الی گشت؛ ارائه‌دهنده خدمات ۳۶۰ درجه گردشگری

سه‌شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۰
مطالعه 4 دقیقه
الی گشت با فراهم‌کردن باکیفیت‌ترین خدمات گردشگری، ازجمله خرید اینترنتی بلیط هواپیما و تور مسافرتی و رزرو هتل، سفری خاطره‌انگیز و فراموش‌نشدنی برای شما رقم می‌زند.
تبلیغات

گردشگری از موضوعاتی است که در ایران از دوران باستان رواج داشته است. آثار تاریخی به‌جا‌مانده از آن دوران و قرارگرفتن در منطقه‌ای مهم و کنار جاده ابریشم و ساخت چاپارخانه‌ها و کاروانسراهای فراوان به‌دست پادشاهان هخامنشی و راه‌های ارتباطی فراوان گواه این موضوع هستند. گردشگری در دوران معاصر در سال ۱۳۱۴ به‌طور جدی پیگیری شد. در آن سال، اولین‌بار سازمانی با نام «اداره‌ی جلب سیاحان خارجی و تبلیغات» شکل گرفت و پنج سال بعد، یعنی در سال ۱۳۱۹، نیز اولین آژانس گردشگری ایران افتتاح شد.

با تمام این‌ها، دهه‌ی ۱۳۷۰ را می‌توان شروعی جدی در مسئله‌ی گردشگری ایران دانست. بین سال‌های ۱۳۶۴ تا ۱۳۷۴، تعداد گردشگران در سراسر جهان رشد بی‌نظیری تجربه کرد که ایران نیز از این رشد بی‌نصیب نبوده است. طبق آمار، تعداد گردشگران در این ۱۰ سال از حدود ۳۲۹ میلیون نفر به ۵۶۷ میلیون نفر رسیده است.

الی گشت متولد می‌شود

تا چند دهه پیش، مسافرت و گذراندن تعطیلات در شهر یا کشورهای دیگر عادتی همه‌گیر و پرمخاطب نبود؛ چراکه سفر کار آسانی نبود و زحمت‌های زیادی در پی داشت؛ اما اکنون اوضاع متفاوت است. از آنجا که در ایران ظرفیت‌های زیادی برای گردشگری فراهم بود، در سال ۱۳۷۹ یکی آژانس‌های گردشگری پیش‌گام راه‌اندازی شد که مجموعه‌ای کامل از خدمات گردشگری را ارائه می‌داد. این آژانس تلاش می‌کرد با ارائه‌ی خدمات ۳۶۰ درجه‌ی گردشگری خدماتی فراتر از حد انتظار به گردشگران ارائه دهد. هدف از راه‌اندازی الی گشت این بود که سفر را به عادتی همه‌گیر تبدیل کند و با تبدیلش به فرایندی آسان، آن را به بخشی از زندگی روزمره‌ی مردم تبدیل کند.

هدف الی گشت از آغاز فعالیت رضایت کامل مسافران بوده و است. آنچه الی گشت را از آغاز فعالیت درزمینه‌ی گردشگری تا‌به‌امروز به پیشرو این صنعت تبدیل کرده، ارائه‌ی خدماتی شایسته و نوآورانه و همکاری با آژانس‌های همکار بوده است. اکنون با گذشته حدود ۲۰ سال از آغاز فعالیت این مجموعه، خدمات الی گشت از بیشترین استانداردها برخوردار هستند و این مجموعه با ارائه‌ی خدمات صفر تا صد گردشگری، در خدمت همه‌ی علاقه‌مندان به سفر و ماجراجویی است.

خدمات مسافرتی الی گشت شامل چه مواردی است؟

وقتی از خدمات ۳۶۰ درجه‌ی گردشگری الی گشت صحبت می‌شود، منظور چیست؟ الی گشت سال‌ها است که با ارائه‌ی خدمات در زمینه‌های مختلف گردشگری همچون انواع تورهای مسافرتی، پکیج‌های گردشگری، فروش بلیط قطار، بلیط هواپیما، رزرو هتل، ارائه‌ی بیمه مسافرتی و ارائه‌ی مشاوره‌ی سفر به‌عنوان بزرگ‌ترین مجموعه در حوزه‌ی گردشگری شناخته می‌شود. اکنون الی گشت در تهران بیشتر از ۶۰۰ و در شهرستان‌ها نیز حدود ۱۰۰۰ آژانس فعال دارد. خدمات این مجموعه گستردگی فراوانی هم دارد؛ به‌گونه‌ای که ۱۲۰۰ شهر و ۹۰۰ ایرلاین معتبر و بین‌المللی و ۲۰۰ هزار هتل در سراسر جهان در خدمات الی گشت پوشش داده شده‌اند.

الی گشت

افرون‌براین، پیش‌رفتن با تحولات جدید در حوزه‌ی گردشگری باعث شد الی گشت همچنان به‌عنوان رهبر این صنعت برای خدمت‌رسانی آماده باشد. این شرکت هم‌گام با شرکت‌های بین‌المللی پا به عرصه‌ی ارائه‌ی خدمات گردشگری به‌صورت آنلاین گذاشت تا بیش از گذشته، رضایت علاقه‌مندان به سفر و گردشگری را به‌دست بیاورد. درادامه، با خدمات گردشگری الی گشت بیشتر آشنا می‌شوید.

رزرو آنلاین هتل

چه چیزی بهتر از اینکه حق انتخاب نامحدودی برای رزرو هتل داشته باشید؟ در الی گشت می‌توانید به بیشترین تعداد از هتل‌ها در هر شهر دسترسی داشته باشید و با درنظرگرفتن بودجه و امکانات خود به‌راحتی کارهای اقامت در سفر را از قبل انجام دهید. در الی گشت می‌توانید از بین ۲۰۰ هزار هتل در سراسر جهان انتخاب و به‌صورت ریالی هزینه را پرداخت کنید و حتی به‌صورت آنلاین رزرو خود را کنسل کنید. علاوه‌بر‌این، پشتیبانی ۲۴ ساعته از زمان رزرو تا پایان سفر، دریافت فوری واچر و تضمین ارزان‌ترین قیمت در ۱۲ هزار شهر از ویژگی‌های خدمات الی گشت در این زمینه است.

الی گشت

بلیط هواپیما و بلیط قطار

تا چند سال پیش برای خرید بلیط هواپیما باید به‌صورت حضوری اقدام می‌کردید؛ با‌این‌حال ممکن بود نتوانید بلیط مناسبی تهیه کنید. در‌حال‌حاضر با سیستم خرید بلیط آنلاین در الی گشت می‌توانید با چند کلیک به بیش از ۹۰۰ پرواز خارجی و داخلی دسترسی داشته باشید. درباره‌ی بلیط قطار نیز چنین موضوعی حاکم بود و تا چند سال گذشته رزرو بلیط قطار به راحتیِ امروز نبود؛ اما اکنون می‌توانید با توجه به شرایط خود، از میان قطارهای مختلف انتخاب و بلیط خود را در چند قدم رزرو کنید.

تور و پکیج‌های مسافرتی

تورهای مسافرتی بهترین، به‌صرفه‌ترین، سریع‌ترین و راحت‌ترین راه ممکن برای مسافرت هستند. الی گشت به‌عنوان یکی از قدیمی‌ترین و باسابقه‌ترین مجموعه‌های فعال درزمینه‌ی رزرو تور و پکیج‌های مسافرتی، خدماتی حرفه‌ای در این زمینه ارائه می‌کند. با پکیج‌های مسافرتی دیگر نیازی به رزرو بلیط هواپیما و هتل به‌طور جداگانه وجود ندارد و با رزرو تور و تهیه‌ی پکیج‌های مسافرتی داخلی و خارجی می‌توانید علاوه‌بر صرفه‌جویی در هزینه‌ها، انتخاب‌های متنوع و پرداخت آسان و سریع از سفری بدون دردسر لذت ببرید.

مجله‌‌‌‌‌ی گردشگری الی گشت؛ بزرگ‌ترین مرجع در حوزه‌ی گردشگری

اگر از علاقه‌مندان به صنعت گردشگری هستید یا می‌خواهید با بهترین تجربیات گردشگری در سراسر جهان آشنا شوید و درباره‌ی سرزمین‌های مختلف بیشتر بدانید، پیشنهاد اول و آخر استفاده از مجله‌ی گردشگری الی گشت است. در این مجله، هزاران مقاله درزمینه‌ی گردشگری وجود دارد که چشم‌انتظار نگاه علاقه‌مندان به این حوزه هستند.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات