شریک تجاری ماکسیم باشید

یک‌شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰
مطالعه 2 دقیقه
در اپلیکیشن سامانه‌ی درخواست خودرو ماکسیم، گزینه‌ای به‌نام «کالا و خدمات» وجود دارد که ازطریق آن، کسب‌وکارها می‌توانند رایگان طرح‌های تبلیغاتی خود را در اپلیکیشن منتشر و کالاها و خدمات خود را به کاربران ماکسیمی ارائه کنند.

گزینه‌ی «کالا و خدمات» که در تمامی ۱۲۹ شهر زیرپوشش ماکسیم فعال است، به شرکت‌های مایل به همکاری امکان جذب مشتری و درآمدزایی بیشتر می‌دهد. تمامی کسب‌وکارها با هر نوع فعالیت و خدماتی می‌توانند شریک تجاری ماکسیم باشند و خدمات خود را دراختیار مسافران و رانندگان ماکسیمی قرار دهند. تاکنون صدها شرکت شریک تجاری ماکسیم بوده‌اند که ازجمله‌ی آن‌ها می‌توان به شرکت‌های نام‌آشنایی چون دیجی‌کالا و چارچرخ و مرکوری اشاره کرد.

صاحبان کسب‌وکار مشتاق به همکاری با ماکسیم می‌توانند در منو اپلیکیشن ماکسیم به گزینه‌ی «تخفیف کالا و خدمات» مراجعه کنند و سپس با درج پیشنهاد و تکمیل اطلاعات تماس و زمینه‌ی فعالیت، پیشنهادها و طرح‌های ویژه‌ی تبلیغاتی کسب‌وکار خود را رایگان در اپلیکیشن ماکسیم منتشر کنند.

پورسانت همکاری با ماکسیم (بازپرداخت تشویقی برای سفرهای شریک کاری)

ماکسیم امکانی فراهم کرده است که ازطریق آن، شرکت‌ها می‌توانند برای مراجعان و مخاطبان خود درخواست خودرو دهند. بعد از انجام هر سفر، مبلغی به‌عنوان بازپرداخت تشویقی (پورسانت همکاری) به حساب کاربری آن شرکت واریز خواهد شد. این مبلغ پاداشی بابت ایجاد و ثبت درخواست خودرو از سوی آن شرکت است که به‌صورت اعتبار آنلاین برای درخواست سفر قابل‌استفاده است. همچنین، آن را به‌صورت نقدی می‌توان برداشت کرد.

استفاده از نسخه‌ی وب ماکسیم برای درخواست‌ها روش دیگری است. شرکت می‌تواند با فعال‌کردن دکمه درخواست سفر در سایت خود بعد از انجام هر سفر، بازپرداخت تشویقی را دریافت کند. این مبلغ به میزان ۱۰ درصد از هزینه سفر است. صاحبان کسب‌وکار و علاقه‌مندان به همکاری با ماکسیم می‌توانند ازطریق بخش «ارتباط با ما» در سایت ماکسیم با این سامانه تماس بگیرند و از جزئیات همکاری با ماکسیم مطلع شوند.

مطالب مشابه

نظرات