خرید شارژ و پرداخت قبوض با جیبی‌مو

خرید شارژ و پرداخت قبوض با جیبی‌مو

خرید شارژ و پرداخت قبوض دو نمونه از پرتکرارترین تراکنش‌های بانکی هستند که در نسخه‌ی جدید اپلیکیشن جیبی‌مو به خدمات این اپلیکیشن اضافه شده‌اند.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

سایت‌های اینترنتی، کد‌های USSD، دستگاه‌های خودپرداز و اپلیکیشن‌های موبایلی ازجمله روش‌هایی هستند که برای خرید شارژ و پرداخت قبوض استفاده می‌شوند. جیبی‌مو (جیب موبایلی من) کیف پول الکترونیکی برپایه شبکه‌ی اجتماعی به‌منظور انتقال وجه بدون کارمزد است که کاربران می‌توانند ازطریق شماره موبایل یا نام کاربری، با کاربری که در جیبی‌مو یا خارج از جیبی‌مو است، تراکنش مالی کنند.

این اپلیکیشن در نسخه‌ی جدید خود، خرید شارژ و پرداخت قبوض را نیز به فهرست خدماتش اضافه کرده است؛ درنتیجه کاربردهای جیبی‌مو را می‌توان این‌چنین خلاصه کرد:

  • استفاده از جیبی‌مو به‌عنوان جایگزین مناسبی برای کارت‌به‌کارت هنگام دریافت یا پرداخت پول به دیگران
  • تقسیم هزینه‌ها و محاسبه دنگ افراد در تفریحات گروهی
  • به‌اشتراک‌گذاشتن خریدها با دوستان در شبکه‌ی اجتماعی جیبی‌مو
  • استفاده از جیبی‌مو به‌عنوان درگاه پرداخت واسط برای کسب‌وکارها (راهکار ۳۶۰ درجه پرداخت)
  • پیداکردن و خرید از کسب‌و‌کارهای نوین پذیرنده‌ی کیف پول جیبی‌مو برای پرداخت
  • خرید شارژ سیم‌کارت
  • پرداخت قبوض

جیبی مو

خرید شارژ

امروزه، خرید شارژ یکی از نیازهای روزمره افراد است که با استفاده از جیبی‌مو بدون هزینه‌ی اضافه در زمان کم و تنها با دو کلیک انجام‌شدنی است. رابط کاربری جذاب و ساده و خرید شارژ در حداقل زمان ممکن را می‌توان مهم‌ترین‌ مزایای رقابتی جیبی‌مو در مقایسه با سایر نرم‌افزارهای مشابه دانست. شما با جیبی‌مو نیازی به نوشتن و حفظ کد شارژ نخواهید داشت؛ چراکه با استفاده از شارژ مستقیم می‌توانید هر خطی از هر اپراتوری را با مبلغ دلخواه به‌طور مستقیم شارژ کنید. از دیگر مزایای استفاده از جیبی‌مو برای خرید شارژ می‌توان به محیط زیبا و امنیت زیاد در تراکنش‌ها و امکان تکرار مجدد تراکنش اشاره کرد.

جیبی مو

پرداخت قبوض

همان‌طور‌که گفته شد، پرداخت قبوض به‌صورت سنتی هزینه‌های زیادی هم برای مشترکان و هم شعب بانک داشت. از این هزینه‌ها می‌توان به اظهارنظر وزیر ارتباطات در جریان دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع مخابرات و اطلاع‌رسانی اشاره کرد که حذف قبوض کاغذی را معادل ۱,۴۴۰ میلیارد تومان صرفه‌جویی در سال دانست. این اظهارنظر نشان می‌دهد علاوه‌بر مشترکان، دولت نیز به الکترونیکی‌شدن عملیات پرداخت قبوض راغب است.

در این سال‌ها روش‌های متعددی برای پرداخت قبوض به‌صورت الکترونیکی ارائه شده‌اند. اخیرا نیز امکان پرداخت قبوض ازطریق کیف پول الکترونیکی جیبی‌مو نیز فراهم شده است. با استفاده از جیبی‌مو فقط با دو کلیک امکان پرداخت هر قبضی را دارید. در این برنامه، دیگر حتی نیاز نیست شناسه‌ی پرداخت و شناسه‌ی قبض را به‌صورت دستی وارد کنید؛ بلکه کافی است بارکد قبض را مقابل دوربین گوشی قرار دهید و بارکد خوان جیبی‌مو سایر کارها را انجام می‌دهد. از مزایای استفاده از جیبی‌مو برای پرداخت قبوض می‌توان به سرعت و امنیت فراوان و رابط کاربری جذاب اشاره کرد.

منبع جیبی‌مو
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده