رویداد رونمایی از زبان وب‌نویسی BasisCore برگزار می‌شود

رویداد رونمایی از زبان وب‌نویسی BasisCore برگزار می‌شود

آیین رونمایی از محصول جدید شرکت منظومه‌نگاران به‌عنوان یکی از شرکت‌های فعال در صنعت وب ایران با حضور و مشارکت جمعی از فعالان این حوزه و همچنین با همکاری DMWAY یازده دی ماه  برگزار می‌شود.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

شرکت منظومه‌نگاران با سابقه‌ای ۲۲ ساله از شرکت‌های دانش‌بنیان است و آن‌طور که مدیرعاملش می‌گوید، منظومه‌نگاران شهرتش را مدیون طراحی وب‌سایت‌های محتوامحور در دوران رواج اینترنت در ایران می‌داند.

 این شرکت قصد دارد اکنون و پس از پشت‌سرگذاشتن سال‌ها تجربه‌های گوناگون در عرصه‌ی وب و اینترنت، بسته‌ی نرم‌افزاری توسعه وب خود را با نام BasisCore معرفی کند.

 آشنایی فعالان و متخصصان صنعت وب با خدمات و امکانات این بسته نرم‌افزاری (BasisCore)، نقد و بررسی تخصصی توسط کارشناسان DMWAY در جهت کمک به ارتقا سطح این برنامه و همچنین بیان تجربیات مدیران و برنامه‌نویسان شرکت‌هایی که تاکنون با این نرم‌افزار به فعالیت پرداخته‌اند، از جمله اهداف برگزاری این رویداد است.

 برنامه‌نویسی علمی‌ است که از سرعت به‌روزرسانی بالایی برخوردار است و طی سال‌ها فعالیت، (منظومه‌نگاران با دغدغه‌ی به‌روز کردن علمی برنامه‌نویسان داخلی روی به ساخت بسته نرم‌افزاری توسعه وب که توسعه داده شده آورد.

این سرویس در حال حاضر هزاران سایت را میزبانی می‌کند.

رویداد رونمایی از BassisCore روز چهارشنبه ۱۱ دی ماه سال جاری در سالن کنفرانس سازمان صداوسیما برگزار خواهد شد.

منبع basisevent
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده