ناهارتایم، جامع‌ترین سامانه سفارش غذای شرکتی

ناهارتایم، جامع‌ترین سامانه سفارش غذای شرکتی

امروزه در شرکت‌ها دغدغه‌های بسیاری برای کارمندان وجود دارد که شاید نتوان به‌سادگی از کنار آن‌ها گذشت و می‌بایستی با جزئیات بیشتری ابعاد مختلف این گونه موضوعات را بررسی کرد که یکی از اساسی‌ترین موارد مسئله تأمین ناهار پرسنل است.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

وعده غذایی ناهار برای تمامی کارمندان یک شرکت می‌تواند حیاتی باشد؛ صرف یک غذای لذیذ و باکیفیت طی روز قطعا در بازدهی آن روز یک کارمند تأثیرگذار است، لذا سفارش غذای شرکتی از طریق یک پلتفرم جامع و کامل می‌تواند نیاز روزانه کارمندان به این موضوع مهم را به بهترین شکل برطرف سازد.

اگر شما تجربه سفارش غذا از رستوران‌های مختلف در زمان ناهار را داشته باشید، متوجه می‌شوید که ارسال غذا در ساعت های پر ترافیک به کندی و با تأخیر انجام می‌شود و همچنین در یک شرکت ممکن است چندین کارمند هم‌زمان از یک یا چند رستوران سفارش دهند و درنتیجه غذاها در زمان های مختلف و توسط پیک های مختلف به آدرس شرکت شما ارسال می‌شود و این موضوع علاوه بر افزایش هزینه، باعث ایجاد بی‌نظمی در تحویل سفارش ها می‌شود؛ همچنین انتخاب غذا از یک لیست بلند شامل رستوران های مختلف با منوهای متنوع نیز کار بسیار سختی است و از طرفی انجام این کار پیش از ناهار، نیازمند زمان نسبتا زیادی است.

سفارش غذا با یک قیمت منطقی باعث می‌شود تا کارمندان به‌راحتی بتوانند غذای دلخواه خود را انتخاب کنند؛ همچنین پرداخت هزینه غذا به‌صورت روزانه در زمان سفارش ممکن است برای بسیاری از کارمندان جذابیت نداشته باشد، اما سرویسی که کارمندان بتوانند با استفاده از آن هزینه ناهار خود را در انتهای هر ماه پرداخت کنند قطعا برای هر شخصی جذاب خواهد بود.

ناهار تایم

حفظ کیفیت غذاها در بلندمدت نیز از مشکلات اساسی است که شرکت‌های بسیاری روزانه با تأمین‌کنندگان غذا بر سر آن اختلاف نظر دارند و اکثرا این تجربه را داشته‌اند که کیفیت غذای روز اول با روزهای آتی تفاوت دارد.

دسترسی به یک منوی ترکیبی، با کیفیت و جامع از غذاهای متنوع رستوران های برتر شهر تهران، سفارش غذای هر روز، ارسال به موقع غذای تمامی کارکنان در زمان مشخص، امکان مشاهده لیست سفارش های ثبت شده در روزهای گذشته، ثبت نظر در مورد سفارش های قبلی و امکان شخصی‌سازی منوها براساس سلیقه کارمندان نیز از ویژگی‌های منحصر به فردی است که سرویس سفارش غذای شرکتی ناهارتایم در اختیار شرکت‌ها و کارمندان قرار می‌دهد.

شما می‌توانید به‌عنوان نماینده شرکت خود، فرم ثبت شرکت در ناهارتایم را به‌صورت آنلاین تکمیل کنید تا مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و اطلاعات تکمیلی را در اختیار شما قرار دهند. تکمیل فرم ثبت شرکت و استفاده از این سرویس کاملا رایگان است و غیر از هزینه‌های مرتبط با غذا، هزینه‌ای به عهده شرکت یا کارمند نخواهد بود.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید