«مانترا سرویس» نماینده رسمی خدمات پس از فروش هواوی

«مانترا سرویس» نماینده رسمی خدمات پس از فروش هواوی

هلدینگ «مانترا» مهم‌ترین شریک تجاری هواوی در زمینه‌ی فروش فروشگاهی در بازار موبایل ایران و دارنده‌ی بزرگ‌ترین فروشگاه هواوی در کشور و نماینده رسمی خدمات پس از فروش هواوی در ایران است.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

 بنابر اعلام هلدینگ مانترا، «مانترا سرویس» زیر مجموعه هلدینگ مانترا ضمن در اختیار گرفتن نمایندگی رسمی خدمات پس از فروش محصولات هواوی در ایران، دست به ارائه‌ی خدمات پس از فروش با کمک مدیران و تکنسین‌های باتجربه و مجهز به تجهیزات مدرن و به‌روز زده است.

یکی از سیاست‌های مهم کمپانی‌های بزرگ، حفظ ارتباط با مشتری بعد از فروش محصول است. با این کار ضمن حفظ ارزش برند خود در ذهن مشتری، میزان وفاداری مشتری را نسبت به خود افزایش می‌دهند. مشتری هم ارزش افزوده‌ای مناسب همراه‌با خدمات پس از فروش دریافت می‌کند.

هواوی

«مانترا سرویس» خدمات پس از فروش تخصصی محصولاتی مانند موبایل، تبلت، لپ‌تاپ و لوازم جانبی پوشیدنی ارائه می‌کند. «مانترا تل» با فعالیت در حوزه‌ی فروش محصولات موبایل و لوازم جانبی، شرکت «ابر سپید اندیشه» که در زمینه‌ی مارکتینگ، تبلیغات و خدمات نیروهای میدانی فعالیت دارد و همچنین کالاسودا به‌عنوان بازوی رسانه‌ای، از دیگر مجموعه‌های تحت نظارت هلدینگ مانترا است.

به‌زودی سرویس‌های ویژه مانترا نظیر ایجاد خدمات سریع در برند شاپ‌های هواوی ارائه خواهند شد. همچنین خدمات ویژه VIP «مانترا سرویس» این امکان را به مشتری می‌دهد که با پرداخت مبلغی اندک، صفحه و قاب پشت گوشی خود را با سه ماه گارانتی تعویض کند.

«مانترا سرویس» برای ارائه‌ی سرویس بهتر اقدام به تأسیس دفاتر اصلی، نمایندگی‌ها و کوییک سرویس‌های متعدد در مراکز و بازارهای اصلی فروش موبایل در شهرهای بزرگ و کوچک کرده و در همین راستا در بیش از ۱۰ کلان شهر به‌صورت مستقیم از طریق نمایندگی مانترا و در شهرهای کوچک، بیش از ۲۰ مرکز دسترسی حضور خواهد داشت.

از دیگر خدمات «مانترا سرویس» می‌توان به ارائه‌ی رایگان کلیه‌ی خدمات نرم‌افزاری هواوی در مراکز خدمات سریع هواوی در برند شاپ‌های مانتراتل اشاره کرد.

مانتراتل به‌عنوان مهم‌ترین شریک تجاری هواوی در زمینه‌ی فروش فروشگاهی در بازار موبایل ایران شناخته می‌شود که در سال‌های اخیر موفق به کسب رضایت درصد بالایی از مشتریان شده است.

در حال حاضر مانتراتل در پاساژ چارسو تهران، بزرگ‌ترین فروشگاه هواوی در ایران را در اختیار دارد و قصد دارد با افتتاح برند شاپ جدید خود در مجموعه «ایران مال» رکورد بزرگ‌ترین فروشگاه هواوی در خاورمیانه را به‌نام خود به ثبت برساند. همچنین در شهریور ماه سال ۹۸ در ۲ کلان ‌شهر مشهد و اصفهان نیز نمایندگی‌های خود را افتتاح کرده‌ است.

هواوی

از مزایای برندشاپ‌های مانترا می‌توان به فروش با مناسب‌ترین قیمت، فروش لوازم جانبی اصل با نرخ مصوب، حضور نیروهای آموزش‌دیده و باتجربه اشاره کرد.

طبق برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده‌ی این مجموعه تا پایان امسال ۱۰ برندشاپ هواوی براساس استانداردهای روز دنیا در ایران راه‌اندازی خواهد کرد و به این مجموعه‌ها، شرکتی مستقل با تخصص بررسی روزانه اضافه خواهد شد.

همچنین جهت ارائه‌ی بهترین سرویس مانترا تل در نظر دارد فروش لپ‌تاپ، محصولات اینترنت اشیا و تلویزیون‌های هواوی را به‌زودی به سبد محصولات فروشگاهی خود اضافه کند. همچنین با هدف تثبیت قیمت مشتری‌مداری و ارائه‌ی محصولات کامل هواوی به‌دنبال واردات مستقیم برای شبکه خرده‌فروشی است.

منبع مانترا

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید