سایت سیم کارت؛ مرجع تخصصی خرید و فروش انواع سیم کارت

یک‌شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۰
مطالعه 3 دقیقه
وب‌سایت سیم‌کارت بزرگ‌ترین مرجع خریدوفروش سیم‌کارت، بستری مناسب برای انتخاب راحت و سریع سیم‌کارت رند و معمولی مدنظر خریدار با قیمت‌های متفاوت به‌صورت نقد و اقساط است.
تبلیغات

سیم‌ کارت در عصر کنونی به‌عنوان عضوی جدانشدنی و نیاز زندگی انسان به‌شمار می‌آید. همواره هرجا سخنی از نیاز باشد، کسب‌وکارها در آن حوزه شروع به فعالیت می‌کنند. در‌همین‌زمینه، مراکز و فروشگاه‌های مختلفی شروع به معامله سیم‌کارت کردند. در‌این‌بین خریدوفروش حول محور سیم‌ کارت رند رونق بیشتری از سیم‌کارت معمولی دارد.

از مطمئن‌ترین مراکز می‌توان به دفاتر اپراتورهای ارائه‌دهنده‌ی سیم‌کارت اشاره کرد. درکنار این دفاتر، مراکز امور مشترکین و دفاتر شخصی نیز درزمینه‌ی خریدوفروش سیم‌کارت فعالیت می‌کنند؛ اما مشترکانی که به‌دنبال خرید سیم‌ کارت بودند، با مراجعه به هریک از این دفاتر در هر نقطه‌ی شهر، به انتخاب از بین سیم‌کارت‌های موجود آن دفتر محدود بودند و از قیمت سیم‌کارت رند و معمولی در بازار آگاه نبودند و به خرید سیم‌کارت با قیمت پیشنهادی فروشنده ناچار بودند.

مجموعه سیم‌ کارت در سال ۱۳۸۴ با مشاهده‌ی این معضل بزرگ در بازار خریدوفروش سیم‌کارت به‌عنوان اولین مرکز تخصصی خریدوفروش اینترنتی سیم‌کارت وب‌سایت SimCart.com را راه‌اندازی کرد. با راه‌اندازی این مجموعه افرادی که قصد داشتند سیم‌کارت بخرند، می‌توانستند سیم‌کارت دلخواه خود را از بین بیش از هزاران سیم‌کارت ثبت‌شده در وب‌سایت به‌کمک فیلترهایی همچون قیمت، نوع رند و... انتخاب و قیمت‌ها را باهم مقایسه کنند تا به بهترین قیمت صاحب سیم‌کارت مدنظرشان شوند. همچنین، فروش سیم‌کارت برای افراد و مشترکانی که به‌صورت تخصصی خریدوفروش سیم‌کارت انجام نمی‌دادند، بسیار راحت‌تر شد و تمامی افراد می‌توانستند با ثبت سیم‌کارت خود در وب‌سایت آن را بفروشند.

شرکت سیم‌کارت با بیش از ۱۴ سال فعالیت در حوزه‌ی خریدوفروش سیم‌کارت، موفق شده است جایگاه مناسبی در بین فروشندگان سیم‌کارت و خریداران کسب کند. دراین‌میان، نکته‌ی مهم این است که شرکت سیم‌کارت به‌کمک وب‌سایت خود، به‌صورت مداوم در حال ارائه‌ی اخبار روز اپراتورها برای مخاطبان است تا کاربران از اخبار دست‌اول و طرح‌های اپراتورهای تلفن‌همراه باخبر شوند. بنابراین می‌توانید به‌جای مراجعه به وب‌سایت‌های مختلف و بررسی اخبار روز این حوزه، به‌راحتی به وب‌سایت سیم‌کارت مراجعه و از بخش مجله تمام اخبار مربوط به اپراتورها را دنبال کنید.

به‌صورت خلاصه می‌توان گفت وب‌سایت سیم‌کارت با ایجاد بستری مناسب برای خریدوفروش سیم‌کارت در فضای اینترنت، به‌عنوان اولین مرجع تخصصی خریدوفروش سیم‌کارت در ایران شروع به فعالیت و در این عرصه، موفقیت‌های بسیاری کسب کرده است. ازآنجا‌که یکی از اهداف اصلی وب‌سایت سیم‌کارت افزایش رضایت و جلب اعتماد مشتری است، این مجموعه همواره در تلاش است اعتماد خریداران سیم‌کارت را بیش‌از‌پیش جذب کند تا معاملات از‌طریق این وب‌سایت بسیار راحت‌تر انجام شود.

خریدوفروش سیم‌کارت

خرید سیم کارت

گفتنی است با گسترش روزافزون استفاده از اینترنت در کشور، بازدیدکنندگان این مجموعه روزانه رو‌به‌رشد بوده و تا جایی پیش رفته است که سهم بسیار زیادی از بازاریابی خریدوفروش سیم‌کارت را ازآن خود کرده است. شایان ذکر است ثبت آگهی فروش سیم‌کارت در وب‌سایت کاملا رایگان است و حتی خرید سیم‌کارتی که خریدار ازطریق این مجموعه با فروشنده آن آشنا شده، کاملا مستقیم صورت می‌گیرد و وب‌سایت سیم‌کارت خریدار و فروشنده را مستقیما به یکدیگر وصل می‌کند؛ بنابراین، هیچ‌یک از طرفین نیاز نیست هزینه‌ای اضافه‌تر از مبلغ سیم‌کارت به وب‌سایت بپردازند.

درصورت داشتن هرگونه سؤال با وب‌سایت سیم‌کارت در ارتباط باشید.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات