج حرفه‌ای، امکان سفارش سرور هایبرید با مشخصات فضای ذخیره‌سازی ۲۰۰ گیگابایت SSD، حافظه‌ی رم هشت گیگابایت و هشت هسته‌ی CPU با تخفیف ۲۰ درصد درکنار ثبت دامنه با تخفیف ۱۰۰ درصد و SSL از نوع Domain Validation با تخفیف ۷۰ درصد درکنار CDN رایگان برای کسب‌وکارهای متقاضی فراهم است. این پکیج با حدود یک‌میلیون تومان تخفیف با مبلغ ۳,۳۹۲,۴۰۰ تومان به‌جای ۴,۳۳۵,۰۰۰ تومان عرضه می‌شود. برای سفارش این پکیج روی این لینک کلیک کنید.

جشنواره پکیج‌های پرتخفیف پارس پک فقط تا پایان دی ماه است. برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید پکیج‌ها به سایت پارس پک به نشانی parspack.com مراجعه کنید.

منبع پارس پک
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده