آموزش سریع و آسان تایپ ده انگشتی با تایپو سامانه هوشمند آموزش تایپ

آموزش سریع و آسان تایپ ده انگشتی با تایپو سامانه هوشمند آموزش تایپ

ترجیح می‌دهید یک قهوه بخورید یا اوقات خود را صرف تایپ متون طولانی و کسل‌کننده کنید؟

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

تفاوتی ندارد شما تایپیست یا برنامه‌نویس حرفه‌ای باشید، یا حتی یک کاربر عادی؛ تایپ ده ‌انگشتی می‌تواند علاوه بر کمک به صرفه‌جویی در زمان، فواید ارزشمند بسیاری برایتان به همراه داشته باشد.

 بدون شک می‌توان از تایپ کردن لذت برد، حداقل مشاهده مسابقات بین تایپیست‌ها، این موضوع را گواهی می‌دهد. قرار نیست برای آموزش تایپ کتاب‌هایی قطور یا یک سری مقالات تخصصی با زبان اصلی را معرفی کنیم، بلکه راه‌های ارائه‌شده بسیار ساده و جذاب خواهند بود.

تایپو سامانه هوشمند آموزش تایپ ده انگشتی

تایپو یک محیط جذاب با کلی امکانات را برای یادگیری تایپ ده انگشتی و همچنین افزایش سرعت تایپ در اختیارتان قرار می‌دهد. از طریق تایپو می‌توانید تایپ ده‌انگشتی را بدون محدودیت و روی هر دستگاهی یاد بگیرید. علاوه بر امکان تهیه اشتراک ویژه، می‌توانید به‌صورت رایگان به درس های زیادی در تایپو دسترسی داشته باشید و تایپ ده‌انگشتی را به شیوه‌ای بسیار سرگرم‌کننده و متفاوت یاد بگیرید. بازی‌های جذاب، آموزش اصولی و گرافیک زیبا و البته کارکتر جذاب تایپو، شما را علاقه‌مند به این سامانه خواهند کرد.

در ضمن اگر فکر می‌کنید سرعت تایپ خوبی دارید، در تایپو قادرید با سایر افراد مسابقه دهید و سرعت تایپ خود را محک بزنید.

تایپو سایت آموزش تایپ ده انگشتی فارسی و انگلیسی

 اما چرا باید تایپ ده انگشتی را هرچه سریع‌تر یاد گرفت؟

تایپ ‌کردن به یک نیاز تبدیل خواهد ‌شد

جالب است بدانید، اخیرا حتی در کشور ما و در پایه‌ی ششم ابتدایی، یک فصل از کتاب درسی کار و فناوری را به آموزش تایپ‌ ده‌انگشتی اختصاص داده‌اند. حتی برخی منابع گفته‌اند که در آینده تایپ‌کردن جایگزین نوشتن سنتی خواهد شد؛ که البته دور از ذهن هم نیست.

این موضوع می‌تواند به خوبی اهمیت تایپ کردن و به‌خصوص تایپ سریع را آشکار سازد.

همچنین در خیلی از جاها برای استخدام شدن تسلط بر تایپ سریع یک ملاک برای استخدام شدن است. در صورتی که از سرعت تایپ خوبی برخوردار باشید، شانس بهتری برای استخدام شدن نیز خواهید داشت.

تایپ کردن مضر است

شاید این عنوان عجیب باشد، اما گاهی به حقیقت تبدیل می‌شود. اکثر افراد در هنگام تایپ کردن دستان خود را به‌صورت نادرستی روی کیبورد قرار می‌دهند و همین موضوع باعث ایجاد مشکلات بعدی برای مچ و انگشتان خواهد شد؛ متاسفانه ماجرا به همین‌جا ختم نمی‌شود و به‌علت اینکه مدام قرار است سر فرد بین کیبورد و مانیتور جا به ‌جا شود، به گردن و ستون فقرات نیز آسیب‌هایی وارد ‌خواهد شد؛ در نتیجه و هنگام پایان کار خستگی به درجه‌ای از تشابه با فردی که یک عنصر جدید را کشف کرده می‎‌رسد.

زندگی کوتاه است و زمان باارزش!

واقعا چرا باید تایپ کردن یک متن کسل‌کننده و طولانی کلی از زمان ارزشمند ما را هدر دهد؟

بیایید دو نفر را در نظر بگیریم؛ یکی از این افراد توانایی تایپ ده انگشتی و سریع را دارد و دیگری با یک سرعت معمولی تایپ می‌کند. با فرض اینکه هر برگ A4 بین ۴۰۰ تا ۵۰۰ کلمه ظرفیت دارد، کاربر عادی در یک دقیقه ۱۰ الی ۲۰ کلمه را تایپ می‌کند و در یک ساعت حداکثر ۱ الی ۲ برگ؛ حال تایپیستی که حداقل قادر  به تایپ ۷۰ کلمه در دقیقه است، می‌تواند ۱۰ برگ A4 در یک ساعت تایپ کند.

شاید دوست داشته باشید تایپ ده انگشتی را به‌صورت آفلاین یاد بگیرید؛ برای این کار می‌توانید از نرم‌افزار محبوب انگشتان طلائی استفاده کنید.

آموزش تایپ

نرم‌افزار آموزش تایپ انگشتان طلایی

انگشتان طلایی همانند سامانه تایپو قابلیت‌های بسیار مفیدی را در اختیار قرار خواهد داد؛ در صورتی که می‌خواهید به‌صورت آفلاین و بدون نیاز به اینترنت تایپ سریع را یاد بگیرید، نرم‌افزار انگشتان طلائی گزینه بسیار مناسبی خواهد بود.

برای اطلاعات بیشتر و دریافت نرم‌افزار می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید:

نرم‌افزار آموزش تایپ

 تایپ صوتی یا تبدیل گفتار به نوشتار

یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای تایپ، نرم‌افزار‌های تایپ صوتی است. آن‌ها به شما کمک می‌کنند تا تنها با صحبت کردن، کلمات را تایپ کنید، این شاید ساده‌ترین راه برای افرادی باشد که حوصله‌ی زیادی برای فشردن کلید‌ها ندارند!

اما در کنار سادگی، این روش به دلیل وابستگی به صدا، دقت کمتر، حریم خصوصی کاربران و... تاکنون نتوانسته است جایگزین تایپ ده انگشتی شود.

برای انجام تایپ صوتی می‌توانید به این صفحه مراجعه کنید:

 تایپ صوتی فارسی و انگلیسی و تبدیل گفتار به نوشتار

از بهبود در سلامتی گرفته تا کسب یک مهارت جذاب و ضروری، تایپ ده‌انگشتی می‌تواند به شما کمک کند؛ اگر یک تایپیست شوید به سلامی خود کمک می‌کنید، یک مهارت مهم برای انجام امور مختلف به دست می‌آورید، زمانتان را ذخیره می‌سازید، فرصت‌های شغلی متنوعی را برای خودتان به وجود خواهید آورد و در نهایت علاوه بر داشتن زمان کافی برای تفریح و استراحت، از تایپ یک متن هزاران کلمه‌ای هم لذت خواهید برد.

منبع تایپو
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده