بی پی کارت؛ استارتاپی برای تخفیف و اعتبار نقدی در لحظه خرید با کارت بانکی

 بی پی کارت؛ استارتاپی برای تخفیف و اعتبار نقدی در لحظه خرید با کارت بانکی

استارتاپ بی پی کارت (BPCard) در حوزه‌ی فینتک و در تعامل نزدیک با بانک ملی، برای اولین‌بار در ایران، امکان ارائه‌ی تخفیف و دریافت اعتبار نقدی در لحظه‌ی کشیدن کارت بانکی را از هزاران مرکز برتر خدمات‌دهنده فراهم کرده است.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

دریافت تخفیف خرید و اعتبار یکی از اجزای مهم خرید است که با ورود استارتاپ بی پی کارت تحول بزرگی در فرایند آن ایجاد شده است. استارتاپ بی پی‌ کارت با ایجاد امکانی در دستگاه‌های پوز بانک ملی و با استفاده از کارت بانکی، امکان دریافت تخفیف خرید را فراهم کرده است. در این روش، کاربر شماره کارت ۱۶ رقمی خود را در سامانه بی‌پی کارت وارد می‌کند، این شماره ازطریق شبکه‌ی بانکی در تمام مراکز طرف قرارداد دارای دستگاه پرداخت بانک ملی فعال می‌شود و کافی است مشتری برای پرداخت مبلغ، کارت خود را بکشد و تخفیف مستقیم روی خرید نهایی ازطریق شبکه بانکی اعمال شود.

بی پی کارت

دریافت تخفیف و اعتبار در لحظه‌ی کشیدن کارت و به‌صورت مخفی

در این روش حتی اطرافیان مشتری هم متوجه دریافت تخفیف از فروشنده نمی‌شوند و اصولا مذاکره‌ای برای دریافت این تخفیف نمی‌شود که خود باعث جذابیت بیشتر این روش تخفیف و تفاوت بارز آن با انواع دیگر سایت‌ها یا کارت‌های تخفیف است. به‌عبارت‌دیگر دریافت تخفیف دیجیتال شده استدرواقع، مشتری در هریک از هزاران مراکز طرف قرارداد ارائه‌ی محصول یا خدمات، بدون آنکه وارد فرایند مذاکره یا دریافت تخفیف شود و حتی بدون اینکه فروشنده بداند قرار است به مشتری خاصی تخفیف دهد، تخفیف فقط در مرحله‌ی کشیدن کارت بانکی و بدون نیاز به مذاکره و ابزار خاص دریافت می‌شود.

محمد مهدوی، مدیرعامل بی‌پی کارت، درزمینه‌ی این روش جدید خرید گفت:

تخفیف‌گرفتن یکی از الزامات هرخرید لذت‌بخش است؛ اما گاهی ارائه خدمات یا تخفیف از طریق فناوری کمک می‌کند تا کیف پول اعتباری شما همیشه محرمانه درکنار شما باشد و با کارت بانکی خودتان بدون اینکه دیگران متوجه شوند تخفیف اعمال می‌شود.

در‌حال‌حاضر، اعمال تخفیف با همه کارت‌ها و روی دستگاه POS بانک ملی در هزاران مرکز طرف قرارداد در سراسر کشور فراهم آمده و BPCard در حال گسترش شبکه‌ی تخفیف خود است. سلامت و درمان، خدمات آموزشی، فرهنگی، تفریحی، رفاهی و گردشگری ازجمله خدمات ارائه‌شده در بی پی کارت با تخفیف بین ۳۰ تا ۴۰ درصد است که روز‌به‌روز این خدمات در حال گسترش است.بی پی کارتمجوزها و اعتبارات سامانه‌ی بی پی کارت

مجوز صدور کارت‌های چندمنظوره بانکی، راه‌اندازی شبکه‌ی تخفیفی و اعتباری و امتیازی بانک ملی ایران، مجوز راه‌اندازی شبکه‌ی تخفیف شرکت پرداخت الکترونیک سداد، اخذ تأییدیه‌ی طرح بی پی کارت از اداره‌ی بازاریابی بانک ملی ایران، مجوز استفاده از سامانه‌ی اعتبارسنجی ایران تحت نظارت بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، دریافت نشان ملی ثبت رسانه‌های دیجیتال از مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، دریافت نماد اعتماد الکترونیک دو ستاره از مرکز توسعه تجارت الکترونیک، از مجوزها و اعتبارات سامانه‌ی تخفیف و اعتبار بی کارت به‌شمار می‌روند.

مهدوی افزود:

ما با دریافت تمامی مجوزهای لازم، باعث شدیم اعتماد مردم خوب ایران را جلب کنیم و می‌کوشیم با همراهی با مردم در شرایط و مشکلات اقتصادی فعلی، به روشی کرامتمند و نوین، به توسعه اقتصاد کسب‌و‌کارهای کشور کمک کنیم.

کمپین ۹۸۹۸ بی پی کارت، برای شروع سریع دریافت تخفیف و اعتبار

بی پی کارت در کمپینی به‌نام ۹۸۹۸ از ۸ آذر ۱۳۹۸، هزینه‌ی عضویت در سامانه‌ی دریافت تخفیف و اعتبار خود را به‌میزان چشمگیری کاهش داده تا علاقه‌مندان بتوانند به‌سادگی و با هزینه‌ی بسیار کمتر از حالت معمول، امکانات این سامانه را امتحان کنند. برای استفاده فقط کافی است به سایت Bpcard.ir مراجعه کنید.

راه‌های عضویت و استفاده از خدمات BPCard

علاقه‌مندان برای عضویت و استفاده از این خدمات تخفیف و اعتبار می‌توانند به سایت BPcard.ir مراجعه یا اپلیکیشن بی کارت را از سایت کافه‌بازار دریافت کنند. سپس شماره‌کارت ۱۶ رقمی از هر بانک عضو شبکه شتاب خود را در سامانه یا اپلیکیشن فعال و برای هر کارت، عضویت جداگانه دریافت کنند. در انتها با مشاهده‌ی فهرست هزاران خدمات‌دهنده در نزدیک خود، پس از خرید و به‌صورت نقدی، تخفیف خود را از bp دریافت کنند.

منبع bpcard

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید