مدیااد: راهکاری موثر برای کسب درآمد از تبلیغات

جمعه ۵ مهر ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰
مطالعه 2 دقیقه
بیش از دو سال از فعالیت شبکه تبلیغات آنلاین مدیااد در فضای وب‌سایت‌ها می‌گذرد. در طول این مدت بیش از ۲۰۰۰ وب‌سایت تبلیغات مدیااد را نمایش داده و کسب درآمد کرده‌اند.
تبلیغات

 هنوز وب‌سایت‌های زیادی هستند که افتخار همکاری با آن‌ها را نداشته‌ایم. به همین دلیل تصمیم گرفتیم کمپین صد-هیچ را برای وب‌سایت‌هایی که تا به حال با مدیااد همکاری نداشته‌اند، برگزار کنیم. هدف ما از برگزاری این کمپین یک‌ماهه، این است که صاحبان وب‌سایت‌ها را ترغیب کنیم تا از فضای وب‌شان درآمدزایی کنند و با ما همکاری داشته باشند.

واریز درآمد از تبلیغات، هر دو هفته یک‌بار!

برای راحتی بیشتر صاحبان وب‌سایت، با همکاری مسعود رجایی مدیر بخش ناشرین مدیااد تصمیم گرفتیم بازه‌ی زمانی پرداخت‌ها را از یک ماه به دو هفته (۱۵ روز) کاهش دهیم.

کمپین 100 هیچ مدیااد / 100-Hich mediaad

اصلا کمپین صد-هیچ مدیااد چی هست؟

این کمپین از تاریخ ۱ مهر ۱۳۹۸ آغاز می‌شود و تا آخر ماه مهر ادامه دارد و بیشتر مختص وب‌سایت‌هایی است که تا به حال با مدیااد همکاری نداشته‌اند.

 اگر شما هم جز کسانی هستید که تجربه همکاری با مدیااد را نداشتید، همین الان در پنل مدیااد ثبت‌نام کنید! حالا بعد از ثبت‌نام چه اتفاقی می‌افتد؟ جذاب‌ترین بخش ماجرا همین است! در طول ماه مهر، همه‌ی درآمد حاصل از تبلیغات متعلق به خودتان است؛ این یعنی صد-هیچ به نفع شما!

در حالت عادی شیوه‌ی محاسبه‌ی درآمد در مدیااد به این صورت است که ۶۵ درصد از درآمد حاصل از نمایش تبلیغات متعلق به صاحب وب‌سایت و ۳۵ درصد آن متعلق به شبکه تبلیغاتی (مدیااد) است.

کمپین صد-هیچ برای ناشران فعلی مدیااد

اما مدیااد ناشرین فعلی‌اش را فراموش نکرده است! ناشرین می‌توانند کمپین‌های تبلیغاتی‌ برای وب‌سایت خودشان را آغاز و پنل‌شان را شارژ کنند. در این صورت، به اندازه‌ی نصف مبلغی که شارژ کردند، از مدیااد هدیه می‌گیرند! این مبلغ بلافاصله پس از شارژ به حساب‌ کاربری‌شان اضافه خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه 100 هیچ به آدرس مراجعه کنید.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات