ویژه اشتغال؛ آموزش تعمیرات موبایل و لوازم خانگی با پارسه

ویژه اشتغال؛ آموزش تعمیرات موبایل و لوازم خانگی با پارسه

 این روزها با توجه به شرایط موجود در کشور، بسیاری از خانواده‌ها، به‌ویژه جوانان، دغدغه‌ی ورود به بازار کار را دارند. این در حالی است که اخبار از خرابی بازار و نبود مشاغل باثبات و آینده‌دار حکایت می‌کنند.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

مؤسسه‌ی پارسه در سال ۱۳۸۸ با هدف ارائه‌ی راهکار‌های کسب درآمد از راه‌های مختلف تأسیس شد. مهم‌ترین رکن خدمات آموزش مبتنی‌بر نیاز بازار کار برمبنای جدیدترین شیوه‌ها و تجهیزات روز دنیا به جوانان مستعد کشور بود؛ به همین دلیل، برای کاهش قیمت و افزایش کیفیت تجهیزات موردنیاز دانش‌آموختگان و دیگر متخصصان کشور از چندین شرکت و کارخانه‌ی معتبر بین‌المللی دارای تأییدیه‌ی کیفیت صادرات اروپا نمایندگی بین‌المللی کسب کرد.

دریافت مشاوره رایگان از پارسه : 02167946 و www.123Parse.com

در وضعیت کنونی بازار کار، جوانان نگران هستند که چگونه قرار است در این شرایط درآمدزایی و آینده‌ی خود و خانواده‌شان را تأمین کنند. البته خانواده‌ها نیز همین شرایط را دارند و نگران آینده‌ی شغلی فرزندانشان هستند؛ از‌این‌رو، تمام تلاش خود را می‌کنند هزینه‌های گزاف تحصیلات در دانشگاه‌‌ها را پرداخت کنند تا خروجی فرزندانشان از فیلتر دانشگاه شغلی به‌عنوان مهندس و دکتر شود و بتوانند به‌راحتی و بی‌دردسر به بازار کار وارد شوند. در اینجا، چند سؤال مطرح می‌شود:

 • آیا واقعا پس از گذراندن تحصیلات دانشگاهی آینده‌ی شغلی کاملا تضمین است؟
 • آیا پس از گذراندن تحصلات دانشگاهی، افراد به درآمد درخورتوجه و در شأن رشته‌ی تحصیلی خود دست پیدا می‌کنند؟
 • آیا سیستم اقتصادی کشور به‌گونه‌ای طراحی شده است که این همه دکتر و مهندس را در دل خود جای دهد؟

این‌ها سؤالاتی هستند که باید جوابی روشن برای آن‌ها یافت.

تحصیلات آکادمیک درمقابل مهارت‌آموزی 

در سال‌های اخیر در ایران، موج جدیدی از تکنولوژی را شاهد بودیم. اینترنت جایگاه قبلی خود را به شرایط جدید و شگفت‌انگیزی تغییر داده است. سال‌ها قبل اینترنت فقط ابزاری بود برای سرگرمی‌ و رفع برخی پرسش‌ها؛ اما امروزه تکنولوژی و فناوری‌های نوین برپایه‌ی اینترنت باعث به‌وجود‌آمدن کسب‌و‌کارهای نوین با درآمدهای نجومی‌ شده است. از‌این‌رو، خیلی‌ها می‌پرسند آیا برای ورود به بازار کار به تحصیلات دانشگاهی نیاز است یا خیر؟

دقیقا نکته‌ی اساسی همین‌جا است. درباره‌ی این موضوع بسیار مهم بین افراد دیدگاه‌ها و عقاید متفاوتی مطرح است. برخی معتقد هستند که تحصیلات آکادمیک تضمین‌کننده‌ی شغل و حرفه‌ی آینده جوانان است و برخی کاملا این موضوع را رد می‌کنند و موفقیت را در توسعه‌ی مهارت‌های فردی و شغلی می‌دانند. هر دو نظریه هم می‌تواند صحیح باشد هم غلط. موضوع رایج در تمام دنیا این است که کسانی که در دانشگاه مشغول یادگیری علوم مختلف هستند، براساس نیاز بازار آموزش می‌بینند. این، یعنی زیرساخت‌های آموزشی و اشتغال‌زایی به‌نوعی باهم در یک مسیر هستند؛ به همین دلیل، می‌تواند تا حدودی ضامن موفقیت شغلی جوانان این کشورها باشد که در ایران عملا شاهد چنین موضوعی نیستیم. همچنین در همان کشورها، مهارت‌آموزی‌ها نیز براساس نیاز بازار است که اتفاقا این موضوع در ایران تا حدود بسیاری رعایت می‌شود.

مهارت‌هایی همچون تعمیران موبایل، لوازم‌خانگی، کولرگازی و پکیج دیواری، لپ‌تاپ و... از جمله مهارت‌هایی هستند که هنوز جایگاه‌ ویژه‌ای دارند و افراد را از نیاز به تحصیل برای ورود به بازار کار بی‌نیاز می‌کنند.

برای آموزش مهارت‌ کجا را باید انتخاب کرد؟ 

وقتی از تحصیل در دانشگاه صحبت می‌شود، اسامی‌ زیادی جلو چشممان فهرست می‌شود؛ از دانشگاه‌های دولتی گرفته تا پردیس‌های بین‌المللی. بااین‌حال، وقتی از فراگیری مهارت‌های تخصصی سخن به‌میان می‌آید، کار سخت‌تر می‌شود؛ چراکه به‌راحتی نمی‌توان مؤسساتی یافت که کار خود را به‌صورت حرفه‌ای انجام و آموزش‌هایی تخصصی ارائه دهند که موفقیت افراد در اشتغال‌زایی را تضمین کند.

آموزشگاه ۱۲۳ پارسه یکی از مؤسسات آموزشی است که در این مسیر با بیش از ۱۰ سال سابقه‌ی درخشان و حرفه‌ای در مهارت‌آموزی نوجوانان، جوانان، میان‌سالان و حتی بازنشستگان ایران عزیز فعال بوده است. شما به‌راحتی به‌وسیله‌ی خبره‌ترین افراد که خود در بازار کار به‌صورت حرفه‌ای مشغول فعالیت هستند، مهارت‌هایی چون آموزش تعمیرات موبایل، آموزش تعمیرات لوازم‌خانگی، آموزش تعمیرات کولرگازی و پکیج دیواری و دیگر رشته‌های تعمیرات سخت‌افزار و نرم‌افزار و شبکه را که در عصر اینترنت نیاز شدید بازار کار و جامعه ایران است و بازار بسیار پررونق و استثنائی دارد، در آموزشگاهی یاد خواهید گرفت که جزو معدود آموزشگاه‌ها با ظرفیت کم‌نظیر درزمینه‌ی آموزش‌های مذکور شده است.

تعمیرات بازاری بی‌انتهاست 

با اوضاع کنونی کشور، ازلحاظ اقتصادی رویکرد مردم به مصرف محصولات دردسترسشان متفاوت شده است. سال‌ها قبل که شرایط مالی خانواده‌ها بهتر بود، وقتی یکی از لوازم مصرفی‌شان مثل رادیو، تلویزیون و شیر آب و... خراب می‌شد، اولین فکر تعویض آن بود. به عبارتی، وقتی می‌شد محصول نو را با قیمتی نه‌چندان زیاد خرید، چرا از محصول کارکرده استفاده کنند.

باوجوداین، در شرایط فعلی با گران‌ترشدن این اقلام، مردم بیشتر به‌سمت تعمیرات آن رفته‌اند؛ بنابراین، بازار تعمیرات در شرایط فعلی بهتر از هر زمان دیگری است. به همین دلیل، یادگیری مهارت‌های تخصصی در حوزه‌ی تعمیرات می‌تواند تضمین موفقیت شغلی و کسب درآمد شما باشد.

مهارت‌هایی همچون تعمیرات موبایل و تبلت، تعمیرات لپ‌تاپ و کامپیوتر، تعمیرات دستگاه فتوکپی، تعمیرات پرینتر، تعمیرات مانیتور و تلویزیون، تعمیرات و بازیابی اطلاعات‌ هارد، تعمیرات ضبط و باند، تعمیر و نصب کولرگازی و پکیج دیواری و... مهارت‌هایی هستند که همواره موردنیاز خواهند بود. درادامه با برخی از خدمات آموزشی کم‌نظیر آموزشگاه ۱۲۳ پارسه در حوزه‌ی تعمیرات آشنا خواهیم شد.

پارسه

آموزش تعمیرات موبایل

آموزش تعمیرات موبایل از پرسود‌ترین نوع تعمیرات است؛ چراکه هرروزه افراد زیادی برای تعمیر گوشی‌های موبایل خود به مراکز تعمیرات موبایل مراجعه می‌کنند و به‌جای تهیه‌ی گوشی جدید، ترجیح می‌دهند همان قبلی را تعمیر کنند. آموزش تعمیرات تخصصی موبایل یکی از مهم‌ترین دوره‌های آموزشی ۱۲۳ پارسه است که زیرنظر برجسته‌ترین تعمیرکاران موبایل در ایران با تجهیزات آموزشی و قطعات موبایل و انواع تلفن‌های همراه تدریس می‌شود و مهارت‌آموز را به بهترین سطح ممکن درزمینه تعمیرات موبایل می‌رساند؛ به‌طوری‌که فرد کاملا آماده‌ی ورود به بازار کار بسیار پردرآمد تعمیرات تخصصی موبایل می‌شود.

مهارت‌های هنرجو بعد از دوره‌ی آموزش تعمیرات موبایل

بعد از گذراندن دوره‌ی آموزش فوق‌تخصصی تعمیرات موبایل، فرد به تعمیرکار حرفه‌ای موبایل تبدیل خواهد شد. یکی از ویژگی‌های آموزشگاه ۱۲۳ پارسه، تضمین این موضوع است که هنرجو بعد از گذراندن دوره‌ی آموزشی به متخصص تبدیل خواهد شد؛ زیرا آموزشگاه پارسه از آموزش تا بازار کار همراه هنرجویان خود است که این مورد هم یکی دیگر از وجه‌تمایزهای آموزشگاه ۱۲۳ پارسه از سایر آموزشگاه‌ها است؛ چراکه بلافاصله پس از آموزش، می‌تواند درآمد داشته باشد.

مهارت‌های این بخش شامل تعمیرات برندهای زیر است:

 • آیفون
 • سامسونگ
 • نوکیا
 • ال‌جی
 • اچ‌تی‌سی
 • هواوی
 • بلک‌بری
 • سونی

پارسه

دوره‌ی آموزش تعمیرات لوازم‌خانگی

یکی دیگر از دوره‌های پرطرفدار، آموزش تعمیرات لوازم‌خانگی است. تنوع محصولات خانگی باعث شده است بازار کار این بخش گسترده باشد و متقاضیان بسیاری برای ورود به این حوزه تلاش کنند. پس از گذراندن دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی می‌توانید درآمدهای چشمگیری کسب کنید و حتی اگر کمی‌ روحیه‌ی کارآفرینی داشته باشید، با اختصاص کمی‌ بودجه شروع به کارآفرینی و درآمد خود را چندین‌برابر کنید. چرا آموزش تعمیرات لوازم خانگی بازار کاری عالی دارد؟ دلایل آن عبارت‌اند از:

 • تنوع محصولات
 • تنوع برندهای موجود لوازم‌خانگی
 • نیاز گسترده مردم
 • گستردگی بازار در شهر‌های مختلف ایران
 • گستردگی برندهای این محصولات
 • نیاز‌نداشتن به سرمایه اولیه

آموزشگاه ۱۲۳ پارسه بعد از گذراندن دوره‌ی آموزشی، گواهینامه‌ای به شما اهدا خواهد کرد مبنی‌بر اینکه به تعمیرکاری حرفه‌ای تبدیل شده‌اید و با استفاده از آن می‌توانید در شرکت‌های مختلف استخدام یا خودتان به‌صورت آزاد وارد بازار کار شوید و به‌همین راحتی به درآمد مدنظرتان دست پیدا کنید.

دوره‌ی آموزش تعمیرات کولرگازی و پکیج دیواری 

یکی دیگر از پرطرفدارترین دوره‌های آموزشی آموزشگاه ۱۲۳ پارسه دوره آموزش تعمیرات کولرگازی و پکیج دیواری است که بعد از آموزش می‌توانید به‌راحتی وارد بازار کار شوید و با هنری که در آموزشگاه ۱۲۳ پارسه آموخته‌اید، به‌عنوان متخصص درآمد زیادی کسب کنید. با توجه به استفاده‌ی روزافزون مردم از کولرهای گازی و پکیج‌های دیواری، جای خالی تعمیرات آن بسیار به‌چشم می‌خورد.

به‌دلیل تخصصی‌بودن این حوزه بسیاری از افراد ترس ورود به آن را دارند؛ اما آموزشگاه ۱۲۳ پارسه با بهره‌گیری از متخصصان این بخش، شما را به فرد متبحر درزمینه‌ی آموزش تعمیرات کولرگازی و پکیج تبدیل می‌کند.

چرا ۱۲۳ پارسه؟

 • ۱۰ سال فعالیت حرفه‌ای و درخشان درزمینه‌ی آموزش مهارت‌های بازار کار
 • نامحدودبودن مدت زمان دوره (آموزش‌ها تا زمان یادگیری موردتأیید هنرجو بدون محدودیت ادامه پیدا خواهد کرد)
 • آموزش‌های کاملا علمی‌ با برترین و به‌روزترین تجهیزات آموزشی
 • توجه به نیاز بازار کار ایران در بخش تعمیرات
 • توجه به نیاز هنرجویان برای ورود به بازار کار
 • پکیج کمک آموزشی رایگان
 • اسکان خوابگاهی برای متقاضیان شهرستانی
 • امکان انتخاب زمان شروع دوره به انتخاب هنرجو
 • پشتیبانی فنی نامحدود (به‌صورت حضوری و شبکه‌های مجازی و تماس تصویری)
 • مشاوره‌ی رایگان قبل از ثبت‌نام

برای دریافت مشاوره‌ی رایگان دوره‌های آموزشی آموزشگاه ۱۲۳ پارسه، کلمه «پارسه» را به شماره‌ی ۰۹۱۲۶۰۰۰۶۱۶ پیامک کنید.

همه باهم رشد می‌کنیم.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده