خرید انواع میز و صندلی با ایران میز

سه‌شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۰
مطالعه 4 دقیقه
آیا می‌دانید برای خرید میز ناهارخوری، تخت‌خواب، میز تلویزیون و صندلی اداری به چه نکاتی باید توجه کرد؟ ایران میز به‌تفصیل نکات مربوط به هریک از این وسایل را ذکر می‌کند.

لوازم و وسایل زیادی وجود دارند که هرکدام از آن‌ها کمک می‌کنند تا در شرایط امروزی بتوانیم راحت‌تر و البته مدرن‌تر زندگی کنیم. ازجمله وسایلی که امروزه تقریبا در تمامی‌خانه‌ها وجود دارد تخت‌خواب و میز ناهارخوری و میز تلویزیون است که جزو ضروری‌ترین وسایل به‌شمار می‌روند. برای خرید هرکدام از این وسایل باید به نکاتی دقت کنیم؛ در غیر این‌ صورت، علاوه‌براینکه هیچ سودی از استفاده از این وسایل نبرده‌ایم؛ بلکه آسیب‌هایی به خودمان نیز وارد کرده‌ایم؛ چون اگر در ساخت وسایلی همچون میز ناهارخوری استانداردهای لازم رعایت نشده باشد، می‌تواند برای سلامتی ما خطرساز باشد.

میز ناهارخوری

خرید میز ناهار خوری ازجمله لوازمی‌ است که به‌سادگی نمی‌توان مدل باب‌میلمان را انتخاب کنیم؛ مگر اینکه از شرکت‌ها و فروشگاه‌های آنلاینی بخریم که تنوع بسیار زیادی در محصولاتشان داشته باشند. زمانی‌که می‌خواهید میز ناهارخوری خریداری کنید، حتما به تعداد افراد، راحتی نشیمن، میزان استحکام میز، نوع میز و صندلی، جنس چوب و پارچه میز، شرایط آب‌و‌هوایی استفاده از میز، قیمت میز ناهارخوری دقت کنید و پس از اینکه این نکات را بررسی کردید، می‌توانید به زیبایی و مدل میز ناهارخوری توجه کنید.

برخی از میزها برخلاف اینکه طرح و مدل بسیار شیک و زیبایی دارند، اصلا فرد با نشستن روی آن احساس راحتی نمی‌کند و ترجیح می‌دهد بدون میز و صندلی غذایش را میل کند. پس حتما پیش از خرید موارد گفته‌شده را بررسی و درنهایت، برای خرید اقدام کنید.

نکته: وب‌سایت ایران میز اطلاعات کامل و دقیقی از محصولات را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد تا بتوانند در زمان خرید تصمیم درستی داشته باشند.

تخت‌خواب

تخت‌خواب‌ها در مدل‌های یک‌نفره و دو‌نفره و دو‌طبقه ساخته می‌شوند که با توجه به مدل تخت، در ساخت آن‌ها از لوازم مختلفی استفاده می‌شود. با توجه به اینکه خواب درست و منظم در عملکرد بدن تأثیر بسزایی می‌گذارد، باید به محل خواب نیز توجه کرد. متأسفانه برخی از تخت‌خواب‌های موجود در بازار اصلا استانداردهای لازم را ندارند و فرد پس از چند ماه خوابیدن روی تخت حتی با بهترین تشک، دچار آسیب‌های کمر می‌شود. پس به‌سادگی نباید از کنار این موضوع رد شد. عواملی چون بودجه و اندازه‌ی فضای اتاق‌خواب و اندازه‌ی بدن از اصلی‌ترین مؤلفه‌ها در انتخاب تخت خواب است که باید مدنظر قرار گیرد.

میز تلویزیون

ازجمله وسایلی که نقش بسیار مهمی‌ در دکوراسیون منزل شما ایفا می‌کند، میز تلویزیون است. شما با توجه به دکوراسیون منزل نمی‌توانید هر میز تلویزیونی که می‌خواهید، بخرید؛ چون ناهماهنگی در بین وسایل منزل اصلا برای شما خوشایند نیست و زیبایی را از بین خواهد برد.

هر تلویزیونی نیاز به میز خاصی دارد که بسته به اندازه‌ و نوع و رنگ تلویزیون باید برای انتخاب میز تلویزیون اقدام کرد. علاوه‌بر‌این، باید به دکوراسیون منزل نیز دقت کنید و سپس تصمیم بگیرید که آیا این میز تلویزیون با دکوراسیون منزل هماهنگی دارد یا نه؟ همان‌طورکه اشاره کرده‌ایم، این میز باید با وسایل دیگر‌ هارمونی خوبی اجرا کند.

ازجمله لوازمی‌ که باید در اتاق نشیمن باید میز تلویزیون هماهنگی داشته باشد، مبلمان تخت‌خواب‌شو یا مبلمان منزل شما است. معمولا مبلمان‌ را با توجه به رنگ فضای منزل و مقدار فضای که در اتاق نشیمن است، انتخاب می‌کنند و بعد از آن برای میز عسلی نیز تصمیم‌های گرفته و خریده می‌شوند.

اگر می‌خواهید برای فضای اتاق نشیمن خود از میز ناهارخوری استفاده کنید، بهتر است این میز با میز تلویزیون و میز جلومبلی‌هایتان هماهنگ باشد. بسیاری از خانم‌های حساس برای اینکه‌ هارمونی بیشتری در فضای خانه‌هایشان به‌وجود بیاورند و بین تمامی‌ وسایل موجود هماهنگی وجود داشته باشد، حتی رنگ وسایل گرمایشی و سرمایشی را به‌نوعی تعیین می‌کنند تا این هماهنگی بیشتر در فضای لحاظ شود. خوشبختانه آن‌قدر تنوع در بین وسایل امروزی وجود دارد که به‌سادگی می‌توانیم هرآنچه دوست داریم، برای منزلمان با هر طرح و رنگی انتخاب کنیم و از این نظر جای هیچ نگرانی‌ای وجود ندارد.

فروشگاه‌های آنلاین معتبری که درادامه به یکی از معتبرین و بهترین‌ها اشاره شده، می‌توانند به شما در امر خرید کمک کنند. لوازمی‌ که در این فروشگاه فروخته می‌شوند، علاوه‌بر طرح و رنگ‌های جذابی، قیمت مناسبی نیز دارند.

صندلی اداری

خرید صندلی اداری نیز مانند دیگر وسایل مذکور مستلزم این است که در خرید آن به نکاتی دقت کنید. البته، بیشترین گزینه‌ای که بسیاری از مشتریان توجه ویژه‌ی به آن می‌کنند، هماهنگ‌بودن میز و صندلی اداری با نوع دکوراسیونی است که در محیط کاری اجرا شده است؛ ولی چون شما و کارمندانتان تقریبا نصف زمانتان را در محیط کاری سپری می‌کنید، حتما باید به سلامتی‌تان دقت کنید و علاوه‌بر مدل و طرح صندلی‌ها، به مؤلفه‌هایی چون راحتی و برخورداری از استانداردهای لازم نیز توجه ویژه‌ای کنید.

در‌صورتی‌که پس از مطالعه این مطلب تصمیم گرفته‌اید برای منزل یا محل کار خود بهترین‌ها را بخرید، توصیه می‌شود حتما به وب‌سایت ایران میز سر بزنید و با محصولات باکیفیت این شرکت آشنا شوید که در ساخت آن‌ها از بهترین موارد اولیه استفاده شده است. تمامی‌ سعی این شرکت بر آن بوده که علاوه‌بر رعایت استانداردهای لازم در ساخت این محصولات، طرح‌های مدرن و زیبایی داشته باشند. قطعا همه‌ی ما به‌دنبال این هستیم تا علاوه‌بر زیبایی، از محصولاتی استفاده کنیم که به سلامتی‌مان آسیب وارد نمی‌زنند.

 کد تخفیف 40 هزار تومانی ویژه کاربران زومیت برای خرید از ایران میز: zoom40

مطالب مشابه

نظرات

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود