با ماکسیم درآمد بیشتری کسب کنید

با ماکسیم درآمد بیشتری کسب کنید

رسیدن به درآمد دلخواه در تاکسی‌های اینترنتی به آشنایی با ترفند‌های کوچک، اما مهمی نیاز دارد. در این مطلب، با چند نمونه از این ترفندها آشنا می‌شوید.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

 توجه کنید ممکن است هرکدام از شما رانندگان عزیز ماکسیم با توجه به شرایط خود، راه‌های منحصربه‌فردی برای افزایش درآمدتان انتخاب کنید. برخی از این راه‌ها بدین‌شرح است:

 • گزینه‌ی AUTO را در اپلیکیشن روشن بگذارید

پذیرفتن درخواست‌هایی که به‌طور خودکار به شما محول می‌شوند، امتیاز و رتبه‌ و تعداد سفرهای پیشنهادی را افزایش می‌دهد؛ در نتیجه درآمد بیشتری کسب خواهید کرد؛ چراکه در حالت خودکار (Auto) حداقل میزان کمیسیون برای راننده محاسبه می‌شود.

 • در ساعات خلوت روز هم کار کنید

بعضی از رانندگان ترجیح می‌دهند در ساعات ارزان‌تر، مثل ظهرها، کار نکنند؛ اما با توجه به اینکه در این ساعات شهر نسبتا خلوت‌تر است، اگر در این ساعت‌های روز هم فعال باشید، می‌توانید تعداد سفر بیشتری داشته باشید و درآمد مناسبی کسب کنید.

 • انجام سفارش‌های محدوده‌ی طرح را نادیده نگیرید (ویژه‌ی تهران)

شاید به‌نظر برسد هزینه‌ی خرید طرح و انجام سفر در این محدوده زیاد است؛ اما برای کسانی که با مناطق طرح ترافیک آشنایی دارند و می‌خواهند در آن مناطق کار کنند، بسیار مقرون‌به‌صرفه است. ترافیک در این مناطق کمتر و مسافر و قیمت‌های سفر بیشتر است. بیشتر درخواست‌های سفر از مبدأ یا به مقصد مناطق طرح ترافیک در تهران است. همچنین، در‌حال‌حاضر ماکسیم حق کمیسیون سفرهای داخل طرح ترافیک را در آخر هر هفته به حساب رانندگان برمی‌گرداند. درواقع، می‌توان گفت حق کمیسیون سفرهای داخل طرح ترافیک هم‌اکنون صفر است.

شما برای خرید طرح باید به سایت «تهران من» مراجعه کنید. پس از گرفتن مجوز ورود به محدوده‌ی طرح ترافیک یا محدوده‌ی کنترل آلودگی هوا، باید طرح خود را در اپلیکیشن رانندگان ماکسیم ثبت کنید. بدین‌منظور در بالای صفحه «لیست سفارش‌ها»، در سطر «سفارش‌ها» سمت چپ، دو نمایه تعریف شده‌اند که یکی از آن‌ها نمایه‌ی «فیلتر» است. با انتخاب این گزینه وارد صفحه‌ی جدیدی با عنوان «انتخاب تعرفه‌ها» شوید. سپس، نوع مجوز خود را انتخاب کنید تا گزینه مدنظر برای شما فعال شود.

 • در مناطقی کار کنید که شناخت بیشتری از آن‌ها دارید

کارکردن در مناطقی که شناخت بیشتری از آن‌ها دارید، زمان رسیدن به مسافر را کاهش و سرعت انجام سفر را افزایش می‌دهد.

 • امکان وارسی تراکم مسافران و درخواست‌ها در بخش «مناطق و سفارش‌ها»

در اپلیکیشن رانندگان ماکسیم، می‌توانید هر لحظه تعداد رانندگان حاضر در هر منطقه را نسبت به تعداد درخواست‌ها مشاهده کنید.

 • نصب برچسب‌های ماکسیم روی بدنه‌ی خودرو

با نصب برچسب‌های ماکسیم روی بدنه‌ی خودرو، علاوه‌براینکه احساس امنیت را در مسافر خود ایجاد می‌کنید، دریافت امتیاز بیشتر برایتان آسان‌تر می‌شود. درخواست‌ها در ابتدای امر به شما محول می‌شوند و درصورت انجام حداقل پنج سفر، یک‌میلیون ریال و با انجام ۱۰ سفر، تا سقف دومیلیون ریال در ماه (در شهر تهران) دریافت خواهید کرد. این مبلغ در شهرهای مختلف متفاوت است و به نرخ‌های متعارف آن شهرها بستگی دارد.

 • بعد از قبول درخواست، با مسافر تماس بگیرید

همیشه سعی کنید زمان درست را برای رسیدن به مسافر برآورد کنید. بلافاصله با مسافر تماس بگیرید و مدت زمان دقیق رسیدن به او را اطلاع دهید. این کار باعث می‌شود مسافر سفر را لغو نکند و منتظر شما بماند.

 • از آموزش و پشتیبانی رایگان بهره‌مند شوید

اگر هنگام کار با اپلیکیشن ماکسیم دچار مشکل شدید یا سؤالی برایتان پیش آمد، می‌توانید از راه‌های زیر با کارشناسان ماکسیم در ارتباط باشید و جواب سؤالاتتان را دریافت کنید:

 • در قسمت «پشتیبانی» اپلیکیشن ماکسیم، بخشی به‌نام «روش کار با اپلیکیشن» و نیز بخش «پایگاه آموزشی» وجود دارد که شما می‌توانید اسکرین‌شات‌های آموزشی را از آنجا دنبال کنید و پاسخ بسیاری از سؤالات متداول خود را نیز دریافت کنید.
 • در اپلیکیشن ماکسیم در قسمت «پایگاه آموزشی»، همه‌ی جزئیات مربوط به کار با اپلیکیشن به‌تفصیل و مکتوب توضیح داده شده که مطالعه‌ی این بخش راه مناسبی برای رسیدن به پاسخ سؤالات است.
 • در اپلیکیشن ماکسیم در قسمت «پشتیبانی»، بخشی به اسم «ارتباط با ما» وجود دارد که در آنجا می‌توانید برای ما یادداشت بگذارید و سؤالات و مشکلات خود را درباره‌ی آموزش اپلیکیشن بنویسید. کارشناسان ما به محض دیدن پیام، با شما تماس می‌گیرند و پاسخ‌گوی شما خواهند بود.
 • درصورتی‌که حین سفر با مشکلی در اپلیکیشن مواجه شدید یا سؤالی برایتان پیش آمد، می‌توانید با شماره‌گیری ۱۶۱۱ از کارشناسان بخش پشتیبانی راهنمایی بگیرید.
 • اگر خواستید سؤالات و مشکلات خود را درباره‌ی اپلیکیشن با کارشناسان ما تلفنی مطرح کنید، می‌توانید با شماره‌های دفاتر مختلف ماکسیم تماس بگیرید که در سایت ماکسیم برای هر شهر به‌طور مجزا ثبت شده‌اند.
 • اگر خواستید حضوری از راهنمایی کارشناسان ما درباره اپلیکیشن استفاده کنید، می‌توانید با مراجعه به بخش «اطلاعیه‌ها» در اپلیکیشن و نیز بخش «تماس با ما» در سایت، از ساعات کاری و نشانی دفاتر مختلف ماکسیم اطلاع پیدا کنید.
 • صبور باشید

در طول روز، حتما برایتان پیش خواهد آمد که سفری را قبول کنید و با نگاه به مسیر و زمانی‌ که باید برای آن صرف کنید، با خود فکر کنید انجام آن سفر برایتان مقرون‌به‌‌صرفه نیست. صبور باشید و با امید به کارتان ادامه دهید. در انتهای روز و در پایان ساعات کاری، نگاهی به درآمدی بیندازید که کسب کرده‌اید. خواهید دید که متناسب با میزان کارتان، حتی با وجود ارزانی سفرها، به درآمد مدنظرتان رسیده‌اید. شما برای مشاهده عملکردتان دو راه دارید: ۱. مراجعه به صفحه‌ی کاربری اپلیکیشن؛ ۲. مراجعه به سایت ماکسیم، بخش «برای رانندگان» و قسمت «ابزار محاسبه درآمد» است.

منبع ماکسیم
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده