تماشای آنلاین و پیش‌بینی رایگان مسابقات ورزشی دنیا در یک قاب با مدال

تماشای آنلاین و پیش‌بینی رایگان مسابقات ورزشی دنیا در یک قاب با مدال

اگر از طرفداران پر‌و‌پا‌قرص مسابقات ورزشی، به‌ویژه فوتبال هستید، حتما تا‌به‌حال سروکارتان به سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی مختلف افتاده است.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

احتمالا برای دنبال‌کردن اخبار به یک سایت و برای شرکت در مسابقه و پیش‌بینی به سایت دیگر مراجعه می‌کنید و برای پخش زنده اپلیکیشن‌های مختلفی را دنبال می‌کنید. سرگیجه این پرش مدام هیجان و لذت را از ما می‌گیرد. حتما موافق‌اید که اگر تمام امکانات موردنیاز هوادار ورزشی در یک جا فراهم باشد، لذت کار دوچندان می‌شود. برای اینکه لذت ناب فوتبال را با تمام وجود حس کنید، کافی است ذهنتان را فقط به یک نقطه معطوف کنید: زمین بازی در گوشی‌تان. تمام آرزوی مدال این است که در انتقال این حس ناب با شما شریک باشد؛ به‌همین‌دلیل تلاش کرده است تمام نیازهای هوادار دوآتشه‌ی فوتبالی را در اپلیکیشن مدال برآورده کند.

برخی از امکانات اپلیکیشن مدال

سؤال روز با جوایز هیجان‌انگیز هفتگی

سؤال روز یکی از امکاناتی است که به‌تازگی به مدال اضافه شده است. در این بخش، می‌توانید با پاسخ به پرسش‌های ورزشی مختلف امتیاز بگیرید و رتبه‌ی خودتان را در جدول امتیازات ارتقا دهید. همچنین، اگر دوستانتان را به مدال دعوت کنید، هر امتیازی که آن‌ها دریافت کنند، شما نیز دریافت می‌کنید و سریع‌تر در جدول امتیازات ارتقا پیدا می‌کنید. سؤال روز دو بخش اصلی دارد: مدال کیو و مدال پلاس. در مدال کیو، می‌توانید ‌از ساعت ۱۲ ظهر تا ۱۲ شب به‌رایگان هر ساعت به سؤال منتشرشده پاسخ دهید. در مدال پلاس، می‌توانید با ارتقا به عضویت طلایی در مدال، دو نوبت در روز به بسته‌های ۱۰ سؤالی پاسخ و امتیازتان را افزایش بدهید. درپایان هر هفته، به سه نفر اول جدول امتیازات جوایزی اهدا می‌شود.

مدال

پیش‌بینی رایگان تمامی لیگ‌های معتبر فوتبال دنیا

پیش‌بینی رایگان مسابقات فوتبال لیگ‌های معتبر دنیا، ازجمله لیگ برتر خلیج‌فارس، لیگ برتر انگلیس، لالیگا، سری آ ایتالیا، بوندسلیگای آلمان، لیگ قهرمانان اروپا، لیگ قهرمانان آسیا و دیگر لیگ‌های معتبر فوتبال در سراسر جهان، از امکانات جذاب مدال است. می‌توانید با پیش‌بینی رایگان بازی‌های این لیگ‌ها، بدون قرعه‌کشی جوایز بزرگ مدال را برنده شوید.

پخش زنده‌ی مسابقات ورزشی مهم در سراسر جهان

اگر دوست دارید از هرجایی بتوانید رویدادهای مهم ورزشی جهان را ازطریق گوشی موبایلتان تماشا کنید، از این به‌بعد، می‌توانید تمام این رویدادهای مهم ازجمله مسابقات حساس فوتبال اروپا، موتو جی‌پی، ورزش‌های رزمی، فرمول یک و... را در مدال با کیفیت بالا تماشا کنید.

مدال شو

اخبار اختصاصی، ویدیوهای تولیدی، مدال شو

تیم حرفه‌ای و بزرگ محتوای مدال هر لحظه در حال انتشار آخرین و داغ‌ترین اخبار ورزشی، به‌ویژه اخبار فوتبال سراسر جهان است. تیم مدال علاوه‌بر اطلاع‌رسانی اخبار ورزشی روز دنیا، محتوای اختصاصی نیز تولید می‌کند. برنامه‌های اختصاصی مدال عبارت‌اند از: مدال شو، هاشور، شیر‌تو‌شیر و ... .

اطلاعات کامل بیشتر از ۳۰۰ لیگ معتبر و هفت‌هزار تیم و تمام بازیکنان فوتبال سراسر جهان

به‌جرئت می‌توان گفت اطلاعات و تاریخچه‌‌ی اپلیکیشن مدال از تیم‌ها و لیگ‌ها و بازیکنان فوتبال سراسر دنیا را هیچ‌یک از اپلیکیشن‌ها یا وب‌سایت‌های دیگر به شما ارائه نمی‌دهند. در صفحه‌ی اختصاصی هر تیم می‌توانید اطلاعاتی مانند بازی‌های اخیر، بازی‌های آینده، اخبار مربوط، نقل‌و‌انتقالات فصول مختلف، افتخارات و قهرمانی‌ها، رتبه در جدول رده‌بندی لیگ‌های مختلف و فهرست تمام بازیکنان آن تیم را دریافت کنید. در صفحه‌ی اختصاصی هر لیگ، می‌توانید به اطلاعاتی مانند تاریخچه، تیم‌های حاضر، آمار بازیکنان، مسابقات‌ در حال برگزاری‌، اخبار مربوط و جدول امتیازات تیم‌های آن لیگ را مشاهده کنید. همچنین، در صفحه اختصاصی هر بازیکن می‌توانید به اطلاعاتی مانند ویژگی‌های فیزیکی مثل قد، وزن، تاریخ تولد، ملیت، آمار مربوط به گل، پاس‌گل، شوت، دریبل و ... آن بازیکن در فصول مختلف و تاریخچه نقل‌و‌انتقالاتش را مشاهده کنید.

دریافت محتوای مربوط به تیم (تیم‌های) موردعلاقه ازطریق پوش نوتیفیکیشن

یکی دیگر از ویژگی‌های جذاب مدال دریافت اخبار و محتوای مربوط به تیم‌های موردعلاقه‌ی شما ازطریق پوش نوتیفیکیشن است. شما می‌توانید اطلاعاتی مانند اخبار، اخبار داغ و نقل‌و‌انتقالات تیم دلخواهتان را ازطریق پوش نوتیفیکیشن دریافت کنید. همچنین در زمان بازی آن تیم، اطلاعاتی مانند شروع بازی، پایان بازی، گل‌های رد‌و‌بدل‌شده، کارت زرد، کارت قرمز، تعویض، پنالتی و شروع و پایان نیمه را در لحظه ازطریق نوتیفیکیشن دریافت می‌کنید. 

با نصب اپلیکیشن مدال از کافه‌بازار، از دنیای فوتبال لذت ببرید.

لینک دانلود

منبع مدال

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید